Založ si blog

Zločiny s mikrovlnými zbraňami, Elektromagnetické týranie zo vzdialenosti

ROZPRACOVANÉ / PODKLADY:

Dňa 13.5.2021 som o prípade informoval ministra zdravotníctva, viď „2021-50-13 – MZ minister – Žiadosť o prešetrenie prípadu – Zločiny s mikrovlnými zbraňami, Elektromagnetické týranie zo vzdialenosti.“ a tiež „2021-05-13 – MZ tlačové – Na vedomie.“

 • Elektromagnetické zariadenie – https://cs.wikipedia.org/wiki/Elektromagnetická_zbraň
  Elektromagnetická zbraň či vysokofrekvenční zbraň je zbraň působící na cíl vyzařovanými elektromagnetickými vlnami. Vlnění vysokých radiových frekvencí poškozuje elektroniku, mikrovlnné frekvence mohou ovlivňovat i mozkovou činnost lidí. Elektromagnetické zbraně jsou kategorií neletálních zbraní (Non-Lethal Weapons), což jsou takové zbraně, které mají na určitou dobu vyřadit z činnosti vybranou skupinu lidí, aniž by přímo ohrozily jejich životy.Vysokofrekvenční elektromagnetické záření, v závislosti na nosném kmitočtu a výkonu, narušuje činnost mozku a centrální nervové soustavy.
 • Indukované prúdy – https://www.wikiskripta.eu/w/Indukované_prúdy
  Pôsobením elektromagnetického poľa na tkanivo sa v ňom indukuje elektromotorické napätie, čo spôsobuje vznik časovo premenného elektrického poľa a indukovaných prúdov. Ak sa prekročí istá prahová hodnota napätia, elektromagnetické polia ovplyvňujú napätie naprieč bunkovou membránou, činnosť jej receptorov, iontových kanálov, činnosť buniek a reakcií, ktoré v nich prebiehajú. Zmenou štruktúry proteínov (enzýmov, hormónov…) spôsobujú zmenu ich funkcie. Sú zodpovedné za indukciu časovo premenných elektrických nábojov na povrchu aj vnútri tela, stimuláciu nervových a svalových buniek.

Ilustračné príklady:


DIY Wireless Energy Transfer System – https://youtu.be/3E5PUnYlaTM

Carolina Eyck and her theremin | Carolina Eyck | TEDxDornbirn

A new way to monitor vital signs (that can see through walls) | Dina Katabi

Stimulovanie organizmu externými signálmi:Niektoré vyšetrenia:

 • „2018-05-22 – Urologické vyšetrenie“ (polúcia);
 • „2018-12-14 – Urologické vyšetrenie“ (pulzovanie v oblasti genitálii);
 • „2019-01-23 – Neurologické vyšetrenie“
  (Správa: „… ako elektrický prúd … v práci mu je paradoxne lepšie … problémy so spánkom, odvtedy sa poriadne nevyspal … precitlivelosť na zvuky … stupňuje sa to … pulzovanie organizmu a pod.“);
 • „Masírovanie mozgu“ (1, 2, 3, 4) a pocit tlakovania a elektroliečby v oblasti brušného svalstva s stehien nôh (pokusy „tlakovaním“ o generovanie stoporenia bez ejakulácie).
 • MR hlavy (pre prípadné nové porovnanie – väčšie opotrebenie pravej sánky – viď dolu poznámky);
 • tiež MR urológia 1 a 2 (pre prípadné nové porovnanie s aktuálnym stavom);
 • v poznámkach zo dňa 23.3.2018 mám uvedené, že v hlave som pocítil na veľmi krátky okamih akúsi silnú ostrú bolesť, ktorá mnou otriasla, a takmer som odstavil auto na krajnici (aj preto snaha o zistenie, či v tej dobe boli voči mne používané ITP – možná príčina; inak dvaja susedia vo vchode mali mozgovú príhodu).

„Masírovanie mozgu“ (1, 2, 3, 4)

Ja sa nemám za čo hanbiť, ja sa len bránim, ja to negenerujem ani som to nepovolil. A neúspešne som podal X podaní. Alebo toto video z 20.5.2021 po podaní tejto žiadosti (a takéto je posledné dni časté).


„Masírovanie mozgu 20.5.2021“

Objasnenie tohto prípadu by pomohlo objasniť aj:


Angela Merkel shaking for third time in as many weeks

V súvislosti s Churchillom alebo možno Merkelovou ma napadlo, že možno je rozdiel medzi vrodeným a získaným (Lenin, Hitler, Gottwald, tuším aj Stalin aj Napoleon a iní – a kto vie, ako na tom boli voliči tejto skupiny, ak mohli slobodne voliť).

U nás v tejto súvislosti analyzujem, kvôli čomu má p. Matovič modrú knižku (kvôli akému zdravotnému problému), alebo prečo sa p. Danko tak veľmi bál krádeže jeho zdravotnej karty (kvôli chrípke asi nie). A taký p. Mazúrek to tiež nemá v hlave v poriadku.
Bol návrh, aby kandidáti na poslancov absolvovali psychotesty. Možno by mali absolvovať aj iné testy.
Ilustračne na odľahčenie spomeniem fóliu v parlamente.

Ako stredoškolák som bol majstrom okresu i Západoslovenského kraja v rádiom orientačnom behu (ROB), čo mi pomohlo pochopiť správanie horných susedov i elektromagnetizmus (moja priestorová orientácia i analyzovanie signálov podľa ich intenzity – to je prenasledovanie ma s nejakým elektromagnetickým prístrojom a generovanie napätia, pola, prúdov).

Alebo napríklad som sa aj učil programovať v HTML, PHP, CSS a naposledy začal učiť i AJAX, taktiež používať databázu MySQL i server Apache, na základe čoho som si začal demonštračne programovať portál slovensko2.sk (info na https://www.slovensko2.sk/sk/podmienky-pouzivania), ktorého zdrojové kódy majú doteraz vyše 20.000 riadkov vo vyše 100 súboroch, pričom by stačilo vynechať napr. jednu bodkočiarku a už by nefungoval, k čomu je potrebné trochu logické a analytické myslenie.
Od spôsobovania mi zdravotných problémov v 2018 (à la „Non-Lethal Weapon“ resp. „Neuro Weapon“) som napísal len zopár riadkov zdrojového kódu.

Pokusy o zabitie ma:

 • V máji 2019 po vyšetrení hrubého čreva a preventívnom odstránení dvoch našťastie neškodných polypov som bol 10 dní práceneschopný (prevencia pred perforáciou) a užíval som aj antibiotika. A aj napriek tomu som bol tiež vystavovaný silnému elektromagnetizmu, pulzovaniu organizmu. Perforácia by vypadala ako nehoda.
 • Alebo COVID-19-om možno ospravedlniť všetko, tak preto absolvujem viacero testov i očkovaní (napr. v relácii „Z prvej ruky“ 12.05.2021 uviedli, že riziko zdravotných problémov spôsobených koronou je mnohonásobne vyššie, ako očkovaním, a aj mám aj zníženú imunitu). Zvlášť, ak lekári (možno aj znalci) nemajú zakázané byť (spolu)pracovníkmi tajnej služby. Viď aj 2021-03-15 – MS p. Kolíková – Informovanie vás o mojom odmietnutí spopolnenia. – nezahladenie stôp po vystavení ma dlhodobému elektromagnetizmu, žiareniu (vlasy, zuby – mám ešte staré plomby a pod.). Absencia parlamentnej komisie na kontrolu používania ITP mi spôsobila koronafóbiu.
 • Analyzujem, dňa 22.5.2018 som bol na urológii (generovanie polúcie) a o cca 12:43 (cca 12:45 som volal 112) na ceste domov z vyšetrenia v nemocnici do mňa zozadu ťukol vodič staršieho strieborného BMW (jeho zavinenie, len preliačený zadný nárazník). V Rádiu Slovensko práve vysielali „Z prvej ruky“ cca 13 minút (začína o 12:30) ohľadom kontroly používania ITP.
 • Posledné dni (teraz je 16.5.2021) pokusy o ublíženie mi na zdraví výrazne zosilneli.

Ak by v mojom prípade figurovala armáda, možno by mohla založiť nový druh vojska. A viem si predstaviť, aký by mohlo mať znak.

Viď aj sono snímok ľavého semenníka (20.11.2020):

 • V minulosti žiadny obdobný nález;
 • 26.10.2020 – MUDr. Petro – bez nálezu;
 • 12.11.2020 – MUDr. Korček – nález na ľavom semenníku;
 • 20.11.2020 – MUDr. Petro – potvrdený nález na ľavom semenníku (mal som správu čo najskôr zaniesť do nemocnice);
 • 27.11.2020 – MR – Panva – Všeobecne:
  • nález na semenníku je podľa lekára starší, avšak ani v októbri 2020 ani pri dvoch starších vyšetreniach u dvoch rôznych lekárov v 2018 (máj a december) nebol zistený, a ani predtým (asi sa s prípadom elektromagnetizmu nestretol);
  • bol ale zistený nález aj na prostate, je doporučené jej cielené vyšetrenie MR;
 • Nález – ľudovo povedané ako infarkt semenníka – jeho časť je nedokrvená, s čím sa nedá nič robiť. Ale nakoľko bol zistený náhle, mám obavu z progresie a aj výskytu na pravom. Mám obavu z úmyselného poškodenia zdravia, aby som neskôr nemohol „svedčiť“.
 • MR urológia 1 a 2.
 • viď aj „Elektromagnetické týranie zo vzdialenosti“ – http://www.mikrovlna.wg.am/n__sledky_o__arovania_/ (Rozkmitanie tkaniva, bolesťami hlavy, semenníkov …);
 • čo sa týka hlavy, viď „Brain trauma suffered by U.S. diplomats abroad could be work of hostile foreign government.“

Inak Azerbajdžanskej novinárke dali do spálni len skrytú kameru (nič, čo by jej ubližovalo na zdraví – pasívna činnosť). Možno niekto realizoval nejakú zlomyseľnosť, ktorá by nekorešpondovala s istým mojim estetický nedostatok pri stoporení (predčasné narodenie v 7. mesiaci, nevyvinuté semenníky a a potom operácia a pod. trombocytopénia , a kvôli mojej hanblivosti nikto o ňom nevedel; mal som ale poznámku v počítač a raz som to uviedol i doktorovi), a tiež som celkom abstinoval (nepomohla by ani skrytá kamera – možno ju spočiatku používali), tak museli byť zvedavý za každú cenu. Preto predpokladám skener.
Inšpirovaný prípadom Julian Assange by som aj napriek skeneru stále mohol nejakej prípadnej zlomyseľnej osobe položiť cielené otázky (možno preto od 2016 roka dlhotrvajúca činnosť voči mne (úmysel poškodiť mi zdravie elektromagnetizmom) a „stiahnutie“ ma z obehu. Moja zdravotná dokumentácia (v rámci testu mužskej plodnosti: 1, 2, 3, 4 z dôvodu elektromagnetizmu, obťažovania a záujmu oženiť sa skôr ako p. Pellegrini, aj ako odpoveď na pokusy „tlakovaním“ o generovanie stoporenia bez ejakulácie – vid aj časy aj môj vek, pričom pokusy sú od 2018 roka denné; po poznámke 11.5.2021 bol upravený algoritmus) pre prípad, ak by sa mi niečo udialo (elektromagnetizmom trvalé poškodenie zdravia alebo niečo viac, stiahnutie ma z „obehu“ a nemožnosť sa brániť a pod. – nikto so mnou nič nekonzultoval, nevyplňoval som žiadny dotazníka, na nič som nedal súhlas a pod., nejaký „lekár“ fatálne zlyhal – viď viac – kto vie, či vedel o mojom vyberaní si modela auta „Rolls Royce“ a hľadaní najvhodnejšej farby, konfigurácie, pozeraní nehnuteľnosti v Dubaji aj informácií o vykradnutej bitcoinovej peňaženke „Mt. Gox“, alebo podaní ruky p. Ficovi).

Totiž po tom, ako niekto začiatkom 2016 roka vylákal číslo môjho bankového účtu a kontaktoval aj príbuzných (reči príbuznej zo Zbehov aj napriek mojim negatívnym testom), som z recesie pozeral informácie o „Mt. Gox“ (nakoľko na účte som nemal veľa), a do počítača si napísal aj poznámku, že na predvolebnom mítingu nejakých predchádzajúcich volieb som si podal ruku s p,. Ficom (neviem ktorý rok, ale šiel som okolo a vystupoval tam Pavol Hamel). Inšpirovala ma návšteva Busha v Bratislave a jeho podávanie si rúk v rukaviciach.
Ak p. Fico mal nejakú pohlavnú chorobu, nech si hľadá iný jej zdroj. A vtedy bol MUDr. Raši (lekár, bývalý minister zdravotníctva) ešte s ním.
Alebo ak aj jeho koaličnému kolegovi p. Dankovi zistili pri predoperačnom vyšetrení v 2016 niečo, nech si aj p. Danko hľadá iný zdroj pohlavnej choroby (ja som p. Dankovi v živote ruku nepodal, ani som ho nevidel na vlastné oči – viď jeho strach z krádeže jeho zdravotnej karty september 2016, asi nie kvôli chrípke).
Kto vie, či niečo nešírila Kočnerova volavka Alena Zsuzsová (minister obrany Glváč, predsedovia parlamentu navrhujúci riaditeľa SIS i nezriaďujúci parlamentnú kontrolu používania ITP p. Danko aj Kollár), a ani p. Fico nebýval od p. Kočnera ďaleko – bol jeho sused – profesionálky vedia ako na to). Sex, SIS, syfilis (a spermie).


Viď viac
Ilustračný obrázok
   
Viď viac
Ilustračný obrázok

A v súvislosti s vykradnutou bitcoinovou peňaženkou „Mt. Gox“je tu ďalší rozmer – možno realizovali nejakú zlomyseľnosť voči mne a chceli za jej neriešenie odomňa 50% (viď video Počiatek a Slota (Lemikon) – ten mal len Bentley, nie „Rolls Royce“). Viď aj moje príspevky:

Inak Ázii pracoval aj otec/svokor nekontrolovanej obsluhy ITP p. Bakoš (p. Bakoš a p. Bakošová, Trieda Andreja Hlinku 3, 949 01 Nitra, 5. poschodie, byt číslo 17), ktorí sú od konca 2017 roka (pred nezmyselnou teatrálnou vraždou p. Kuciaka a jeho partnerky) noví susedia à la manželia agenti z „Rainbow Warrior“. Pracoval tam ešte predomnou (ako stranícky funkcionár; ja potom dlhšie v inej lokalite)a počas jeho pobytu tam bola ubytovacia základňa jeden čas v karanténe.
Občas sa s p. Bakošom a p. Bakošovou stretávame, napríklad na prízemí pri výťahu (napr. oni z neho vystupujú a ja nastupujem, alebo idem hore výťahom po nich a pod.), a po nich som sa dotýkal rôznych vecí, napr. tlačítka alebo dverí na výťahu, madla na zábradlí schodiska (často parkujú pri zadnom vchode ako ja), kľučky na dverách zadného vchodu a pod.
Aj preto po ich nasťahovaní sa k nám do vchodu koncom 2017 roka som sa bol začiatkom 2018 roka dať otestovať (18.1.2018 HIV, HbsAg, HCV. RPR, TPPA IgM, IgGChl. PCR, Gon. PCRKult. vyš.).
Znepokojuje ma ale, že niečo možno diagnostikovať až vyšetrením likvoru (keď som o to žiadal, povedali mi, že mám venerofóbiu Dg. F22 – MUDr. Križanová/Mentová, psychológ Zabák – v 2004 som si zaregistroval prezývku „Matrix“ a vyhľadal týchto lekárov – viď „Výhody virtuálneho sveta“).
Nehanblivý David Duchovny z „Californication“ by možno napísal, že ho nová sympatická suseda zviedla.
Inak je vysoký predpoklad, že boli v kontakte aj s riaditeľom SIS alebo jeho podriadenými a oni s ním (či už p. Šafárikom alebo p. Pčolinským)a dokonca musí s nimi spolupracovať aj nejaký lekár. A kto vie, s kým boli v kontakte zas riaditelia SIS a s nimi spolupracujúci lekár (predpokladám, že lekár mal najviac kontaktov, napadlo ma, že aj ten ich lekár mohol byť zdrojom prípadnej infekcie). Kladiem si otázku, či p. Pčolinský nebol aj v kontakte s p. Matovičom (podľa p. Danka má modrú knižku kvôli nejakej psychiatrickej diagnóze).

Čo sa týka mojej venerofóbie (Dg. F22) a možno istého nedostatku, tiež v súvislosti s mojou včerajšou zmienkou, že som uvažoval o kandidovaní na post riaditeľa RTVS, tiež p. Bakoš má na aute logo tuším chameleóna, analyzujem na to obľúbenú reláciu Duel, v ktorej bola zmienka o malom 22 mm chameleónovi. Že by to vedeli od p. Bakošovej?

Čo sa týka moje venerofóbie (Dg. F22), tak v minulosti som napríklad chodil na rôzne kurzy, učil sa programovať, chodil bežným lekárom, ale bál som sa mať pohlavný styk alebo aj ísť k zubárovi, aby nedošlo k nejakému infikovaniu ma alebo odomňa (príbuzná šíri o mne), viď napríklad RTG zubov alebo MR (nakoľko mám ešte staré plomby, možno by sa z nich dalo zistiť, akému žiareniu, elektromagnetizmu som bol vystavený, aj krajina pôvodu žiarenia, preto aj informovanie MS). Kto vie, či na ňom vidieť aj viac opotrebovanú pravú sánku z dôvodu „masírovania“ mozgu.
Na začiatku koronapandémie (možno vystriedala venerofóbiu) som nosil biele rukavice a v práci prví a poctivo rúško. Viď aj moje doterajšie testy:
2021-05-03: „Test COVID-19 – Ag“;
2021-04-26: „Test COVID-19 – Ag“;
2021-04-26: „Test COVID-19 – Ag“;
2021-04-22: „Test COVID-19 – Ag“;
2021-04-19: „Test COVID-19 – Ag“;
2021-04-17: „Test COVID-19 – Ag“;
2021-04-17: „Test COVID-19 – Ag“;
2021-04-13: „Test COVID-19 – Ag“;
2021-04-11: „Test COVID-19 – Ag“;
2021-04-11: „Test COVID-19 – Ag“;
2021-04-08: „Test COVID-19 – Ag“;
2021-04-05: „Test COVID-19 – Ag“;
2021-04-04: „Test COVID-19 – Ag“;
2021-04-03: „Test COVID-19 – Ag“;
2021-04-01: „Test COVID-19 – Ag“;
2021-03-30: „Test COVID-19 – Ag“;
2021-03-27: „Test COVID-19 – Ag“;
2021-03-25: „Test COVID-19 – Ag“;
2021-03-23: „Test COVID-19 – Ag“;
2021-03-21: „Test COVID-19 – Ag“;
2021-03-19: „Test COVID-19 – Ag“;
2021-03-17: „Test COVID-19 – Ag“;
2021-03-14: „Test COVID-19 – Ag“;
2021-03-13: „Test COVID-19 – Ag“;
2021-03-12: „Test COVID-19 – Ag“;
2021-03-11: „Test COVID-19 – Ag“;
2021-03-09: „Test COVID-19 – Ag“;
2021-03-08: „Test COVID-19 – Ag“;
2021-03-07: „Test COVID-19 – Ag“;
2021-03-05: „Test COVID-19 – Ag“;
2021-03-04: „Test COVID-19 – Ag“;
2021-03-03: „Test COVID-19 – Ag“;
2021-02-27: „Test COVID-19 – Ag“;
2021-02-24: „Test COVID-19 – Ag“;
2021-02-23: „Test COVID-19 – Ag“;
2021-02-20: „Test COVID-19 – Ag“;
2021-02-19: „Test COVID-19 – Ag“;
2021-02-18: „Test COVID-19 – Ag“;
2021-02-16: „Test COVID-19 – Ag“;
2021-02-14: „Test COVID-19 – Ag“;
2021-02-12: „Test COVID-19 – Ag“;
2021-02-11: „Test COVID-19 – PCR (samoplatca)“;
2021-02-09: „Test COVID-19 – Ag“;
2021-02-07: „Test COVID-19 – Ag“;
2021-02-05: „Test COVID-19 – PCR (samoplatca)“;
2021-02-03: „Test COVID-19 – Ag“;
2021-01-31: „Test COVID-19 – Ag“;
2021-01-29: „Test COVID-19 – Ag“;
2021-01-26: „Test COVID-19 – PCR (samoplatca)“;
2021-01-25: „Test COVID-19 – Ag“;
2021-01-24: „Test COVID-19 – PCR Kloktací test (samoplatca)“;
2021-01-24: „Test COVID-19 – Ag“;
2021-01-22: „Test COVID-19 – Ag“;
2021-01-22: „Test COVID-19 – Ag“;
2021-01-20: „Test COVID-19 – Ag“;
2021-01-19: „Test COVID-19 – PCR (samoplatca)“;
2021-01-17: „Test COVID-19 – Ag“;
2021-01-15: „Test COVID-19 – Ag“;
2021-01-14: „Test COVID-19 – Ag“;
2021-01-13: „Test COVID-19 – Ag (regionálne – testovanie)“;
2021-01-10: „Test COVID-19 – Ag (regionálne – testovanie)“;
2021-01-08: „Test COVID-19 – Ag“;
2021-01-07: „Test COVID-19 – Ag“;
2021-01-04: „Test COVID-19 – Ag“;
2020-12-31: „Test COVID-19 – Ag“;
2020-12-29: „Test COVID-19 – Ag“;
2020-12-22: „Test COVID-19 – Ag“;
2020-12-17: „Test COVID-19 – Ag“;
2020-12-15: „Test COVID-19 – Ag“;
2020-12-10: „Test COVID-19 – Ag“;
2020-12-03: „Test COVID-19 – Ag“;
2020-12-02: „Test COVID-19 – Ag“;
2020-11-30: „Test COVID-19 – Ag“;
2020-11-26: „Test COVID-19 – PCR (samoplatca)“;
2020-11-23: „Test COVID-19 – Ag“;
2020-11-13: „Test COVID-19 – Ag“;
2020-11-07: „Test COVID-19 – Ag – (celoštátne testovanie – dobrovoľné)“;
2020-10-31: „Test COVID-19 – Ag – (celoštátne testovanie)“;
2020-09-11: „Test COVID-19 – PCR (samoplatca)“;
2020-09-03: „Test COVID-19 – IgM, IgA. IgG (samoplatca)“;
2020-04-08: „Test COVID-19 – PCR (samoplatca)“;

Alebo pri zbieraní podpisov na založenie strany „HLAS-SD“ počas koronapandémie p. Pellegrini nemal rúško a nedodržiaval ROR (bývalý minister zdravotníctva). Zúčastnili sa ho aj príbuzní (dôchodcovia 76 a 69 rokov, nemajú lekárske vzdelanie a príslušný prehľad). A nakoľko uvedené stretnutie v Nitre nebolo prvé, tak som mal obavu, či k nám nezavliekli COVID-19. Aj preto som potom absolvoval test IgM, IgA. IgG (bol negatívny).

Alebo so kladiem otázku, či v mojom prípade nefiguruje nejaká infekcia (reči príbuznej o možnom vrodenom syfilise, alebo starý otec pracoval v nemocnici na infekčnom pracovisku, kde čistili použité sklenené skúmavky), a v súvislosti s nekontrolovaným elektromagnetizmom, žiarením ma znepokojuje rozhovor s molekulárnou biologičkou MUDr. Soňa Peková, ktorá povedala, že i drobná mutácia génu inak priateľského, neškodného vírusu, baktérie a pod. môže narobiť veľké škody (mutácie).
Kladiem si otázku, či sa nejaký lekár na mojom prípade, ak sa potvrdí elektromagnetizmus, nedopustil trestného činu všeobecného ohrozenia. Alebo ak skenerom zistil u mňa nejakú diagnózu (ilustračne napr. onkologickú a pod.), či neoznámením jej sa nedopustil úmyselného ublíženia mi na zdraví.
Alebo prečo ma v takom prípade nechal letecky cestovať do zahraničia? Napríklad 14.2.2020 som letecky cestoval do Mníchova, a v lietadle bol aj náš minister zahraničných vecí p. Lajčák, ktorý pravdepodobne cestoval na konferenciu „Munich Security Conference“, ktorej sa zúčastnilo 40 predstaviteľov štátov. Ak sa moja prvá žiadosť do NR SR z 13.4.2017 nestratila, ale bola len zadržaná, kladiem si otázku, prečo ma nechali potom ďalej písomne posielať korešpondenciu. Aj preto „2021-01-01 – MS – Žiadosť o riešenie môjho prípadu medzinárodnými tímami Kanada, Veľká Británia a Izrael a to za každých okolností.(zistili by aj falšovanie, generovanie „dôkazov“). Viď viacBerlín, Brusel alebo Londýn.

Predpokladám, že o tomto prípade (zločiny s mikrovlnými zbraňami, elektromagnetické týranie zo vzdialenosti) nie je informovaný minister zdravotníctva (vojak) ani ministerka spravodlivosti. Ale istotne o ňom vie riaditeľ SIS.
Kvôli objasnenia prípadu som sa pokúšal uchádzať o túto funkciu.

Pár dní pred začatím uvedenej aktívnej činnosti (koniec apríla 2018) voči mne zomrel na trombózu košický obchodník so skenermi MUDr. Paška, ktorý bol lojálnejší p. Ficovi, ako MUDr. Raši. Kto vie, aké prístroje sú používané voči mne a ako boli zadovážené.

Pán Pellegrini aj MUDr. Raši opustili, oslabili p. Fica až po tom, čo sa po voľbách 2020 p. Fico dožadoval zriadenia parlamentnej komisiu na kontrolu používania informačno-technických prostriedkov (ITP) podľa zákona č. 166/2003.

Pán Lučanský bol v cele a nemal možnosť úniku – viď „Bol Lučanský dohnaný k samovražde?“

Silné pokusy o stoporenie sú napríklad aj pri sledovaní TV a záberoch na p. Sulíka, spomínanú p. Kolíkovú (môže prípad objasniť a možno preto ju chcú odvolať) ale aj prezidentku (akoby ich chcel mnou niekto diskreditovať – bez zaznamenávania na skener by to nedávalo zmysel). Viď:

Tajná služba asi nemá moc v láske nezávislých prezidentov (nevolených parlamentnou väčšinou), ktorí majú právo na rôzne informácie, viď môj pokus o kandidovanie (a ich odhalenie):
Prezidentské voľby – https://www.facebook.com/prezidentSK

alebo:

Kto vie, či im bola komunikácia doručená.

 • Horný susedný byt:
  Trieda Andreja Hlinku 3, 949 01 Nitra, 5. poschodie, byt číslo 17.
  (p. Bakoš, p. Bakošová + min. 1 osoba počas ich neprítomnosti, predtým p. Strapáková)
  (Žiarič, vysielač signálu, à la anóda, katóda, „Non-Lethal Weapons“ a pod.)
 • Ja bývam u rodičov – byt je medzi nimi:
  Trieda Andreja Hlinku 3, 949 01 Nitra, 4. poschodie, byt číslo 14.
  (Som medzi vysielačom a prijímačom, pod nepovolenými špeciálnymi prístrojmi, technikami a pod.)
 • Spodný susedný byt:
  Trieda Andreja Hlinku 3, 949 01 Nitra, 3. poschodie, byt číslo 11.
  (p, Rízeková – terčík, vysielač/príjem signálu, à la anóda, katóda, „Non-Lethal Weapons“ a pod. – ako 5. poschodie. – takmer permanentné vetranie aj v zime, asi pasívne chladenie nejakej technickej chemikálie alebo počítača.)

Ak pracujú Bakošoví pre tajnú službu, kto v SIS povolil alebo toleruje (alebo dokonca dal príkaz) kvôli eliminácii „kultúrno-etických tém“ a sťaženiu vyšetrovania nadobudnutie status chránenej osoby oblsuhe ITP (à la manželia „Rainbow Warrior“)? Tiež p. Bakošová týra túto maloletú osobu (zvuky), a často počuť od nich rôzne búchania (mám to uvedené aj v starých poznámkach). Kontrola používania ITP by mohla zistiť, či sa tak jednalo len kvôli elektromagnetizmu a skeneru (nejaká ich stratégia), alebo domáce násilie. Bakošový aj keď navonok pôsobia serióznym dojmom, sú prípad minimálne pre sociálku. A vzhľadom na promyskuitný životný štýl p. Bakošovej by ma neprekvapilo aj iné (jej pomer s nadriadenými aj inými (zmienka), teoreticky pohlavná choroba, alebo by ma neprekvapilo, ak by jej potomkovia mali rôznych otcov). Ako som uviedol, minimálne prípad pre sociálku.

Dlhodobo (cca od 2018/19) sa neúspešne snažím docieliť 24/7 kontrolu obsluhy ITP kamerovým systémom i záznamom zvuku, ktorá by zabránila:

 • zneužívaniu povolených prístrojov;
 • používania nepovolených prístrojov a techník.
 • prekračovaniu prípadného obmedzenia v povolení (napr. čas (spánok), priestory (kúpeľňa, WC) a pod.);
 • zneužívaniu povolených prístrojov (napr. skener: výkon, doba expozície, zmena kalibrácie, iné technické úpravy – na spôsob à la registračné pokladne alebo softvér Volkswagen);
 • používaniu nepovolených prístrojov, technológií, technik (rezonancie, ultra/infra a iné zvuky, iné elektromagnetické prístroje, rôznych technik používaných v nie humánnej medicíne a pod. – bez skenera by ich používanie nebolo možné a nedávalo by ani zmysel);
 • používaniu necertifikovaných prístrojov (CE) a ich obsluhe nekvalifikovanými osobami (elektromagnetizmus i zvuky nie je vidieť, ale cítiť áno – je ale vidieť a počuť činnosť obsluhy ITP);

Nakoľko som bol medzi prvými očkovaný vakcínou Pfizer (vtedy iná nebola), a MUDr. Raši mal ako digitálny líder vlažný postoj ku kauze „Huawei“, taktiež p. Pčolinský obhajoval prepustenie p. Haščáka (obchoduje v zdravotníctve s Čínou; silné generovanie začalo až za Pčolinského), tak na základe článkov:

si kladiem otázku, či sa nejedná o úmysel poškodiť Pfizer v prospech čínskej vakcíny Sinovac, Kto vie, čo bol doručený môj email:

Možno majú aj obavu, že by mohlo byť odhalené generovanie (viď nespracovaný podklad a vyššie „Non-Lethal Weapon“ resp. „Neuro Weapon“). Viď aj:

 • film „Dvojitá hra“ – https://youtu.be/VI3XZ684lQQ
  Parafráza: Tajná služba ťahá horúce gaštany za nezodpovedných politikov (p. Glvač, p. Danko, p. Gajdoš, MUDr. Raši, p. Pellegrini), ktorí nominovali jej vedenie, pričom sa jej vyskytla možnosť nekontrolovane sa pustiť do omnoho výnosnejšieho biznisu, než je len liek proti plešatosti (pokračuje aj za p. Kollára a p. Naďa), ktorý jej (resp. úzkemu okruhu zainteresovaných osôb – absencia kontroly) môže priniesť osobný prospech na úkor môjho zdravia. Jej výčiny sú však ďaleko za hranicami zákona i medzinárodných dohôd, napr. „Dohovor u ľudských právach a biomedicíne“, e-zbrane a podobne.
 • „Hyde Park – Civilizace – Erik De Clercq – výskumník – vynálezy a patenty“ – https://www.ceskatelevize.cz/porady/10441294653-hyde-park-civilizace/219411058090302/
  5:12 min. – miliardy pre vynálezcu a jeho ústav;
  16:25 min. – patenty.
 • Prednáška na konferencii „New Media Inspiration 2018″ https://youtu.be/MMnB60YEWYA – Patrick Zandl– význam filozofie a náboženstva pre IT informačné technológie. Doteraz nie sú (resp. do môjho prípadu neboli) naskenované komplexné bioalgoritmy človeka (napr. 13:30 min. – Nobelová cena, 16 min., 19:45 min.).

Viď aj článok „Do Číny sa vrátil syfilis – Mladá populácia nedisponuje prirodzenou imunitou. Alarmujúce je tiež rozšírenie vrodeného syfilisu.“, čo u nejakého ich lekára vyvolalo záujem o mňa (moje predčasné narodenie v 7. mesiaci a reči príbuznej) aj kvôli mojim stále negatívnym testom (1, 2, 3), na základe čoho si nejaký lekár ma privlastnil.

V prípade nejakého riešenia budem požadovať odovzdanie mi všetkých materiálov o mne, aj kvôli autorským právam a patentom (ja som nikomu nedal súhlas).

Aj preto 2021-01-01 – MS – Žiadosť o riešenie môjho prípadu medzinárodnými tímami Kanada, Veľká Británia a Izrael a to za každých okolností..

Pokračovanie …

Začiatkom februára 2016 som postrehol u príbuznej (matkinej sestry zo Zbehov), ktorej dvaja synovia sú zamestnancami MV – ZVJ, zmenu jej správania (mám podozrenie z kontaktovania ju pod zámienkou bezpečnostnej previerky).
A po volebnom víkende v pondelok 7.3.2016 som na záhrade našiel poškodené pánty na dočasnej drevenej bránke. Škoda nebola takmer žiadna, avšak dovtedy sa za desaťročia nikdy nič také nestalo, a nebolo ani obdobie úrody a kliešte nenosí nikto len tak zo sebou. Ako keby mi niekto niečo odkázal, dal o sebe vedieť – asi som mu niečo prekazil (zneužitie ma pred voľbami) Ale prečo na záhrade? Možno kvôli informáciám od tejto príbuznej. Pre zaujímavosť viď „Záharada blog“„Záhrada (všetko)“„Záhrada 2016 2“„Záhrada 2016 1“„Záhrada 2014“ i „Záhrada 2013“.

Pár dní po mojom pokuse o zistenie zo dňa 11.8.2016, kto si bez môjho súhlasu pozeral moje zdravotné informácie v informačnom systéme zdravotného zariadenia – spravodajci sú zvedaví ľudia (ešte i začiatkom septembra 2016 na tlačovke v Deň ústavy SR) začal predseda parlamentu p. Danko verejne na TV tlačovkách hovoriť, že sa niekto snaží získať jeho zdravotnú kartu, čo ma zarazilo, vystrašilo. Preto som následne telefonoval do nemocnice, že už na takomto zistení netrvám. Predpokladal som pripravený nejaký zlomyseľný scenár pre prípad, že by som na takom zistení trval.
Akú citlivú diagnózu skrýva p. Danko, ma nezaujíma, avšak bolo to nezodpovedné voči všetkých občanom – pacientom. Vnímam to ako moje zastrašovanie (riaditeľ SIS bol jeho nominant).
Na základe uvedeného predpokladám v tejto dobe (koncom augusta – začiatkom septembra 2016) realizáciu nejakej zlomyseľnosti voči mne.

Práve v období (august/začiatkom septembra 2016), kedy som chcel pre pocit istoty zistiť, kto si bez môjho súhlasu prezeral moje zdravotné záznamy, matka dievčiny zo zariadenia „Čistý deň“ prostredníctvom iných medializovala jej prípad.
Vzhľadom na viaceré okolnosti som presvedčený, že niekto veľmi dobre informovaný tým chcel prekryť niečo mylne očakávané (súvisiace s mojim odhalením). Následne sa tiež ukázalo, že ešte pred touto medializáciou vymenená osoba komunikovala s p. Kolárom (viď plány p. Kočnera a p. Bödöra z Threemy na jeho diskreditáciu), a tuším neskôr bol ako právnik do tejto kauzy prostredníctvom nejakej osoby z Nitry zatiahnutý aj p. Lipšic. V tejto kauze sa nie jeden krát stretol p. Kočner (min. raz spolu s p. P. Tóthom) s riaditeľkou zariadenia „Čistý deň“.
V jednej internetovej diskusii niekto napísal, že podľa neho v tejto kauze v skutočnosti musí ísť o niečo iné. Ja som si v tom istý.

Od 2008 roka som používal Wi-Fi router D-Link Dl-524, pričom niekedy začiatkom 2016 roka som postrehol citeľné spomalenie internetu, a nepomohlo ani resetovanie alebo aktualizácia firmware. 19.2.2018 som ho vymenil za druhý (taký istý). Nakoľko sa mi začiatkom 2016 roka začali diať zvláštne udalosti, a predtým bol u nás aj príslušník polície ohľadom bezpečnostnej previerky suseda z 5. poschodia (Radoslav Kovačev, aspoň u nás), tak som si to naň poznačil a mám ich oba aj odložené. Bolo to tiež po tom, čo u príbuznej zo Zbehov som postrehol zmenu správania. Avšak ani výmenou Wi-Fi routera problémy neprestali, a v septembri 2016 som aj náhodne zaznamenal ďalšie problémy, viď prílohu „Reklamácia“
V polovici 2018 roka som si zriadil internet aj na záhrade, a kvôli smartfónu som tam opäť začal používať Wi-Fi s routerom „ZTE II“ – od poskytovateľa internetu (na rozdiel od paneláka aspoň menší počet susedov v dosahu). Smartfón mám prvý „Blaupunkt SL plus 02“ a aj „Motorola G6“, a momentálne používam aj malý prenosný notebook „UMAX VisionBook 12Wi 64G“.

Dňa 13.4.2017 som poslal poštou do Národnej rady Slovenskej republiky „Žiadosť o zriadenie komisie na kontrolu používania informačno-technických prostriedkov (ITP) podľa zákona č. 166/2003.“ Táto sa na pošte stratila.
V predpokladaný termín doručenia tejto stratenej žiadosti mali po veľkonočných sviatkoch dňa 20.4.2017 nečakanú tlačovku poslanci:

 • MUDr. Raši – lekár, politik;
 • p. Jariabek – médiá;

(Na webe nie je celá, predtým niekde bola a ja nemám možnosť ju získať celú, tak približne uvádzam) na ktorej nelogicky vyzývali inú osobu, že aj napriek nejakému premlčaniu i poslaneckej imunite aby sa šla prihlásiť na políciu za nejaké, citujem „svinstvo“ (alebo tak nejak), že bude utekať od parlamentu ako Forrest Gump (zdieľal som takúto pesničku), spomenuli nejaké auto a aj neúctivo sa vyjadrovali o príbuzných (možno sme nepohodlní svedkovia z 2006 roku), tuším spomínali aj nejaké roky a podobne. Zaujalo ma, že p. Jariabek mal v rukách nejaké bulvárne noviny, akoby sa tým vyhrážal nejakým škandalizovaním.
Ak by niektoré mne známe i neznáme indície z tejto tlačovky korešpondovali s mojim prípadom, znamenalo by to, že sa mi snažili zabrániť včasnému objasneniu udalostí z 2016 roku, že sa mi vyhrážali. Otázkou by zostávalo, z akého dôvodu.
Nakoľko sa o mne mohli dozvedieť e-mailom kontaktovaním p. Matoviča pred voľbami 2016 (zneužívanie ITP bez povolenia sudcu; p. Matovičovi sa podľa jeho slova aj hrabali v skrini, pričom monitorovane internetu nezanecháva stopy) – viď „IT krabička, o ktorej nikto nevie, čo robí“, tak p. Matovič mohol byť len zástupnou osobou.

Pokračovanie …

V období návštevy francúzskeho prezidenta p. Macrona pri príležitosti 100. výročia vzniku Československa dňa 26.10.2018začal byť generovaný silnejší elektromagnetizmus a iné algoritmy, čo mi začalo spôsobovať aj iné zdravotné problémy, a bol som aj pár krát v noci na pohotovosti. A raz ma v noci poslali aj na neurológiu. Pozri viac informácií. Pán Pellegrini ponúkol Slovensko p. Macronovi v oblasti kybernetickej obrany (kvôli tomu sú možno niektoré moje e-maily blokované), pričom mohlo dôjsť k rozšíreniu na výskum, vývoj i používanie technológii typu „Non-Lethal Weapon“ resp. „Neuro Weapon“.

 • 2019-01-23 – Neurologické vyšetrenie“
  (Správa: „… ako elektrický prúd … v práci mu je paradoxne lepšie … problémy so spánkom, odvtedy sa poriadne nevyspal … precitlivelosť na zvuky … stupňuje sa to … pulzovanie organizmu a pod.“)

Pán Macron a aj p. Pellegrini môžu mať aj osobný motív na moju elimináciu:

Pripomínam, že moji rodičia sú očití svedkovia udalosti z 2006 roka, a ja som potom urobil fotku – možno sme nepohodlní svedkovia so všetkým, čo s tým súvisí. Viď prílohu „GOVNET“.
Tak som kvôli p. Pellegrinimu a p. Macronovi zverejnil niektoré fotky: „ja“, ázijská kamarátka (1 a 2)„rodičia“„stará mama“.

Čo sa týka p. Macrona, ten v tom môže byť nevinne (francúzsky prezident tuším nevedel napr. o pozadí „Rainbow Warior„, možno i Libanon) . Alebo tiež v tom môže byť žena, nakoľko p. Macron má o niečo staršiu manželku, a napríklad francúzski králi mali konkubíny.

Kľúčom k objasnenia prípadu by mohol byť pôvod špeciálnej techniky. Ak by bola „Made in France“ a získaná za neštandardných podmienok, všetko by dávalo dokonalý zmysel. Taktiež stopy v pôde zostanú navždy, a z nej možno tiež zistiť pôvod (z tohto dôvodu mám obavu z podvodného pripravenia nás o záhradu – zabránenie odhalenia) – indícia „Žiadosť o preverenie u p. Michala Aláča (nominanta na post riaditeľa SIS) zneužívanie funkcie na osobný prospech a tiež zdroj financovania zvláštnej činnosti.“
Jej certifikácia, bezpečnosť, kvalifikovanosť obsluhy (manipulácia so SW à la emisie Volkswagen) je kapitola sa a o sebe. Viď „2021-04-12 – MS – Žiadosť o preskúmanie certifikácii v mojom prípade -à la vakcína Sputnik.„. Taktiež v mojom organizme zostanú stopy, viď 2021-03-15 – MS p. Kolíková – Informovanie vás o mojom odmietnutí spopolnenia.

Viď aj „2021-04-04 – MV – Informovanie vás o nových hrozbách v súvislosti s ochranou predsedu vlády p. Hegera v sídliskovom paneláku – elektromagnetizmus, plyny a iné.“.
alebo „2021-05-02 – GP – Žiadosť o preverenie p. Michala Aláča – nominanta na post riaditeľa SIS.“

Inak p. Pellegrini aj MUDr. Raši opustili, oslabili p. Fica až po tom, čo sa po voľbách 2020 p. Fico dožadoval zriadenia parlamentnej komisiu na kontrolu používania informačno-technických prostriedkov podľa zákona č. 166/2003.

Čo sa týka nejakej predpokladanej zlomyseľnosti (aby sa mohli o mňa začať oficiálne zaujímať) mal som vzťah len s ázijskými ženami (mimo vyššie uvedené), páči sa mi pekné tetovanie (fotky – inšpirácia menovec z Nitry a dve pekné modelky s bodypainting na autosalóne ) a tiež veľké prednosti alebo môj starý „Pinterest“.
Inšpirovaný nedávnou opravou semaforu si kladiem otázku, ako si niekto interpretuje v mojej histórií pozeranie videí sympatických severokórejských dopravných policajtiek „north korean traffic lady“ alebo pozeranie ich ženskej hudobnej skupiny „Moranbong“.
Tiež analyzujem, že otec/svokor nekontrolovanej obsluhy ITP p. Bakoš v minulosti pracoval v Ázii, kedy bola ubytovacia základňa v karanténe.
Tiež analyzujem prienik severokórejského vírusu do nitrianskej nemocnice v 2017. Spomenul som si aj na film „Interview“.
Alebo nakoľko sa mohli od spomínaných príbuzných alebo iných dozvedieť o mojom pobyte v bývalom Sovietskom zväze, či ma v súvislosti s predajom ruskej farebnej hudby „Светодинамическая установка Гамма“ alebo knihy z 1998 od Lars Klander „Hacker Proof“ (obrázok 1 a 2) alebo z 2002 roka od Juraj Bednára „V sieti“  (obrázok 1 a 2) nepovažovali za à la „Jevgenij Nikulin“ narodený v 1988 – viď dve osmičky od riaditeľa SIS. Tiež sa mi páčila ruská agentka „Анна Чапман“, alebo som občas vyhľadával ruské ženy na vydaj à la „Birthday Girl“.

V súvislosti s pripravovaným článkom „Skyfall (2012) – HEINEKEN Commercial with Lubomir Toth“ si kladiem otázku, či pokusy o obťažovanie ma počas stravovania nie sú narážkou na to, že starý otec p. Putina varil Stalinovi. (Pre zaujímavosť, ja viem uvariť len čaj. Mal som však v počítači jediný recept – francúzske zemiaky – doma ma chceli márne naučiť niečo variť, alebo som (len) uvažoval na záhrade chovať slimákov (niekde som videl alebo čítal nejaký dokument), alebo sa bojím chytiť žabu – kto vie, čo by s ňou urobil p. Macron.)
Inak po zatknutí Pčolinského je generované také napätie, akoby mi niečo silno tlačilo na sánky pri ušiach, a mám problém poriadne otvoriť ústa. Kladiem si otázku, či za zatvorením Pčolinského nestojí p. Aláč, aby sa mohol stať šéfom on (kto vie, či boli doručené moje komunikácie).

Alebo v „Správy RTVS“ piatok 29.07.2020 o 12:00 ma zaujalo:
– 08:48 – 2 bratranci sú prílsušníkmi ZVJS; slovensko2.sk;
– 11:18 – ťava a Ázia à la môj pobyt v Ázii;
– 13:43 – naše možné nepohodlné svedectvo z 2006 roka;
– 14:21 – FedEx – moje listy z Berlína;
– 14:45 – 5 a 3 – poschodia susedov – obsluhy ITP;
– od 16:55 – moje podanie na Ústavný súd;
– 16:55 – 88, 8-osmičky à la 1488;
– 17:34 – a nakoniec Tóth.

Alebo v Správy RTVS“ piatok 3.07.2020 o 12:00 po tom, čo som na inom blogu zverejnil článok „Koronavírus COVID-19 a tip na dovolenku – Patince“ bola v správach aj reportáž týkajúca sa komárov (v Patinciach je ich trochu viac), a uvedomil som si, že v našej záhrade ten rok komáre neboli, ani larvy v jazierku so stojatou vodou (na rozdiel od minulých rokov).

Tiež na ceste, kadiaľ som pravidelne jazdil autom do práce, niekomu z osobného auta vypadli tajné armádne dokumenty, ktoré boli zaslané do televízie Markíza. Nakoľko podľa p. Matoviča bola táto televízia poslednou nezávislou, predpokladám údajnými zmenkami jej mediálnu elimináciu a uvedeným možnosť ju oficiálne monitorovať aj ITP (zvlášť pred jej predajom – analyzujem nehodu najbohatšieho Čecha Petra Kellnera).
Predtým bol riaditeľom TA3 p Gučík, ktorý obchodoval s armádou, poskytovala mediálna priestor p. Kočnerovi i Haščákovi, a jej majitelia dostali do parlamentu p. Danka, ktorý nominoval šéfov SIS i MO, a tiež predsedu parlamentného výboru pre obranu a bezpečnosť p. Hrnku, ktorý blokoval vytvorenie parlamentnej komisie na kontrolu používania informačno-technických prostriedkov podľa zákona č. 166/2003. Tiež dávam do pozornosti video p. Belousovovej (Malíkovej).
Jeden z mojich bodov digitalizácie je moja dávna predstava vytvorenie verejnoprávnej spravodajskej televízie :4 (Štvorka), resp. :24 (Dvadsaťštvorka) po vzore BBC alebo ČT24.

Pokračovanie …

Kladiem si otázku, či v mojom prípade neúčinkuje aj nejaký zlomyseľný „heretik“. Aj preto „2021-01-01 – MS – Žiadosť o riešenie môjho prípadu medzinárodnými tímami Kanada, Veľká Británia a Izrael a to za každých okolností.“
A to recipročne k prípadu ublíženia na zdraví ruskému občanovi Alexejovi Navaľnému, ktorý sa stal mimo EÚ, ale riešilo ho Nemecko, Francúzsko a tuším aj Švédsko, tak ja z rodinných, odborných a iných dôvodov žiadam, aby môj prípad riešila Kanada, Anglicko a Izrael.
Kanada – brat starej mamy sa vysťahoval do Kanady (Suttak Michael (r.Šuták), 2646 Seminole st., Winsdor Ontario), jeho potomok tam bol v armáde, alebo môj mladší bratranec (Boris Valábik) hrával v NHL hokej.
Anglicko – bývalá kamarátka tam šla za kamarátkou a vrátila sa v druhom stave (aj keď sme nemali pohlavný styk – moja fóbia a tiež sa mi páčia iné prednosti).
Viď aj „Belgium: Navalny alleged poisoning is not „a one-off“ – Ursula von der Leyen“ – https://youtu.be/Ef-Cb77LS1krr
Pravdepodobne nemá informácie o tom, čo sa na Slovensku deje.

Čo sa týka mojej venerofóbie (vyliečila ma z nej suseda), tak som napríklad nechodil ani k zubárovi , aby som niekoho neinfikoval (iným áno).

Kto vie, či by nejaký „heretik“ a iní súhlasili s tým, aby si ich potom zobral za celoživotného partnera osobu, o ktorej sú šírené reči (bez ohľadu na skutočnosť) že má vrodený syfilis? V tejto veci (zneužívanie ITP na elimináciu kultúrno-etickej témy) mi nepomohla ani poslankyňa p. Záborská. Kto vie, či by si ma vzala p. Tutková, alebo ako by zareagoval Jaroslaw Kaczynski, ak by sa ma chcela vziať prípadná jeho potomkyňa.

„Bruce Springsteen – Streets of Philadelphia“ – https://youtu.be/4z2DtNW79sQ

Kladiem si otázku, či v mojom prípade neúčinkuje nejaký zlomyseľný „heretik“, ako si interpretuje pozeranie týchto pohľadníc alebo kompletizovanie tejto zbierky (sympatická modelka inak s umeleckou davidovou hviezdou – pripomínajúca mi prvú platonickú lásku speváčku zo skupiny Abba), súborové kľúče (slúžia na prihlasovanie k heslu) alebo vyberanie si modela auta „Rolls Royce“ a hľadanie najvhodnejšej farby, konfigurácie, alebo informácie o vykradnutej bitcoinovej peňaženke „Mt. Gox“. Mám podozrenie, že je zapojený do môjho vydierania – viď viac.
Aj preto „2021-01-01 – MS – Žiadosť o riešenie môjho prípadu medzinárodnými tímami Kanada, Veľká Británia a Izrael a to za každých okolností.“.
Podobne ako p. Heger, tiež som vyrastal v dobe, kedy bolo tabu aj náboženstvo a nejak automaticky som na strednej bol aj v SZM a chodil aj na ateistický krúžok (aj keď skôr kvôli profesorke s prednosťami a návštevou hviezdární), alebo som aj zdieľal video od Richard Dawkins (vnímal som to skôr ako toleranciu pre nie ortodoxných – všetci sme si rovní, viď osvetu). Napredával som alkohol ako p. Heger, ale zas som mal na webe reklamu na stávkové kancelárie (viď moje podanie na Ústavný súd – internetové reklamné bannery). Zlom nastal v 2016 po vzhliadnutí prednášky od Susan Cain na konferencii TED, v ktorej povedala, že každý by mal občas zájsť do pustatiny, hľadať zjavenia a oboznámiť s nimi iných.

Pokračovanie …

Uvádzam časť poznámok (nepíšem ich pravidelne):

2021-07-27
Z hora asi 0,7 sekundové šumivé zvuky s cca 5 sek. prerušovaním. Plechy v izbe nad a pod posteľou sú zrušené.
Keď si večer pri ležaní dám dlane na seba a pod hlavu, tak na nich cítim pulzovanie 0,7 sek. hore a 0,7 akoby dole … Keď si dám pravú nohu k sebe – koleno hore, a naň položím ľavé chodidlo, tak také pulzovanie cítim na mieste ich styku (tesne za ľavou pätou).

2021-07-23
Doma silné pomalšie masírovanie mozgu viac na pravej strane. O 14 hod. som odišiel z domu, a pri chôdzi bolelo pravé chodidlo (ako keby bolo vyvrtnuté), Po asi 20 minútach sa to rozchodilo. Doma pri sedení silné pnutie viac pravého stehna odspodu.

2021-06-12
0:10 Rozložený alobal z lekárničky a stlačený asi do veľkosti menšej lopty som si dal na bruchu, potom nižšie, a potom aj asi 20 cm do výšky, aj na výšku ruky, a bolo v ňom výrazné pulzovanie 0,7 sek. jedným smerom a potom opačným (neurčitý smer, ale skôr hore a dole). Aj pri jeho držaní len jednou rukou.

2021-06-11
Už pár dní doma a na záhrade silné striedavé tlaky (cca 1 sek) na hlave v pravej časti (ani šramotenie, ale ako zhora dole) a medzi pravou nohou a intímnym miestom, a silné masírovanie pravej nohy. Keď sedím, tak pod brušným svalstvom trochu viac na pravej strane veľmi silný krč. Keď som bosí, tak to poklesne, ale po chvíli je skoro ako pôvodný stav. Keď si ľahnem na posteľ na chrbát a nohy k sebe a kolená hore, okamžite veľmi silne kŕčovité masírovanie stehenných svalov (žiadna ochrana nepomáha). Keď si ľahnem na brucho, veľmi silné pulzovanie celým organizmu vodorovne zhoda dole, najviac v okolí brucha.

2021-06-05
Postrehol som, že keď ležím na chrbte a nohy mám rovno, zdvihnutie ruky nemá žiadny vplyv. Ale keď si pritiahnem aj jednu nohu k sebe – koleno hre, tak cítiť jej silné masírovanie (aj mierne-stredné šramotnie hlavy), a keď dvihnem ruku hore, tak silné šramotenie hlavy (viac pravej strany). Keď dám nohu/koleno dole, šramotenie hlavy nie je, aj keď mám alebo mám ruku hore.
Keď dám na koleno hore zväzok drôtu, masírovanie poklesne, a ruky nemajú žiadny vplyv.
12:52 som zistil (predtým som neskúšal), že keď ležím a nohy rovno, pravá dvihnutá ruka nemá vplyv, ale ľavá zdvihnutá spôsobí šramotenie hlavy (viac pravej strany). Keď mám zväzok drôtu na hrudi, žiadna ruka nič nespôsobuje, a pri zdvihnutom kolene len slabé masírovanie nohy (podľa mňa má ale nato vplyv výkon, možno doba pôsobenia, nakoľko v noci to moc nepomáha). Pri tomto pokuse som začal cítiť na pravom rovno položenom chodidle okolo prstoch akési pnutie (predpokladám zosilujúci výkon).
13:07 stredná šramotenie hlavy aj pri rovnom ležaní, ale zväzok drôtu na brucho ho tlmí. Netlmí ale pomalé silné masirovanie v okolí brucha (akési neurčité, neviem čo z hora dole alebo z predu dozadu). Predtým počas obeda akoby niekto silno tlačil na brucho (asi s cieľom o niečo).
13:30 ležal som na pravom i ľavom boku, a j na chrbte, a bez zväzku drôtu bol šramotenie/masírovanie hlavy (stačili ho mať kdekoľvek na/ tesne pri tele). Pulzovanie bolo stále, ale mám pocit, že striedanie polôh zväzku drôtu ho tlmilo, najviac okolo trupu, ale hore bol stále ruch – podozrenie na sledovanie reakcií môjho organizmu a práca s výkonom.
13:33 aj pri sedení je to rovnaké- bez zväzku šramotenie, s ním len pulzovanie.
23:00 keď som si ľahol, bez ohľadu či na chrbát alebo niektorý bok, začalo šramotenie hlavy. Keď som zdvihol hocktorú ruku, prestalo. Alebo ruky dole a nadvihol som hlavu cca 10 cm. tiež prestalo – ale vtedy pri nadvihnutej hlave keď som dvihol ruku, zas začalo. Pri zväzku drôtu na hrudi nebolo v žiadnej polohe.
23:16 bol silnejší výkon, pri ležaní a zväzku drôtu na hrudi nebolo šramotenie, pri nadvihnutí hlavy už bolo, ale vtedy pri zdvihnutí hocktorej ruky prestalo.
23:20 to isté, ako vyššie, pri ležaní a zväzku drôtu na hrudi nebolo šramotenie, ale keď som hocktorú ruku priložil k stene, tak začalo.
23:25 keď som ležal len tak na chrbte, bolo šramotenie hlavy, ale keď som zväzku drôtu oprel o stenu, prestalo.
23:25 platí to, keď opriem zväzok o stenu na ľavý bok, o stenu za hlavu, alebo na pravý bok o stoličku (ktorú som dal tesne pri posteľ), alebo ho oprel tesne pri chodidlá.
23:29 silnejší výkon, a pri ležaní (na chrbte) so zväzok na hrudu akoby mi nikto chcel vykrútiť pravú nohu v kolene.
23:45 výkon zosiluje, šramotenie nieje aj bez zväzku, ale je, keď sa dotknem hocktorou rukou steny na boku alebo za hlavou. Keď ruku vystrčím z pravej strany mimo posteľ (plechov z pod postele i zo striešky nad ňou), tak nieje šramotenie. Keď pri tom dám zväzok na hruď, tak šramotenie nie je, ale je pocit vykrúcania pravého kolena (už len pri zväzku na hrudi).
23:58 keš stojím alebo sedím, je tiež šramotenie, ale keď chytím zväzok, tak nie. Ale keď sa dotknem steny alebo radiátora alebo územňovacieho kolíka predlžovačky, tak je.
23:58 keď stojím alebo sedím, je šramotenie, ale keď sa dotknem steny alebo radiátora alebo územňovacieho kolíka predlžovačky, tak prestane (zväzok je mimo).

.2021-06-03
V noci som si na chvíľu ľahol, a zobudil až nad ránom, nechránený, Zistil som, že keď pri ležaná na chrbte vystriem ruju hore, šramotenie hlavy citeľne zoslabne, ak aj druhú, ešte viac (a mám pocit, že trochu funguje, aj keď roztiahnem prsty ba rukách). A potom som zistil, že to isté platí, aj keď ruky roztiahnem do strán (aj pulzovanie v oblasti brucha zoslablo).
Potom som zaspal, a fungovalo to opačne, keď som vystrel ruku, šramotenie hlavy bolo silnejšie (keď som si ale zobral do ruky zväzok drôtu, tak nebolo šramotenie). Dokonca zväzok drôtu na hrudi zastavil šramotenie hlavy.

2021-06-03
Ráno pri ležaní zväzok drôtu pri hlave moc nepomáhal jej šramoteniu. Pokusmi som zistil, že pomáhal, keď som si ho dal pri chodidlá. Odvtedy ani raz hlava nezašramotila. Tiež súčasne pomáhala izolačná guma (zložená na polovicu) na trupe. Hore bolo potom počuť nejaký ruch a stále aj nejaký šum. Chodidlá som mal vo zväzku drôtu opreté o drôt, a keď som si jedno chodidlo dal od neho do stredu do prázdna, tak začalo šramotenie hlavy. Takisto začalo, keď som dal izolačnú gumu nabok. Aj pri sedení trochu pomáha, keď mám bosé nohy položené na zväzku drôtu. Avšak skener a zvyšovanie výkonu. Inak nešramotenie hlavy ešte neznamená aj nepulzovanie v organizme. Tu trochu pomáha tá izolačná guma a pri ležaní poloha na chrbte.
Pri pritiahnutí nôh k sebe (kolená hore) šramotenie hlavy znovu začne (začne aj pri zdvihnutej ruke). Pri ležaní na pravom boku (a la stabilizačná poloha) je pomalé trvdnutie/pracovanie stehenných svalov, tu trochu pomáha izolačná guma s boku pred hruďou alebo za chrbtom. A tiež cítiť selektívne zvyšovanie výkonu, bez ohľadu na to, či ležím, sedí za počítačom a podobne.
Na základe jednej včerajšej prednášky v práci možno viem, ako vyriešiť túto situáciu.

2021-06-02
Už pár dní veľmi silný algoritmus. Občas v hlave na pravej strane v oblasti sánky pri uchu akoby trhané pnutie – silné trenie ale neviem čoho a za sebou štyri trhané uvoľnenia (počas cca 1 sekundy). Občas silný pocit akoby mala prvá strana hlavy prasknúť. A silné pnutie medzi pravou nohou a intímnym miestom. V práce nie je generovanie, a po pár hodinách som mal pocit, akoby som v páse trochu schudol (trochu voľnejšie nohavice, ako na začiatku zmeny).
Keď som bol pred pár dňami na pohovor, vibrujúci automat akoby spôsoboval pokusy o generovanie pulzovania ako doma, po pár hodinách už nie.
Pri ľahnutí so na posteľ (nohy k sebe a kolená hora) žiadny pokles, naopak silné pnutie, a pocit naberania na objeme stehien. Aj pri sedení. A silné vnútorné masírovanie stehien (pokus o niečo).
Rozdiel medzi doma a záhradou nie je už takmer žiadny (takmer vôbec sa nedá pracovať ani sústrediť). V práci všetky testy zvládam v norme.

2021-05-30
Ráno som si dal na seba alobal s lekárničky zložený asi na šírku tela a od kolien po hlavu. Pulzovanie v organizme nebolo spomalené, skôr pociitovo plynulejšie (spomalenie nie). Keď som si ho dal dole, tak bolo o niečo menej plynulé. Zväzok drôtu som asi v polovici na jednom konci rozdelil (obrátené písmeno V) a dal tesne pod brucho. Pulzovanie sa o niečo spomalilo. Hore bol potom počuť šumivý zvuk (zo skúseností generovanie väščieho výkonu). Tiež som si dal ochranu nad hlavu, a výkon bol silnejší, čo bolo cítiť na pravej sánke. Keď som si dal zväzok na pľúca, tak bol kašeľ – akoby súboj frekvencií prirodzenej a generovanej.

2021-05-23
V noci je o niečo slabší výkon ako doteraz. Neviem, či nejaká stratégia alebo niečo iné (je to nejaká stratégia).

2021-05-20 – 21
V noci z 20. na 21 keď som si ľahol na pravý bok, tak silné masírovanie okolo brucha. Dal som si ochranu medzi nohy, a tam siné masírovanie v mieste kontaktu s ňou.
Inak často je iný algoritmus, silné mravčenie v oblasti pečene, a občas nárazové veľké pnutie (pocit stvrdnutia a nabratia na objeme), ako keby ma šlo vykrútiť pod bruchom.
Keď som sa pri obede alebo v izbe dotkol radiátora, tak masírovanie mozgu citeľne zoslablo aj pnutia v okolí brucha (v hlave viac poklesne), ale do cca 15-20 sekúnd je úroveň skoro pôvodná (pri držaní sa radiátora) – predpokladám skener a na základe dát z neho zosilnenie výkonu..
Hore takmer stále počuť akoby mechanický zvuk, a aj akoby pulzy, ale neviem či tie sú zvuky zhora alebo tlaky na ušný bubienok.
Keď nejaká poloha pri sedení bráni pulzovaniu dole, tak je silné vnútorné pulzovanie v hrudi. Inokedy akoby na stehná bola elektroliečba (malé silné masírovanie, alebo poslednú dobu aj iný algoritmus – rýchle). Keď mám voľné tepláky, pri stoji akoby sa sami zosúvali dole, vyzliekali.
Zistil som tiež, že keď som tesne blízo inej osoby, tak tiež poklesne generovanie.
Pri ležaní na chrbte a nohy k sebe – kolená hore je stále silné masírovanie stehenných aj lýtkových svalov, ale posledné dni pocitovo raz tak silné, ak pred niekoľkými dňami.
Znepokojuje ma táto informácia:
Následky ožarovania (rozkmitanie tkaniva, bolesti hlavy, semenníkov …), a to nielen v súvislosti so mnou – http://www.mikrovlna.wg.am/n__sledky_o__arovania_/

2021-05-14 – 15
Nejaký iný algoritmus, pociťovať akési pnutie až štípanie ľavého stehna zvonka zboku. A silné vnútorné pulzovanie organizmu, aj „masírovanie hlavy“. Pri sedení akoby mi niekto silno tlačil na/pod brucho (zhora dole a naopak). Silné napätie na sánkach pri ušiach i masírovanie mozgu je generované na hranici znesiteľnosti. Odhadom viac ako pár dní sánka nevydrží.

2021-05-12
Po prebudení cca 6:20 silné pulzovanie a akési hrboľaté rezonancie. Pri ležaní začali tŕpnuť aj ruky pri tele. Aj pri sedení. Keby som šiel na veľkú wc, ani nemusím moc tlačiť.
Cca 8:10 po napísaní týchto odsekov bol u horných susedov ruch (akoby zmena nejakého prístroja alebo iné nastavenie), a je generovaný iný algoritmus (viac masírovanie mozgu a stehien nôh i brušného svalstva).

2021-04-30
Posledné dni, dnes od rána najvýraznejší nie plynulý elektromagnetizmus alebo plynule pulzovanie, ale vybračné, hrboľaté (teraz o 8:05 asi sekundové pulzovania a stále nezrátateľné mikrovibrovania). A do toho hore tlmené dupotania.
Keď som pred vstaním na chvíľu ležal na pravom boku, tak som sa chránil, na to hore váščí ruch a začala mi aj tŕpnuť ľavá ruky položená hore.
12:30 pr iležaní (kolená hore) vodorovné masírovanie svalov nôh – zo stehna na látko a nazad. A pnutie ako je pečeň – to pri sedení, nie ležaní.
Na obed silné pokusy, až mi trpli obe nohy, a akoby bolo brušné svalstvo tlačené dole v cca sekundových pulzoch. A masírovanie mozgu a pocit tlačenia okolo očí.

2021-04-29
cca 10:30 od susedov vibrácie, a pri liežaní (koleno hore) skúčanie rôznych algoritmov nasírovanei stehna: (4 stuanutia cca 0,45 sek. a potom cca 0,7 prestávka, alebo 2 dlhšie a pod.). Bez skenera by skúšanie rôzynch algoritmov nebolo možné.

2021-04-27
cca 9:50 stále silné tlakovanie a masírovanie (pokusy o niečo), a napríkald pri ležaní na chrbte a priložení pravej nohy (kolen hore) silné tvrdé pulzovanie stehného svalu (ad zazadu, niekede cca 0,7 sek -takmwer ako elektroliečba). A keď začala žmýchať pračka, tak na chvíľu zoslablo, na čo bol hore nejaký váčší ruch (a la pravidelná fyzická činnosť), akoby ešte váčšý výkon a la ťažší prevod. Inak posledné dni vac začína aj na ľavej nohe (to, čo bolo voľakedy na pravej, je teraz na ľavej, a na pravej je viac).
Podľa zvukov v hornom byte som presvedčený, že pri domovej prehliadke (napr. teraz 27.4.2021 i 7:44 – neviem ako je to sa skladnosťou a odvozom) by sa našiel mechanický prístroj, ktorým možno generovať tlak alebo elektrický prúd (à la Dynamo, akumulátor, tlaková nádoba – často počuť pravidelný šumivý zvuk). Kto vie, aký prúd sa používa pri elektrickom stimulovaní? V 2017 bývalú susedu Strapákovú nahradili Bakošoví, ktorí sú fyzicky zdatnejší. Mechanický prístroj možno skryť, ale vyšportované príslušné svaly nie.

2021-04-22
Večer ako obyčajne silné ťahabnie do spánku (vždy si ľahnem na 15 minút, nastavím budík ale zobudím sa okolo polnoci). Dnes je raz také silné. Keď som ležal na chrbáte, tak silné pulzovanie, i prerušoavné tlačenie na spánky (cca 1 sek.) Keď som ale pri ležaní zdvihol hlavu asi o 20 cm. vyššie, tak tlačenie na ňu nebolo. Stehná ale pri pri prkrčených nohách a tým aj vyvýšených kolenách tvrdnú – tŕpnu.

2021-04-21
Zaregistroval som si domému „LuboBubo.com“. Chcem prevádzkovať internetový satirický portál à la „Charlie Hebdo“. Bude v mnohých jazykoch, aj keď pôvodný text bude v slovenčine.

2021-04-19
Zaregistroval som si novú doménu v EÚ „LubomirToth.eu“ so serverom vo francúzskom Strasbourgu, a po vzore M. R. Štefánika sa „Pripravujem sa na vstup na francúzsku politickú scénu“ a o prípade informovať Európsky parlament, „Charlie Hebdo“, „Le Figaro“, „Le Monde“, aj „Libération“. Dúfam, že vďaka „vynálezu skazy“ neskončím ako „Gróf Monte Christo“.
4:30 Hore nejaký väčší ruch, občas krátky zvuk nejakého prístroja (kompresor alebo rýchlejšie otáčky) a generovanie skôr celkové vnútorné pulzovanie aj v oblasti hrudníka, a pocit akoby ma celé telo svrbilo.
Pokus o nasťahovanie sa do Elyzejský paláca i napísanie článku do satirického týždenníka „Charlie Hebdo“ na čas odkladám. Mojou prioritou je informovanie o prípade predsedkyňu EP „Ursulu von der Leyen“ a tiež pomôcť pri digitalizácii EÚ.
12:42 Po napísaní vyššie uvedeného hore manipulácia s ventilom na radiátore (neviem z akéhoo dôvodu, ale je tu istý algoritmus správania).
21:22 Najsilnejšie nie rýchle ale silné pulzovanie, akoby mi mala každú chvíľu prasknúť sánka alebo roztrhnúť pravú nohu. Keby som ennal tronbocytopéniu, už dávno som ako niektorí susedia.
22:40 večer teraz pri sedení silné akoby pálenie ako sú kolená ale odzadu, a tiež pravej časti mozgu pri jeho masírovaní. A ako by mi niečo tlačilo na čelo a okolo očí. Vôbec sa nedá programovať.

2021-04-18
Pri ležaní stále silné masírovanie okolo brucha. Keď som si pri ležaní pritiahahol nohy k sebe (kolená hore), tak veľmi silné stehien. Keď som si ľahol na ľavý bok, silné masírovanie okolo brucha, a zistil som, že najviac pomáha ochrana brucha, ktoré to utlmilo. Potom bol u susedov nejaký ruch i šum, a silné pulzovanie pravého horného stehna. Keď som si to chránil, tak len pnutie, pulzovanie prestalo. Ale výkon sa zvyšoval, čo bolo cítiť na hlave. A pri tom občas kašeľ akoby súboj frekvencií prirodzená verzus generovananá, alebo silným napätím akoby spôsobovanie dusenia. Už cca 2018/19 smo napísal, že vidím tu potenciál min. spôsobiť zápal plúc a pod. (tu nepomôže sirup proti kašlu, ako si myyslia príbuzní)Je tu nekontrolovaný vývoj, výskum i testovanie, ktoré sa stále zdokonaluje, a vidím to ako zbraň cez steny, ktorá nezanecháva viditeľné stopy. Ohrozený je nielen slovenský premiér alebo prezidentka, ale každý na svete, kto nevidí, čo sa deje v jeho okolí, či už v budove alebo pod pôdov (a la Boring Company). A to som ja od 2018 postupne „vytrénovaný, prispôsobený“. Kto vie, čo by to urobilo s netrénovanými (a ja som bol v 2018/19 pár krát na pohotovosti, príklad), viď dokument 1 a 2.
7:48 po napísani vyššie uvedenej poznámky elektromagnetizmus citeľne zosilnel, a keď som si ľahol na chrbát (pokusmi od 2018 stále najlepšia obrana, okrem státia), tam začalo tŕpnutie pravého rovno položenéh chodila, a pracovanie prstov na nohe – striednie palec hore a ostatné dole a naopak (odhad frekvencie 1 sek.).
8:01 Hore nejaký ruch, pri ležaní zápästie pravej ruky mám cez čelo, čo bránilo masírovaniu, akésy napätie okolo uší, a akoby mi líca niekto tlačil dole.
Stratégia pri nejakých podnetoch obluhy ITP zmena výkonu alebo algoritmu je nezmenená.
8:30 pri raňajkách (ako vždy pri stravovaní) silné masírovanie nôh a la elektroliečba (pokus o presah) a napätie, ktoré mi bráni celkom otvoriť ústa (vždy ku koncu sa zosiluje (kto vie, kde majú skryté kamery alebo skenerom? a či je 24/7 monitorovaná aj oblusa ITP; asi zúfalé pokusy (dúfam, že nimi so zvyšujúcim sa výkonom aj zostanú)).
Príbuzní si už dávnejšie všimli, že sa rýchlo stravujem, a „masírovanie mozgu“ si myslia že je nejaký zlozvyk.
Keď kvočím, akoby mi svaly nôh naberali na objeme a mali každú chvílu prasknúť.
Včera večer, keď som si na chvíľu ľahol, a kolená hore a nohy k telu, tak nebolo kŕčovité tvrdnutie stehenného svalu, ale vnútorné silné pulzovanie, Kládol som si otázku, či nebolo geberovanei od spodu (ako na záhrade).

2021-04-17
Celý deň je silné masírovanie pravej sánky, nohy a veľké pnutie medzi pravou nohou a intímnym miestom. Občas silné nárazové stvrdnutie brušného svalstva.
Večer pri písani na GP ÚŠP akoby občasné pukanie v okolí brucha.
Pondelok budem telefonicky kontaktovať adresáta uvedeného môjho dokumentu, či ho náhodou niekto z GP „neodklonil“ na nekompetentú Okresnú prokuratúru Nitra, alebo či si ju na ÚŠP neuchmatol p. Hrivnák (bývalý 20 ročný vojenský prokurátor).
Na RTVS v obľúbenej súťažnej relácii Duel dňa 16.04.2021 17:45 bola zmienka o borovici, tak som kontaktoval „Hotel Borovica“ aj „TMR“ s mojími projektmi. Aj tu ich asi budenm kontaktovať, či obdržali e-mail.
V uvedenej relácii bola zmienka aj o p. Musilovej, ktorú som kontaktoval ohľadom môho záujmu o simulovený pobyt na Marse alebo základného výcviku v Kanade. Pred asi dvoma dňami mi aj na Facebooku odpovedala, ale obsah som si nestihol prečítať, a potom už som mal Facebook neprístupný (odoslal som kontrolný obrázok a čakám na jeho opätovné sprístupnenie).
Alebo v spomínanej obľúbenej súťažnej relácii „Duel“ dňa 19.05.2021 bola zmienka o Matrixe, spomenul som si na účes na Havla, a odznelo tam aj meno „Karpiš“ (to je aj jeden ekonóm, asi ho budem kontaktovať s mojim projektom digitalizácie).

2021-04-16
8:20 píšem o možnom zneužívaní funkcií „Makó, Bödör, Suchoba, Vorobjov, Slobodník, Gašpar a iní“ v 2016, a hore veľmi silné napätie a nejaký chrhcľavý zvuk na prahu počuteľnosti, a silné napätie na brušnom svalstve.
Večer silné masírovanie mozgu a súčasne, alebo tým silné pnutie brušného svalstva, a pri sedení aj akoby elektroliečba stehenných svalov.
Postrehol som už dávno stratégiu bránenia prirodzených reakcií v prirodzených situáciách, a pokusy o napodobňovanie v iných, ale posledné dni a zvlášť dnes sú dosť silné. Keď som si večer na chvíľu ľahol na bruchu, tak bolo pomalšie ale silné pulzovanie, a cca každý tretí pulz akoby ma v oblasti brucha nafúklo a tým trochu nadvihlo.

2021-04-15
Zo včera na dnes sa obsluha ITP viac sústredí na hlavu, ako obťažovanie. Čím viac si ju chránim, tým je výkon vyšší, čo cítiť potom na krčoch an nohách, tŕpnutí rúk a pod. Analyzujem, či sa nesnaží prípadné výpary zo spodného bytu prekryť tým, že včera alebo predvčerom sme tiež postrekovali na záhrade, aj sused.
Postreh: Ako stredoškolák som bol majstrom okresu i kraja v rádiom orientačnom behu (ROB), čo mi pomáha chápať správanie horných susedov i elektromagnetizmus (moja priestorová orientácia i analyzovanie signálov podľa ich intenzity, smeru a pod.). A postrehol som, že často je obslha ITP pozornejšia ako ja. Niekdy zvýšený výkon alebo zmena algoritmu dáva zlomyseľný zmysel, ale niekedy som zamyslený, v duchu myslým na iné a tiež je takáto zmena, a potom spätne analyzujem jej možný podnet, a niektoré zmeny, generovania dodnes nechápem. Neprekvapilo by ma, kedy nejaké monitorované podnety boli počítačovo spracovávané (je dokonalejší ako človek), minimálne obsluha je aspoň pozornejšia.

2021-04-14
cca 2:30 som sa zobudil, a po opätovnom ľahnutí som nepociťoval tvrdnutie svalov na nohách, ale pomalé ale nezastaviteľné pulzovanie ako masírovanie. Potom som si ľahol na brucho (hore bolo akoby počuť tiež nejakú pomalšiu činnosť), a akoby mi niekot slabo ale nezastaviteľne mieren nadvihoval brucho (vnútorné pulzovanie). Potom som si pravú nohu od kolena hore dvihol (mierne k sebe), a najskôr mierne tŕpnutie chodidla. ktoré o asi pol minúty prešlo do pomalého masírovania svalov nohy. A potom akésy mierne stŕpnutie pod brušným svalstvom. Potom som si dal medzi telo a nohu zväzok medenného drôtu, čo zoslablo uvedené. Potom ale opäť začalo, ale už nebolo také plynulé a svaly akoby sa pohyboval strvrdnuté, v krči. Tiaž začalo viac masírovanie mozgu. Pootm si tak zdvihil aj ľavú nohu. Najskôr nič, ale keď som si ju preplietol s pravou, tak som dostal do nej krč.
Terza 3:38 pri písaní silné masírovanie nmozgu, akoby sa mi robila nejaká guča medzi intínmnym niestom a prvou nohou, a silnéjšie pomaly trhané pnutie viac pravej nohy.
Pri ležaní na chrbte ako doteraz, len pokusy sú silnejšie.

2021-04-13
Dospel som k záveru, že MUDr. Raši a spol. sa ma pokúšajú dostať pod svoju kontrolu, aby mali nekontrolovaný prístup ku mne.
Viac informácií by dalo zistenie, či bol doručený tento e-mail: „2021-04-13 – Veda pomáha – Dotaz ohľadom prípadného špeciálnejšieho testovania protilátok na COVID-19.“
Ok poobeda nebolo pulzovanie plynulo striedajúce sa, ale naj vnútrune hrboľaté.

2021-04-12
Od rána pomalšie ale silnejšie masírovanie mozgu (cca 2 sek.), a niečo obdobné akoby som citil medzi intímnym miestom a pravou nohou. Viď aj „2021-04-12 – MS – Žiadosť o preskúmanie certifikácii v mojom prípade – à la vakcína Sputnik.“

2021-04-11
Pozorovaním som dospel k záveru, že stimulovanie mozgu (masírovanie, à la bezkontaktná elektroliečba a iné) nie je asi veďľajší efekt, ale asi primárny. Keď som si chránil chlavu zväzkkom medenného drôtu, pokusy o obťažovanie zoslabli. Aspoň pri ležaní.
Keď mám volnejšie tepláky a doma dlhšie stojím, často si ich musím popravovať, akoby sa mi pomali sťahovali tlakovaním (pulzovanie organizmu) dole.
9:10 hore nejaký šumivo-nepravidelne chrchľavý zvuk.
Chcem si vytvoriť ďalší demonštračný profil s QR kódm (viď prvý) ohľadom jednotného elektronického certifikátu (ako vzor), ale je nesmierne silný elektromagnetizmus.

2021-04-10
V noci (cca 2:30) som si ľahol na brucho, pravú nohu som si prikrčil k telu, kedy chodilo bolo na pravom stehne, a občas bolo bez môjej vôle pracovanie prstov na nohe (obdobne aj minule) – pravý palec hore ostatné dole (v cca 1. sek. frekvencii).
Inak ešte predtým pri písaní pri silnom elektormagnetizme akásy horká chuť v ústach (neviem či tým alebo nejaký plyn od sesedov).
Ina hore stále mám pocit na nejakú fyzickú činnosť (je to len panelák).
9:00 pri raňajkách silný pocit tlaku (inak citeľný pri každom sedení – ako keby ma niekto tlačil do stoličky, či ja pri vstaní z nej citiť), a bolo najskôr silné akoby nerpeušované trrpnutie pravej nohy, a potom ľavej akési silné mravčenie (asi pokusy o prienik). Neviem ale či stratégia alebo spôsobené zmenou polôh pri sedení. Odhad 9:30 v stratégii, pred odchodom z domu pokusy o silné generovanie, stále pokračuje.
11:30 hore nejaký šumivo-chrchlotavý zvuk. Keď som si ľahol, tak silní tvrdnutie sthenného svalu (viac z vnútornej strany) na pravej prikčenej nohe. A silné pnutie pod úpravými rebrami.
18:10 po príchode domov si ľahol, a zas tochu iný algoritmus. V bruchu bola najskôr aj akoby žblnkotanie, potom postupne zosilovanie napätia, a keď boli obe kolená hore, tak na stehnách odzadu nei stále stvrdnutie, ale akoby pohybujúce sa od dola hore. Tiež cítiť tlaky okolo očí. 18:35 pri sedení zas skôr na stehnách stály tlak (sedím krátko, tak sa ešte asi obsluha nedostala k pokusom pri sedení).
18:50 pri večeri akoby mi niekto tlačil brušné svalstvo dole, a občas náhle prudké stuhnutie.

2021-04-09
3:50 Po napísaní pred nejakým časom poznámky v tomto príspevku, že som možno európsky „Alexej Navaľnyj“, „Julian Assange“ alebo „Edward Snowden“ u susedov neustále šumivý zvuk (cca 5 sek. zvuk a cca 4 sek. prestávka), ktorý je asi zvuk nejakého mechanizmu, nakoľko generuje nesmierne silný elektromagnetizmus, pričom napr. silno tvrdne brušné svalstvo alebo silné krče svalov nôh i takéto masírovanie mozgu.
Po 12:00 pro príchode domov nejaký iný algritmus. Akoby vo vnútri organizmu lomcovanie nie len zhora dole, ale aj dopredu a dozadu.

2021-04-08
Som abstinent, nepijem ani kávu, nefajčí, len pivo, aj to nealkoholické. V 2009 roku mi k Vianociam jedna spoločnosť poslala ako darček „Glenfiddich Single Malt Scotch Whiskey“ 15 year old (už má 27 rokov). Predvčerom som ju zbadal v izbe v poličke, a tak som kontaktoval aj tohto výrobcu ohľadom kontroly originality. Na to začal ešte silnejší generovaný elektormagnetizmus. A takto sa snažím vytvoriť si približnú predstavu (na základe selektívnych zmenách algoritmov alebo výkonu), o čo asi nekontrolovanej oblsuhe ITP ide. Inak viď toto zábavné video. „2021-04-08 – Glenfiddich – Introduce you to the project – Check the originality of your products.“Inak trochu ma inšpiroval aj premiér p. Heger. Asi ho budem kontaktovať aj s mojim projektom „Kontrola originality“. Nakoľko mám podzrenie, že nekontrolovaná oblsuha ITP pracujú pre Číňanov (Status Quo aj v iných oblastiach), dúfam, že to nezmaria, a že mu bude komunikácia doručená.
13:30 pri ležaní na chrbáte a priloženej pravej nohe – koleno hore – bola na stehennom svale ako elektroliečba silné pulzovanie (akoby stiahnutie a roztiahnutie) frekvencia cca 0,6 sek.
Pri sedení akoby obačas so mnou zalomocavola zprva dolava a naspäť, a viac pnutie na pravom stehne (tesne predtým prudké pnutie na brušnom svalstve).

2021-04-07
0:02 nakoľko jeden z efektov technológie typu „Non-Lethal Weapons“ (viď Elektromagnetizmus) je aj ovplyvňovanie mozgovej činnosti (aj bránenie v činnosti a pod.), nervovej sústavy a pod., a od 13.4.2017 som mnoho krát neúspešne žiadal Národnú radu SR o zriadenie komisie na kontrolu používania informačno-technických prostriedkov podľa zákona č. 166/2003, naposledy 7.2.2021 (tiež GP, inšpekciu MV, MS a iné štátne orgány o prešetrenie prípadu a aj o 24/7 kontrolu obsluhy ITP), tak vlastne za svoje skutky od tej doby nenesiem zodpovednosť. Ilustračne uvádzam, že napríklad v tento moment (7.4.2021 o 0:02) mám problém z dôvodu „masírovania mozgu“ problém napísať zopár viet.
Je generovaný raz tak silný elektromagnetizmus na hranici znesiteľnosti ľudského organizmu (ja, na rozdieľ napr. od p. Lučanského ešte môžem na chvíľu odsíť z domu). Napr. aj na záhrade na pár malých plochách, kde nebol, bol dnes takým ako na iných miestach. A na tých iných dnes raz tak silný.

2021-04-06
Pred 1:00 som odoslal e-maily „Žiadosti o nominovanie ma na post ministra práce, sociálnych vecí a rodiny.“ (viď 1 a 2). Na to začal ešte silnejší výkon. Masírovanie mozgu je pomalšie, ale silnejšie. Je porušované moje základné ľudské právo uchádzať sa o nejakú funkciu – začalo to v 2018 mojim pokusom o kandidivanie na prezidenta, na čo sa mi začali vyskytovať uvedené problémy, ktoré ale boli oproti súčasnosti paradoxne pred voľbami 2020 menšie, a za Fica žiadne, čo si neviem vysvetľiť, resp. viem – viď staršie príspevky.
Po ľahnutí si mi proti „masírovaniu mozgu“ (vidteľný efekt ako „žuvanie“) najviac pomohol zuväzok drôtu pod hlavou. Akoby bolo generovanie tentokrát odspodu (ako na záhrade). Potom som zaspal a moc si nepamätám.
Ráno cca 7:10 si opäť dal pravú nohu k sebe – koleno hore, a bolo silné masírovanie stehna. Keď som dal dole a brucho i nižšie si kryl zväzkom drôtu, tak to pomáhalo, aj keď je o niočo iný algoritmus.
Potom som si ľahol na brucho, a dal od kolena ľavú nohu hore, bolo ciťiť jej masírovanie, a po krátkom čase aj akoby krče prstov na chodidle (rýchle sťiahnutie a roztiahnutie). To isté aj na pravej, a súčasne aj na oboch nohách, keď boli obe hore. Potom aj keď som ich mal rovno na posteli. Ako keby bola „hľadaná“ nejaká požadovaná hodnota a sila frekvecnií a pod. Chvíľu bol aj náznak masírovania jabĺčok na kolenách, viac pravom. A nejaký zvláštny pocit v hrdle, akoby ho niečo zvieralo.
Potom pri ležaní na chrbte už neboli krče prstov nôh (ale neležal som dlho, tak možno len nestihli prispoôsobiť algoritmus).
8:10 pri písaní pomalšie ale dôraznejšie masírovanie mozgu a silné pnutie na oboch stehnách nôh. Zatiaľ nedošlo k presahu k intímnemu miestu (možno evulúcia vie, prečo je práve na tom mieste).
8:19 blížia sa raňajky, a pri státi silné akoby tlakovanie pravej nohy, až sa mi státi skoro podlamovala. Keď som si bosými nohami stúpol na parkety, tak citeľne zoslablo. Dlhodobý efekt by to ale nemalo, nakoľo na základe dát zo skenera by bol zvýšený výkon.
8:40 pri sedení masírovanie stehiem nie plynulo, ale akoby (alebo súčasne) rýchlym mravčením. Asi iná stratégia pri pokuse o prienik, presah. Súčasne pocit, akoby mi niekto tlačil okolo očí.

2021-04-05
Ešte 4.4.2021 som si neskoro večer ľahol na pár minút, ale zobudil som sa až po polnoci.
0:30 hore častý šumivý zvuk, a pri sedení pomalé ale silné akoby masírovanie stehien nôh hlavne od spodnej časti (potenciál presahu k pohlavnému rogánu), tiež masírovanie mozgu s efektom à la „žuvanie“. A občas náhle prudké pnutie brušného svalstva.
Silné masírovanie pokračovalo aj v noci pri ležaní. Postrehol som (možno to záleží od používaného alagoritmu alebo doby pôsobenia), že pri ležaní na chrbáte bolo lepšie nohy/kolená nadvyhnúť, ale na brušné svalstvo (i trochu nižšie) si dať zväzok medenného drôtu (asi 12 m. 3 mm o priemer 25 cm). Celú noc by to asi nevydržalo (ľudský organizmus má svoje limty), ale nehrozil taký presah ako zo silno masírovaných stehien pri zdvihnutých kolenách.
8:15 píšem o Wi-Fi z 2016 roka, a u horných susedov bolo počuť šuchotavý zvuk na radiátore, ako otáčanie ventilu na maximum. Tak na mojom 0,5 m vzdialenom som ventil úplne zavrel. Nakoľko ja takéto často, neviem či kvôli zvuku alebo niečomu inému, alebo nejaká stratégia z dovôdu absencie konbtroly oblsuhy ITP.
Cca 9:00 pri raňjakách silné pnutie pod pravým spodným rebrom a masírovanie stehien (pokus o presah).
Pokusy o obťažovanie z mne neznámeho dôvodu počs stravovania pokračujú, taktiež na záharde je všetko po starom, tak budem písať len keď bude niečo iné.
Od večera je citeľne silnejší výkon. Pri sedení i pri ležani cítiť masírovanie aj na pravom chodidle ako sú prsty. Keď som ležal, tak ako by prsty na pravej nohe čosi uhýňalo.
Predpokladám kontaktovaním ministerku spravodlivosti.
Matka si opäť všimla masírovanie mozgu à la žuvanie, ale nikto mi neverí.

2021-04-04
Niekdey tuším nad ráno som ležal na bruchu, a ľavú nohu som mal od kolena hore. Bolo cítiť na nej masírovanie. Keď som sa prebudil, bolelo ma koleno.

2021-04-03
12:25 som prišiel domov zo záhrady. Začalo akoby drobné praskanie lebky a generovanie „žuvania“. Tiež akoby trvdnutie svalov stehien odzadu a plálenie vzadu ako sú kolená ale boky. Šiel som do kuhyne, a hore bol ruch akoby bolo niečo ťašie prenášané.
Z kuchyni som šiel do izby, ľahol som si na posteľ(hoe a dole je zopár plechov, prvé dni pomáhali, teraz málo), a hore bolo počuť zatvotrenie izbových dverí.
12:30 – hore akoby bol nejaký hrbolatý pohyb niečoho (frekvencia cca 1 sek.), čo spôsobuje „žuvanie“ a tiež striedanie napätia ako sú kolená ale odzadu.
12:23 – pocit (teraz za počítačom) akoby mi mala pravá sánka prasknúť.
12:35 – ľahol som si na postel, a hore bolo cítiť zrýhlené tempo. Ležal som na chrbte, nohy som si priložil k telu – kolená hore. Stehná akoby neberali na objeme a pulzovali cca 0,6 sek. – asi pokus o generovanie pulzovania pohlavného orgánu. Zatiaľ neúspešný.
12:42 – pri ležaní tesne nad pohlavným orgánom akoby bola generované elektroliečba (pocitovo 0,5 sek. hore a 0,1 dole).
12:46 akoby bol algoritmus mierne menený podľa podnetom – muasia mať dokonalý prehľad o nás v byte a aj citlivé mikrofony.
Cca 13:00 som si ľahol na brucho, čo trošku pomohlo stlmiť pulzovanie, a zaspal som (nebýva to zvykom, myslým, že istá vypočítavosť Bakošových). Keď som sa 14:30 zobudil, obe ruky, ktoré boli pri tele, boli trochu stŕpnuté.
14:35 pri obede občas náhle prudké pnutie brušného svalstva alebo ľavej nohy (býva horšie – možno nejaká sttégia kvôli písaniu). Kvôli pnutiu na sánakch pri uchu som ťažie otváral ústa, a bol problém polovičné sústo dať do úst.
14:46 teraz pri písaní generovanie „žuvania“ a pnutia stehenných svalov cca frekvencia 0,7 sek.
14:50 som si ľahol – nohy k sebe a kolená hore, a hore šumivý zvuk, ktorý akoby zosiloval generovanie.
14:57 pri ležaní (kolená hore) spmalené geenrovanie (žuvanie) ,ale rovnak osilné, a silné pnutie na sthenách nôh odzadu.
Chystám sa na záhradu, tam je to už zopár dní podobné, Postrehol som, že z nejakého dôvodu sú silné pokusy o obťažovanie pred odchodom z domu (predpokladám nejaká strtaégia kvôli pokusu o „stiahnutie“ ma z obehu, a aby ma kvôli mojej diagnóze (možný vrodený syfilis) mohol nejaký doktor „študovať“, alebo ospravedlnil od 2016 roka skenovanie a od 2018 aktívnu činnosť).
Ráno bolo pri silnom generovaní občas aj akésy emg. „klopnutie“, asi pokus o niečo.
15:12 som šiel z domu. Vonku nebolo šramotenie hlavy ani generovanie „žuvania“, ale bolo ešte pozvolné pulzovanie v oblasti panvy. Spočiatku v 2018/19 trvalo cca 2 hodiny, pokiaľ prestalo, potom sa predlžovalo, naposledy v robote koncom 2020 trvalo aj 4 až 6 hoídn. Teraz neviem, ale prepdokaldám tiež tak nejak.
18:20 som šiel na záhradu, a po chvíľi som začal pociťovať akúsi horkú chuť v ústach (tú občas aj doma pri silnom elektromagnetizme), a náznaky „žuvania“. A na to pnutia v oblasti pečene a tiež tvrdnutie brušného svalstva. O 18:30 už bola „žuvanie“ skoro ako doma. Avšak na záhrade som objavil zopár miest (cca 1 x 1 m), kde „žuvanie“ nie je. Presnejšie prestane na nich generovanie, ale po cca pól minuty začne byť genereovanie k pôvodnej hodnote. Doobeda som sa bol preisť okolo záhrady, a náznaky „žuvania“ bolo pociťovať pod elektrickým vedením.
Poslednú dobu je velice časté ťahanie ma do spánku. Tak si večer nastavím budík na napr. štvrť hodiny, a zobudím sa až okolo polnoci.


Poznámka zo dňa 21.12.2019:

Nad ránom som sa obrátil na ľavý bok, a najviac bolo cítiť generovanie „elektroliečby“ na ľavej nohe (pracovanie – sťahovanie a rozťahovanie svalov stehenných i lýtkových), tuším aj vtedy ma začal bez príčiny bolieť kĺb ľavej nohy. Preto som si potom ľahol na chrbát. Keď som si o nejaký čas nato znovu na ľavý bok, tak „elektroliečba“ zas viac na hornej pravej nohe (asi sa im nedarilo trafiť). Nejak potom o cca 8:34 som počul, ako sa horný sused s niekym rozpráva. Mal som ale súčasne pocit, akoby poľavilo generovanie „elektroliečby“, a tú nahradilo len tlmené dupotanie o podlahu (asi pokus pod vystupňovaným pulzovaním a následným dupaním generovať nejakú reakciu u mňa). Tak som aj teraz skúsil v duchu veeeľmi pomaly rátať čísla od jedna, a mám pocit, že pulzovanie sa trochu utlmilo. Potom som už suseda nepočul, ale znovu bolo generovanie (bežná stratégia pri poklese reakcií môjho organizmu – ich následné dorovnávanie – informáciu majú zo skenera). Nakoľko už bolo dosť hodín, tak som vstal a šiel sa do kuchyne sa napiť vody. Tam bolo vzápätí od susedov klopkanie asi niečim dreveným o panel, niekoľko sérií 5-6 klopknutí za cca 1,3 sekundy. Potom som šiel na wc, kde zas bol generovaný šumivá zvuk.

Potom bolo generované ešte silnejšie napätie (iný alogritmus a pod.), pocit sileného tlačenia na oba spánky hlavy, čo prechádzalo až do okolia očí – tlačenie očí a ťažšie zatraváraníe viečok, až mravčenie, napätie na nose i pod vrchnou perou, čo trvá až doteraz 10:08.

A znovu konštatujem, že to všetko je možné len preto, že nejestvuje kontrola používania ITP a skenera.

Poznámka zo dňa 27.12.2019:

Keď som bol vonku po 10 hod., aktívne generovanie nebolo a odznievanie v začiatkoch.

Keď som stál pri semafore so zvukovou signalizáciou, tak keď bola červená, zvukový signál klopkal pomaly a pulzovanie v organizme (hlava – pod bruchom) sa prispôsobili tomuto rytmu. Keď naskočila zelená, tak sa tiež zrýchlilo (ale celkom nestíhalo tej rýchle frekvencii – nato nestačí len zvuk).

Poznámka zo dňa 28.12.2019:

28.12.2019 V noci 27. na 28.12. inšpirovaný križovatkou so zvukovou signalizáciou (mimo domu na začiatku odznievania susedmi generovaného pulzovanie sa organizmus snažil prispôsobiť frekvencii zvukového sugnálu semaforu – pomalšiemu i rýchlejšieumu) som pochopil, prečo asi už nefunguje Shumannova rezonancia – stále opakujúca sa rovnaké frekvencia, ktorú možno nejak eliminovať generovanými od susedov. Preto som si večer v sluchátkach pustil rádio, kde je meniaca sa melódia (a možno sused ani nevie aká). Zo začiatku som pociťoval kolízie frekvencií, občas akoby na veľmi krátko nebolo žiadne pulzovanie, a inokedy akoby dva iné pulzy do seba narazili. Potom sused/a miesto pravidelných začala generovať nepravidelné pulzovanie – napodobňovanie. Keď som pustil pravidelného Schumanna, boli stále generované tie nepravidelné. Potom som zaspal, už si nepamätám, ale boli generované silnejšie, aby ich rádio neprekonalo, neovplyvnilo.

Keď som dva krát si skúšal kryť brucho alobalom pri počúvaní rádia, po chvíli som to musel vzdať, nakoľko bolo obrovskú napätia na bruchu a mal som pocit že každú chvíľu bude nevoľnosť (ako napr. dec.2018/jan. 2019 – aj o čom isto vedel dozorujúci prokurátor, ale kvôli cca 1 miliarde Eur vec nekončil alebo nevyužil mnou vytvorenú možnosť na štandardné konanie – prerušil by sa výskum, vývoj a testovanie = obohatenie sa na môj úkor).

Po vstaní bolo generované veľké napätie obdobné včerajšiemu (občas selektívne ešte zosilňované – zlomyseľný MUDr. Raši asi vie o čom hovorím), ale už nie tak účinné ako včera (možno kvôli nočnému prerušovaniu). Také, ako bolo včera, nebolo, keď som pred sviatkami chodil do práce – prestávky v generovaní voči mne.

Dozorujúci prokurátor musí vedieť aj o mojej vyše ročnej snahe o kontrolu obsluhy ITP a špeciálnych prístrojov min. kamerovým systémom, čo by zabránilo nekontrolovanému zneužívaniu povolenej a používaniu nepovolenej techniky – ale odhalilo by predchádzajúce používanie „Non-Lethal Weapon“, a ako som už spomenul, kontrola by ukončila aj výskum, vývoj a testovanie na môj úkor a zmarila zisk v sume cca 1. miliarda Eur – viď príspevok (liek, patenty a ja dopĺňam know-how využiteľný v rôznych oblastiach).

A generálny prokurátor stále nič.

Okrem „Non-Lethal Weapon“ ďalšie indície:

Hyde Prak – Civilizace – Erik De Clercq – výskumník

5:12 – miliardy pre vynálezcu a jeho ústav

16:25 patenty

https://drive.google.com/open?id=1ZvSlLn-cyRixT05Yik77nRVzSueR3J-A

https://drive.google.com/open?id=1TqZD4gnCRFPsYuYlW7lm0M7Etd0mJs85

https://drive.google.com/open?id=1n_isjL1OBSw7gomAZIM9fzdsD01wctbQ

Postreh z poslednej doby(koniec 2019/začiatok 2020):

Posledný dobu po príchode domov pozorovať nový algoritmus generovania elektromagnetického napätia, pola, prúdu a pod., ktorý je zákernejší, čo svedčí o profesionálnom štúdiu mojich bioalgoritmov za 3 roky, ich výskume, vývoji technológií a jej nekontrolovanom používaní. Uvádzam ako to pociťujem:

 • začatie mravčenia hlavy zhora;
 • postupný prechod na spánky (pocit akoby som mal hlavo vo zveráku);
 • ďalej napätie pomerne rýchlo postupuje k ušiam (cítiť ho v okolí, nie na nich);
 • nasleduje okolie očí, pri silnom generovanom napätia sa ťažšie zatvárajú viečka a častejšie akoby mi oči niečo tlačilo alebo vo vnútri v očnej jamke niečo až pichalo;
 • potom okolie nosa, špička pri silnom napätí.
 • ďalej napätie, pocit tlačenie, mravčenia:
  • nad hornou perou;
  • líca;
  • a nakoniec pri silnom i brada (čo je v poslednej dobe pomerne časté);
  • v poslednej dobe cítiť napätia i na hrudi. Keď sa chránim alobalom alebo vstanem, tak potom dráždivý kašeľ – asi generovanie zoslabne a konflikt s prirodzeným bioalgoritmov.
  • Keď sa napríklad prebudím v noci po dlhšom pôsobení, tak otvorenie úst, žuvanie si vyžaduje väčšiu silu, akoby svaly boli stuhnuté, stŕpnuté.
 • ďalej pociťovať pulzovanie (masírovanie) organizmu zväčša od brušného svalstva až stehenné svaly na nohách.
  • keď stojím, tak pulzovanie od brucha k nohám je zreteľné;
  • keď sedím, tak ho najviac cítiť v strede, asi kvôli odporu. Občas napríklad stehenný a dokonca lýtkový sval na pravá nohe akoby boli masírovaný viac – asi sa prúd nejak odchýlil a viac šiel do pravej nohy. Občas slabé krče aj pod kolenom.
  • pri ležaní je to obdobné ako v stoji – hlava – brušné svalstvo až nohy. Pár krát sa mi stalo, že na palcoch nôh a pod nimi, alebo na päte až pálenie.
  • občas sa chránim alobalom (6 x 10m rolky široké cca 30 cm – zbalené do 33 x 26 x 1,5 cm) – pred rokom stačili na nejaký čas 3 rolky. Teraz raz toľko a len na niekoľko sekúnd – na skenery vidia pokles tak zosilnia výkon. Zreteľne to cítiť, nakoľko si chránim len buď hlavu alebo brušné svalstvo (to bolo donedávna najúčinnejšie).
  • keď si ľahnem spať na ľavý bok, tak zvyčajne najskôr masírovanie ľavého stehenného svalu.
 • akoby boli moje prirodzené reakcie vďaka skeneru zaznamenávané, a potom generovaním nepätia, poľa, prúdu sa pokúšanie o ich generovanie, napodobňovanie v iných situáciách. Často je striedania napätia na pravom a ľavom spánku, čo vyvolať niečo nižšie. Nikdy, z nejakého dôvodu zväčša na ľavej strane hlavy, alebo zas ich tlmenie zvýšením napätia na pravej. A niekoľko krát v poslednej dobe pocit akoby bola hlava masírovaná bodovo na viac miestach súčasne. Asi generovanie nejakých centier.
 • rôzne zmeny v generovaní algoritmov sú občas rýchle, asi podľa nejakého zadania;
 • po vystupňovaní generovania napätia často pravidelné tlmené klopkania.

Toto je narýchlo opis z poslednej doby.

Poznámka zo dňa 4.1.2020:

Poznámky z noci (len ich opisujem, poznámky sú v závtorckách):

1:44 ľahnutie do postele. Pulzovanie najskôr na hrudi, potom dole.

1:47 hruď narážanie prirodzené a generované pulzovanie, raz i puknutie (trhnutie na malom objeme v hrudi – opísané niekde vyššie).

1:50 (také isté) puknutie pri konečníku. Pocit vĺn zhora dole.

1:53 pocit tlačenia na žalúdok, akoby aj tŕpol.

1:55 začiatok tŕpnutia líc aj brady.

1:58 masírovanie pravej nohy.

2:00 alobal (na hruď) a zosilenie, akoby tlačilo naňu a pulzovanie i sem.

2:04 pocit nevoľnosti, alobal preč, aj začiatok tŕpnutia rúk.

2:06 (otočenie) ľavý bok, pomaly tŕpnutie ľavej nohy.

3:42 zobudenie a rýchlejšie rezonovanie ľavej nohy a okolia (medzi trupom a nohou). Až miernejšie pálenie a obťažovanie. Ľahol som si na chrbát, alobal na hlavu a zosilnené pulzovanie v hlave ale sprava doľava (predtým som ležal na ľavom boku).

3:50 slabšie pulzovanie hlavy a tŕpnutie až brady.

3:54 v hlave stredne silné sťahovanie zhora dole v hlave (ležal som na chrbáta, tak zhora smerom k brade).

3:56 silnejšie ale pomalé (sťahovanie) vyvolávajúce dole sťahy medzi ľavou nohou a intímnym miestom.

4:00 presun sťahov nad intímne miesto.

4:02 naklonil som sa dolu pre papier a pocit kyselosti v ústach alebo niekde nižšie

4:06 viac mravčenie ľavej a dole časti hlavy i dolu (ak som dobre prečítal), píšem ale otočený naľavo. Čakanie (susedy) na podnet.

4:12 krátky sen hrane niekoho na klavír.

4:14 rýchlejšie rezonovanie, dole i pulzovanie a sťahovanie v hlave.

4:19 silnejšie trhané pulzy od hlavy až dole. Tlmené dupotanie (asi pokus o nejakú reakciu).

4:22 zosilujúce napätie a sťahy medzi oboma spánkami a pulzovanie dole (intímne miesto) asi 1,2 sek.

4:27 sociálka (hore prípad pre sociálku, rýchlo šla niekde) a pustil som si rádio.

4:30 zosilujúce pulzy, nedokážu sa stlmiť (hudbou).

7:20 zobudenie v procese obťažovania, a stŕpnutá hlava až po bradu, hruď, ruky.

7:25 aj na hrudi.

7:27 ľahnutie si na ľavý bok.

7:30 silnejšie pulzovanie niekde v strede nad intímnym miestom a presah na pravú nohu.

7:53 po malej wc hore zvuk nejakej mechanickej činnosti a pulzovanie i na chrbáte.

7:57 začatie tŕpnutia ľavého líca a pravej ruky, pravý spánok len silnejší tlak.

8:02 pokašľanie aj pľúca trhanie, dolu pomalé ale silné pulzovanie.

8:04 mkrokrče na pravej nohe i masírovanie.

8:07 pomalé zosilovanie všetkého.

8:09 ako keby zhora na hlave, mozgu masírovanie súčasne na viacerých miestach. Dole silňujúce pnutie medzi pravou nohou a intímnym miestom.

8:14 presah pnutia i na druhú stranu.

8:18 napätia až brada i hruď.

8:19 začiatok int. miesta (asi obťažovanie).

8:21 mravčenie, mikro-rezonancie, akoby pokus o pootvorenie nejakého svalu a prívod krvi do intímneho miesta (toto býva často, nielen v noci).

8:23 ochrana alobalom (pod bruchom), zosilnenie výkonu, aj počuť fyzickú činnosť hore, a tiež šumivý zvuk asi 3-4 minúty.

8:26 dráždivý kašeľ.

8:29 až 8:31 šumivý zvuk.

8:35 moje ťažšie otváranie úst (pocit stŕpnutia).

8:37 Pustená rádio (rock) ale bez výrazného efektu, možno otupenie špičiek.

8:45 vypnutie rádia, aj alobal (asi spod brucha) preč, a kašeľ a silnejšie napätie i pulzy v intímnom mieste.

8:51 stredne rýchle rezonancie, pulzovanie. Zatiaľ bez úspechu (obťažovanie), ale len otázka času.

8:58 dole stále nič (obťažovanie) aj napriek silnejším (nečitateľné, asi rezonanciám).

Poznámka: Toto bola jedna z kľudnejších nocí. Inokedy je obťažovanie výrazne silnejšie. Asi vedeli že si ju monitorujem. Čo sa týka žalúdočných problémov, viac krát som mal nevoľnosť, keď po používaní len elektromagnetického napätia, pola, prúdu, začali byť cca v októbri 2018 (po pomalom normalizovaní môjho zdravotného stavu, čo sa niekomu nehodilo) aj generované rezonancie, a koncom 2018 a začiatkom 2019 som bol asi dva, tri krát aj na pohotovosti a urgentnom príjme kvôli nevoľnosti (hrubé začiatky).

Poznámka zo dňa 5.1.2020:

Cez noc som si teraz robil len krátke poznámky, kvôli silnému generovaniu som mal iné starosti (ale niečo si pamätám).

Keď som si ľahol o cca 0:35 na chrbát, tak zhora masírovanie, až plávanie celého tela – hlava tŕpnutie (tiež spánky a uší výraznejšie mravčenie až tiež masírovanie), ostatné menej nepríjemné (neviem, či len pocit kvôli tŕpnutiu hlavy). (Už raz bolo niečo obdobné, vtedy nepríjemnejšie, ale tuším nebolo také tŕpnutie hlavy.)

Cca 0:45 som si ľahol na ľavý bok, tak po chvíli v oblasti intímneho miesta, resp. tesne nad ním bolo až hĺbkové masírovanie, zatiaľ bez efektu, ale bol obrovský potenciál.

1:00 stále prerušované šumivé zvuky cca 4 sekundové každých cca 50 sekúnd. Mám podozrenie, že ich efekt (možno tŕpnutie) má len nejakú zotrvačnosť, tak to bolo stále udržované v chode. V opačnom prípade šlo o vystupňovanie niečoho na maximu. Toto trvalo tuším celú dobu, čo som bdel (neviem či aj počas spánku, alebo len keď na skenery videli, že nespím).

Pri písaní poznámky i 1:07 hlava, vlastne už mravčí brada a nad intímnym miestom veľkú pnutie, akoby sedenie bránilo pulzom nižšie.

1:10 hlava hlbšie masírovanie na viacerých miestach naraz.

2:40 som sa zobudil na efekt nástupu obťažovania.

3:34 som si ľahol na chrbát.

4:00 púšťal som si aj rádio (rock), pričom niekedy som ho počúval a inokedy zas zvuk vypnutý, ale sluchátka boli v ušiach. Neviem či vedel ako stanicu počúvam, alebo len skenoval mozog, ale vždy pravidelné generovanie sa zmenilo na trochu nepravidelné. A niekedy som počas jednej pesničky zvuk vypol, ale nepravidelné generovanie pokračovalo zhruba asi minútu. To znamená že skenoval môj mozog a sledoval rádio (podnety) a snažil sa reakcie generovať alebo napodobniť.

Zaspal som so pusteným rádiom a zobudil som sa cca 6:00 na obťažovanie, chránil som sa alobalom, čo pomohlo (odobťažovanie). To isté sa tuším opakovalo o 6:57. ležal som na ľavom boku, ktoré je náchylnejšie na obťažovanie.

Potom son rádio vypol a sluchátka i alobal odložil, a preto po ďalšej hodine cca 8:15 bola obrana ťažšia. Mal som ale viac stŕpnutú hlavu, akoby rádio (iné frekvencie) tomu trochu bránili.

Od odoslania dnešných prísevkov na Facebook enormné generovanie napätia a rezonancií.

10.30 generovanie chrchľavých rezonancií.

Vonku od 11:00 do 12:00 nebolo generovanie mravčenia ani pulzovanie, le odznievanie pomalšie ako doteraz, predpokladám na základe doterajších skúseností na dlhšie ako cca 2 hodiny. Na základe takejto zotrvačnosti a podozrenia, že silné napätie robí precitlivelosť, alergiu a pod na rôzne zvuky a pod. (napr. šumivé), tak k vyhodnocovaniu získaných dát skenovaním bude súčasne potrebný kamerový i zvukový záznam obsluhy ITP i miestností ešte cca 2 hodiny predtým.

Po návrate domov o cca 12:00 takmer okamžite mravčenie líc a generovanie „štípania“ v hlave a pulzovania organizmu od hlavy dole.

12:19 šumivý zvuk.

12:53 dlhšie silné dráždivé pulzovanie hlavy, akoby štípanie, ktoré akoby generovalo tiež pulzujúce napätie na pravej nohe a aj medzi ňou a intímnym miestom.

12:55 napätie až líca, oči, nos i vrchná pera.

13:10 generovanie rezonancií.

Poznámka zo dňa 6.1.2020:

V noci v podstate to isté ako noc predtým (poznámky mám miestami trochu nečitateľné) – masírovanie okolo intímneho miesta a niekedy a la ozubené kolesu, stŕpnutá hlava až brada, zobudenia na obťažovanie sa a moje bránenie. Za pozoruhodnosť stojí, že o cca 5 hod, som si skúsil dať alobal dole odspodu, čo pomohlo trochu viac. O asi 5:45 som sa zobudil na dole iný algoritmus a la ozubené koleso, 5:48 šumivý zvuk, 5:49 zosilnenie štípancov na hlave a pnutie medzi spánkami, 5:54 pomalé prekonávanie alobalu, resp. strata účinnosti kvôli inému algoritmu – akoby dole nie rýchle bodové pukanie na jednom mieste úplne nad intímnym mestom, 5:57 kvôli možno lepšej ochrane otočenie sa na ľavý bok (ďalej už poznámky nemám, ale zobudil som sa na obťažovanie). Keď som ráno vstal, všimol som si na pravej ruke na ukazováku červený hánok, ale nebolel (inokedy slabý ale pálivý pocit – možno som necítil kvôli stŕpnutej hlave).

Poznámka zo dňa 7.1.2020:

1:00 som si ľahol spať. 1:05 masírovanie hlavy, zvlásť ľavej i pravej strany, vlastne zvlášť na celom tele líca, brucho, hruď, medzi intímnym miestom a pravou nohou. 1:07 už celého intímneho miesta. 1:05 ochranu alobalom bolo cítiť, no nato zväčšenie výkonu. 1:20 zmenil som polohu nôh, čo aspoň spočiatku pomáhalo. 2:50 už ale zobudenie na obťažovanie. Mal som aj krátky sen obdobný jednému včerajšiemu videu (diskotéka). 3:00 som si skúsil ľahnúť na ľavý bok trochu viac smerom dole. Nepociťoval som obťažovanie. 4:30 (alebo 4:36 – nečitateľné) som ležal otočený dole bruchom a nič. Mal som aj pustené rádio trošku hlasnejšie. Po vstaní som bol na wc, kde smerovali hore kroky už krátko predomnou a tam šumivý zvuk. 4:41 opäť ležanie na bruchu a alobal nižšie na pod chrbtom a a la ozubené koleso akoby malo problém sa pretočiť – alobal tlmil obťažovanie. Potom väčší výkon. Krátko sa mi, neviem prečo práve ten, prisnil obrázok č. 83, v minulosti som na internete ich vyhľadával s touto osobou viac, a tuším som bol aj na jej webe. A nemohol som sa rýchlo zbaviť tohto sna-spomienky naň. https://drive.google.com/open?id=1kfJRf9eo_P4RGOcrTW0kmVNHJZfyjfba 4:45 na kolenách opretých o matrac bolo zreteľne cítiť pracovanie svalu/jabĺčka hore dole. 4:51 brucho bolo tlmené (bolo opreté o matrac a hore bol asi alobal). 5:18 zobudenia na začatie obťažovania, brucho už bolo neúspešne tlmené (nakoľko na brucho som veeeľmi dlho cca 2 roky nespal, mám pocit, že na túto pozíciu ešte nami vypracovaný algoritmus, čo im trochu trvalo). 5:40 (alebo 5:48) začalo štípanie hlavy, čo ma paradoxne možno zachránilo (občas som dovtedy myslel na ten obrázok). 7:48 som vstal (predtým tiež pokusy), po nejakej tej minúte kašeľ (asi slabnúce generované napätie versus prirodzený bioalgoritmus). 8:02 som zjedol dve ďatle a pri žuvaní cítenie stŕpnutie okolia úst, žuvacích svalov.

Poznámka zo dňa 13.1.2020:

Cca 3.30 pocit tlačenia na hlavu zospodu. Dal som si pod hlavu alobal a výrazne pomohol.

3:32 nechránený bol spodok a pocit nasávania zhora;

3:36 silnejší výkon skoro ako pred alobalom a la prúd vody z hadice. Pnutie pod ľavým rebrom.

3:37 zosilňovanie i dole.

3.40 Dole už pomáhal alobal.

Cca 3:45 alobal som dal nad hlavu, hore bolo počuť nejakú fyzickú činnosť, a nato silnejšie tlaky, ale nebol efekt, ako keby mi niekto prúdom vody striedavo striekal na rôzne časti hlavy.

3:39 Alobal som si dal pod hlavu ale nepomáhal, a začala tŕpnuť aj brada (asi kvôli silnejšiemu výkonu).

4:02 silný výkon, a aj s alobalom pocit „prúdu vody“ a okrem brady aj dole pnutie medzi int. miestom a pravou nohou. Začatie tŕpnutia brucha.

4:08 dole bez obťažovania a la ozubené koleso.

4:27 pichanie lýtka i päty pravej nohy.

Mal som pocit, akoby bola orientácia skôr len na hlavu – spôsobiť mozgovú príhodu a pod.

5:35 zobudenie na tŕpnutie hlavy a začatie obťažovania.

Hudba pomohla.

Nasledovalo ešte silnejšie hĺbkové trpnutie.

5:51 mravčenie pod spodnými pravými rebrami.

6:34 bolo tŕpnutie pravej nohy zhora, niekdy predtým odspodu.

7:00 tŕpnutei aj ľavá noha,

7:19 slabé pálenie päty.

7:46 uvedomil som si aj silne stlačené zuby, boli aj niekedy v prechádzajúce dni (odkedy je tŕpnutie aj brady).

8:52 pri písaní horeuvedeného mi ide roztrhnúť ľavú nohu pod stoličkou. Najviac ako je koleno ale z druhej strany (nohu mám prikrčenú tak asi tam sa bráni prechodu pulzov).

Poznámka zo dňa 31.1.2020:

7:30 búchanie, resp. šľahanie na výťahovej chodbe o poschodie vyššie (akoby niečim gumeným o stenu).

8:15 hore nejaké zvláštne šramotenie.

8:16 opäť šľahanie na výťahovej chodbe hore, a potom rýchly presun do izby nadomnou (kroky a dvere).

Pri pokuse o spánok som sa zobudil pred 10 hod. a potom o cca 10:05 na silný počiatočný nástup obťažovania. Potom aj o cca 10:40, ktorému som sa ubránil (napr. masíroval som si tvár a v sluchátkách som počúval hudbu – asi iné frekvencie). Akoby nejaký novší algoritmus – najprv začne tŕpnuť hlava od hora, čela až po bradu (problém so žuvaním) a dole pri intímnom mieste dôrazné rýchlejšie mravčenie a napr. na oboch nohách cítiť pracovanie svalov (predpokladám rýchlejším dôraznejším mravčením/rezonovaním čiastočné znefunkčnenie nejaké svalu/záklopky a pod., a masírovaním v tej oblasti natlačenie krvi čo spôsobí prekrvenie).

12:47 pri jedení fazuľovej polievky silné striedajúce sa tlaky na spánkoch, veľké napätia okolo očí, na konci nosa i pod nosom, až po bradu, stŕpnutá brušné svalstvo a nie silné ale rýchle rezonancie okolo intímneho miesta a masírovanie najviac pravého stehenného svalu – pokus o presah do stredu.

Nakoľko takéto problémy nemávam v práci a odhalila by ich aj kontrola a aj neskoršie nezávislé šetrenie – to znamená že aj za 2 roky sa nepodarilo vytvoriť u mňa nejaký návyk (možno preto v posledné dní permanentné zosilňovanie), akoby sa niekto o obťažovanie ma pokúšal s tým, že sa pokúša „generovať“ nejaká dôkazy s vedomým, že kontrola a aj neskoršie nezávislé šetrenie nebude. Otázkou zostáva, z akého dôvodu by neskoršie nezávislé šetrenie nemalo byť.

Poznámka zo dňa 2.2.2020:

V noci z 1. na 2. som nepociťoval rýchle rezonancie (nemôžem ich vylúčiť, ale nepociťoval som ich), ala skúr silné plynule meniace sa napätie najviac citeľné na hlave a v okolí intímneho miesta (najviac nohy) s presahom, proti ktorému sa ťažšie bráni. Čo som skúšal, tak najviac účinné bolo počas ležania na chrbáte prikrčenie ľavej nohy (päty k stehnu), čím sa koleno zdvihlo, a ľavú nohu som nechať rovno. Vtedy bolo citeľne na hlave cítiť zosilnenie výkonu (chvíľu som si myslel že mi praskne hlava a tiež bola aj keď slabá tiaž pri srdci; nekontrolovaná obsluha z horného bytu vďaka skeneru poznala zoslabenie obťažovania; mimochodom, predvčerom príbuzná po príchode z balkóny povedala, že od spodnej susedy stále cítiť nejaký zápach – asi súčasť CT/MRI, chladenie a pod.), zvlášť na pravom spánku (predtým na oboch – pocit tlačenia nosa, okolo očí až brady i stuhnitia svalov pri žuvaní je samozrejmosťou), a silné pnutie (i pocit naberania na objeme) na ľavom stehennom svale a lýtku. Ale k efektu obťažovania vtedy od cca 6:50 do 7:40 nedošlo. Potom son vstal.

Poznámka zo dňa 11.2.2020 a 12.2.2020:

11.2.2020 Večer po príchode z práce opäť zreteľné generovanie silného napätia. Okrem hlavy a pod bruchom boli silné tlaky aj na oči. Myslel som, že keď ma okolo polnoci neporazí, tak už nikdy.

12.2.2020 – Niekdy zhruba o 6 hod som sa zobudil na ľavom boku na (začatie) generovania obťažovania, pomohlo ľahnutie si na chrbát a masírovanie tváre. Od vstania, zvlášť pri sedení (cca od 7:20) akoby som pociťoval tečenie, alebo série vĺn (pnutia) generované elektromagnetizmom zhora dole. Predtým sa suseda (alebo niekto iný) prechádzala po izbe v obuve v opätkoch.
Práve sa chystám písať o p. Vatehovi, ktorý v 2016 vylákal odomňa číslo bankového účtu. Akoby bola snaha tomu prekaziť.
8:15 sme ráno našli vo vedľajšej izbe zdochnutého vtáčika – asi meter od mojej hlavy, ale vo vedľajšej izbe. Večer bol ešte v poriadku. Väčší kanárik žije. Jedná sa o „Pestúnka japonská“ a máme ho od 25.1.2020.

Posledná doba (písané 22.2.2020):

Silné tlaky v hlave (rovnaké, na niektorú stranu viac orientované alebo aj striedavé), občas pocit plávania alebo bodového masírovania mozgu. Tiež pocit štípancov na spánkoch (obdobné orientovane generované ako v hlave), silné tlaky okolo očí (občas je trochu problém zavrieť viečka – najčastejšie pravé), na nose, nad hornou perou a až po bradu – toto začalo pred časom po čase doma pri silnom napätí, teraz je permanentne. Ďalej nasleduje stvrdnutie brušného svalstva a generovanie napätia (pocit tvorenia akejsi guče) a pulzovania (pocit masírovania, elektroliečby) medzi pravou nohou a intímnym miestom, občas s presahom do okolia (pri silnom napätí, a la obťažovanie). A zväčša na pravej nohe na stehennom svale odspodu silné pocit akoby mal prísť každú chvíľu kŕč. Keď stojím, akoby bola prevažne masírovaná celá ľavá noha. Niekedy akoby mi silno pulzovalo celé vnútro (zvonka sa nevidím) a niekedy doma pri chôdzi pocit bránenia urobenia ďalšieho kroku (akoby ma ťahalo dozadu). A pri veľmi silnom generovanom napätí dnes (22.2.2020) aj asi tri krát akési rupnutie na konci pravej sánky pri uchu (akoby sa sama chcela vykĺbiť).

Poznámka zo dňa 24.2.2020 a 25.2.2020:

24.2.2020 mi ráno cestou autom trochu vadil zvuk valivého odporu pneumatík na drsnejšej vozovke a potom tiež nejaké vibrácie motora. Neskoro večer pri ceste domov už nie.
Ale po príchode do bytu som už cítil generovanie napätia a tiež pokus o obťažovanie pri jedení – ale zaznamenal som len krátky pohyb jabĺčka na pravom kolene, a teraz o 1:22 už napätie na oboch nôh a tvrdnutie brušného svalstva. Mravčenie hlavy je samozrejmé – generovanie zhora.
O cca 1:30 akoby tlačenie očí a napätie okolo nich i na nose.

25.2.2020 som sa zobudil niekedy pred 7 hodinou na generovanie pulzovania (a al elektroliečba, masírovanie) hlavne ako vždy a na pravom stehne a vyššie medzi. Keď som si alobalom chránil hlavu, na chvíľu pocit zoslabenia – keď som si potom dal alobal z hlavy preč na brucho, tak hneď tlaky aj na ľavom spánku. A obdobne i pri chránení spodku brucha – na chvíľu pocit zoslabenia.
Po vstaní silné hĺbkové generovanie napätia, akoby pokus o uvedenia do spánku a pod. Na hlave tiež pár krát od silného napätia akoby natáčanie sánky doprava (minule mi tak pár krát tam ruplo akoby sa chcela sama vykĺbiť).
A keď stojím, tak akoby sa mi voľnejšie tepláky i trenky chceli posúvať nižšie (od pulzovania).
A stále kroky nadomou (asi prenášanie prístroja) a tlmené dupotania (asi pokus o generovanie reakciu pod vysokým napätím).

Poznámka zo dňa 26.2.2020:

26.2.2020 Nemohol som ani poriadne zaspať kvôli permanentnému generovaniu pulzovania o frekvencie aj cca 0,6-7 sekundy (namerané cca pred 7 hod,) pri ležaní na ľavý bok citeľnému najviac na pravej nohe odspodu s presahom do okolia. Keď som si dal dlaň medzi ľavú a pravú nohu, tak ho bolo zreteľne cítiť. Keď som si hlavu zakryl alobalom, tak na asi 20 sekúnd citeľne zoslabli – potom asi na základe obrazu zo skenera bol väčší generovaný elektromagnetický výkon.
V niektorých momentoch (ktoré prezrádzajú stratégiu nekontrolovanej obsluhy ITP a ich nadriadených) bolo zväčšenie výkonu alebo iný algoritmus, frekvencia a pod., a silné napätie na spánkoch, až som myslel, že mi vyletia očí z jamiek, tlak na nose a okolí a ťahanie sánky smerom doľava, akoby s chcela vykĺbiť. A občas tlmené dupotanie, alebo skôr klopkanie – asi na základe obrazu zo skenera sa nekontrolovaná obsluha ITP o niečo snažila.

Po príchode domov okolo 14 hodiny silné generovanie elektromagnetizmu, až ma páli v hlave a sánku natáča do pravej strany, aj raz rupla – akoby sa chcela vykĺbiť, a tiež pri sedení tvrdne brušné svalstvo a stehenné svaly.

Toto a podobné je ten technologická náskok (min. 2 ročný nekontrolovaný výskum, vývoja a testovanie technológie typu „Non-Lethal Weapons“, pričom „Non“ závisí od doby používania a výkonu) mimo región EÚ a NATO. Dnes sa to deje mne, zajtra sa môže udiať inému (aj z tohto dôvodu píšem tieto príspevky)

Poznámka zo dňa 29.2.2020:

29.3.2020 Po ľahnutí boli ešte väčšie tlaky a napätia. Myslel som si, že mi praskne hlava, a boli skôr orientované na hlavu, ako na obťažovanie. To bolo až neskôr, keď som si tuším ľahol na ľavý bok a zobudil som sa (už ale neviem v akej polohe). Na hlave aj ráno po prebudení pocit, akoby mi napr. na líca tlačilo odhadom minimálne 1 kg. závažie, možno aj viac.
Mám pocit, zvlášť posledné dni (tuším od volieb) enormné nekontrolované používanie technológie typu „Non-Lethal Weapon“ na hranici znesiteľnosti (možno len vďaka mojej životospráve a trombocytopénii zatiaľ bez vážnych (okamžitých) následkov) signalizuje, že sa blíži výmena riaditeľa SIS. A do jeho výmeny – tým pádom aj výmeny obsluhy ITP a kontroly novej kamerový záznamom, a následným porovnaním doterajších dát pred kontrolou už počas nej, čo by odhalilo používanie „Non-Lethal Weapon“ – sa snaží buď nejak trvalo poškodiť moje zdravie a možno aj viac, alebo ma nejak inak stiahnuť z obehu, aby nemohlo dôjsť ku kontinuálnemu zberu dát a ich porovnaniu pred a počas kontroly. Nakoľko sa snaží o zúfalé silné rôzne generovania (čo by ešte viac odhalila kontrola), tak predpokladám prerušenie kontinuality zberu za rovnakých podmienok, ktorý by bol už novou kontrolovanou obsluhou. To by potvrdilo aj zainteresovanosť sudcu i dozorujúceho prokurátora (ospravedlnenie od 2016 nekontrolovaný zberu dát, nereagovanie na moje sťažnosti na zdravotné problémy a žiadosti o kontrolu a pod.).

Poznámka zo dňa 30.2.2020:

30.3.2020 12:44 silné mravčenie i napätie na hlave i na pravej nohe hore. Keď som si dal obe ruky nad hlavu, tak pár sekúnd pocit, akoby mi niekto na nej naťahoval kosti. A následne silnejšie napätie na spánkoch – som na 100% percent presvedčený, že dáta so skenera sú počítačovo vyhodnocované a je prepojenie na elektromagnetické zariadenie typu „Non-Lethal Weapon“ (snaha udržiavať konštantné napätie/rezonancie alebo v nejakých situáciách generovať rovnaké reakcie). Po zosilnení som pociťoval aj rupnutie sánky pravo hore pri uchu alebo slabé praskanie niekde pri pravom pleci (a la rozcvičovanie). Primárnym zámerom bolo pri polievke a o chvíľu bude i pri druhom chode pokúsiť sa o obťažovanie alebo aspoň nejakú reakciu pri obede, stravovaní.

Poznámka zo dňa 14.5.2020:

14.5.2020 Po príchode z vonku domov (zvlásť po dlhšej dobe) cítiť začatie mravčenia hlavy (mozgu), potom akoby škrípanie sánok pri uchu, pri silnešjom výkone aj rupunutie (najčastejšie pravej), nasleduje aj občas „praskanie kostí“ pri pleci (ako pri rozcvičke) a celkovo pocit, akoby mi niekto sedel na hlave a placiach. Ďalej stuhnutie brušného svalstva, mravčenie nôh (najviac pravá ale pri silnejšom výkone aj ľavá), pocit naberania na objeme stehien a potom doslova akoby ich masírovanie (s väčším či menším potencionálnym presahom – toto je v posledné dni intenzívnejšie), V oblasti pod bruchom občas pocitovo i zvukovo akoby „puknutie menšej vzduchovej bubliny“. Pri silnejšom výkone aj odzadu pocit pálenia stehien alebo skôr kŕču, a ako sú kolená, ale dozadu, je pocit pálenia (v stoji a pri silnejšom výkone akoby pracovanie jabĺčka v kolene). Celkovo vnútorné pulzovanie – „tlakovanie“, ktoré ma asi spôsobiť obťažovanie. Keď po sedení vstanem, tak celá spodná časť presilená, a občas cítiť aj pravý kĺb.

Čo sa týka orientácie, zamerania sa na väčšie generovanie, dráždenie pravej nohy, jedná sa len o generovanie, nakoľko pred niekoľkými dňami po príchode z nočnej z nejakého dôvodu bola ľavá (možno iná obsluha, zle nastavený prístroj, nejaký zámer a pod.).

Čo sa týka hlavy, tak tam akoby tlačenie/pálenie/štípance na spánky, niekedy súčasné a inokedy striedavé (mám pocit, akoby to bolo nejak prepojené s pulzovaním nôh), a podľa výkonu tlaky okolo očí (pri slabších ale rýchlych rezonanciách i vnútorné mravčnie), na nose hore i pod nosom, a mravčenie od líc až po bradu. Pri silnejšom výkone pocit, akoby mi niekto líca ťahal dole.

Pri sedení a nahnutí dopredu silné tlačenie brušného svalstva – pocit každú chvíľu prasknutia, akoby to bránilo vnútornému pulzovaniu. Občas dráždenie na kašeľ.

Prie dráždivejšom obťažujúcejšom algoritme hlavy (algoritmov pociťujem viacero) aj mravčenie v oblasti pečene.

Pri spánku akoby vnútorné vlnnenie od brucho pod nohy a po vstaní pocit oslabených/prepracovaných pľúc. V minulosti 2018/19 mi bývalo aj nevoľno od žalúdka a bol som pár krát na pohotovosti. Pri spätnom ohliadnutí badať výskum ma vývoj. A akoby som na ušnom bubienku veľmi slabo pučul, resp, cítil nejaké tlakové pulzy.

Často počuť z hora nejaký šumivý zvuk – neviem či zvukový efekt nejakej frekvencie alebo prístroj na generovanie slabších ale rýchlejších frekvencií (mravčenie/rezonovanie celého tela).

Poznámka zo dňa 31.5.2020

Celú noc veľmi silné napätie. Občas po ľahnutí boli menšie pokusy a akési trhnutia. Keď som sa kryl alobalom napri pri pravej nohe hore, tak mravčenie citeľne zoslablo, ale bolo cítiť silnejšie na hlave, predpokladám z dôvodu jeho vyrovnania na skenery (tuším 4:48, o hodinu neskôr – nepísal som si to). Ale niekdy som si musel skôr chrániť oči, ktoré začínali akoby svrbieť. Občas si hore pomáhali aj šumivým zvukom (neviem, či zvukový efekt alebo silnejší výkon prístroja).

Podľa mňa sú citlivé body: hlava, brucho, pravá noha hore pri int. nieste. Tam som mal pocit pri chránený alobalom slabšieho poklesu výkonu a zosilnenia na inom mieste. Ale samotný alobal už nezaberá, sú len slabšie poklesy.

Škrípanie sánky hlavne pri pravom uchu nieje také v noci pri ležaní, ako keď som hore.

Kto vie, aké G dokáže spôsobovať šramotenie hlavy hore pri spánku a uchu, pomalé ale silne masírovanie stehenného svalu na nohe alebo pracovanie/masírovanie jabĺčka na nohe? Samotné obťažovanie moc nebolo, alebo si aspoň nepamätám (možno tlakovanie nemá správnu frekvenciu – to som asi nemal písať, lebo cíti zmenu algoritmu, akoby frekvencii pod bruchom).

6:48 teraz pri sedení aj par krát pri ležaní pred ránom som pociťoval akési napätie na malej ploche i na ľavom mieste medzi pravou nohou a int. miestom, ale o pár (necelých 10 cm) centimetrov vyššie.

7:20 iný alogoritmus skôr len/iné dráždenie hlavy, a hore počuť akoby pravidelný mechanický zvuk.

9:30 hore klopkania.

Cez deň silné generovanie – zvuk ako praskanie sánok hore pri uchu. Na záhrade nie, potom doma áno, a večer silné ťahanie do spánku (i mikrospánok).

Poznámka zo dňa 1.6.2020

Zobudil som sa okolo ani už neviem (asi 3 hodine). Keď som si znovu ľahol, tak ako by bol trochu iný algoritmus obťažovania – asi kvôli mierne stŕpnutej hlave som moc necítil, ale keď som sa chránil alobalom tesne nad int. miestom, potom cca 4:47 alobalom hlavu a tesne dole nad rozprestretou rukou, tak pulzovanie aspoň podľa mojich pocitov citeľne zoslablo, Ale rukou som cítil inú frekvenciu pulzovanie, než minule. Potom som sa kvôli vyskúšaniu krátko obrátil mierne na bruchu a nakoniec na ľavý bok, aký to bude mať vplyv a zaspal som. Neviem čo sa stalo, zobudil som sa okolo 7 hod. a už neviem či som spal na boku alebo na chrbte, ale v kúpeľni som si všimol mierne červené brucho, ako keby som sa niekde trochu opaľoval (od let 2019 som nebol volne vonku na slnku). Keď som po pokožke mierne prešiel prstami, bol viditeľný rozdiel. Bolo na omnoho väčšej ploche, akú má alobal. Aj som si to odfotil. Tvár mám tiež mierne červenú, ale to neviem posúdiť, nakoľko je aj vonku na slnku. Pri česaní som si ale všimol, že mám hlavu na čele mierne opálenú aj pod vlasmi. Alobal kvôli ďalšiemu porovnaniu prestanem používať.

A od vstatia, neviem ako predtým počas spánku, každú chvíľu šumivý zvuk.

7:30 hore počuť nejakú pravidelnú fyzickú aktivitu.

8:07 hore chodenie v opätkoch.

8:15 počas raňajok veľmi pomalé ale silné masírovanie stehna pravej nohy hore z vnútra.

8:3 akoby na ušnom bubienku počutie najskôr niekoľko prerušovaných pulzov a potom dlhšie trvajúci (čo sa opakuje).

10:40 po príchode z vonka zreteľne citiť generovanie napätia v hlave a mravčenie nôh, viac pravej, a šramotenie hlavne pravej sánky hore. A koncentrované napätie pocitovo na malej ploche medi int. miestom a pravou nohou, ale asi do 10 cm vyššie.

12:00 silné pokusy aj počas obeda. Zato v práci o 23:30 som sa v kľude navečeral.

Poznámka zo dňa 7.6.2020

Od zobudenie cca 5:20 (možno aj predtým) skôr opačný algoritmus – pocitovo silnejšie ale veľmi pomalé generovanie striedanie napätia, pulzov, ani neviem presne zachytiť frekvenciu, do cca 4 sek.

6:43 pri sedení začína aj pomaly tuhnúť sval na pravom stehne odzadu. Ani pri sánkach rýchlo nešramoti, ale len občas pomalo.

7:22 cítiť tlaky okolo očí i slabšie tuhnutie brušného svalstva (dole obťažovanie zatiaľ nieje, možno som sa na doterajší algoritmus už trochu prispôsobil – asi budú musieť niečo trochu zmeniť).

7:28 iná frekvencia rýchlejšia cca 2 sek a pocitivo akoby som na hojdačke, raz pocitovo pulz hore a dole. Tažko sa to meria, lebo možno len skúšajú na základe obrazu zo skenera.

7:37 akoby som na ušnom bubienku cítil za sebou idúce pulzy o dlžke cca 1,3 sek.

8:30 blížia sa raňajky a je citeľne silnejšie generované napätia a tiež tlmené duptania – buď úmysel alebo prenášanie niečoho ťažšieho, keď som bola na chvíľu mimo izby. Predpokladám úmysel.

8:38 cítiť viac šramotania na spánkoch a akýsi tlak/napätie hore na hlave. Pri raňajkách boli silné pokus opäť o generovanie ľavej časti hlavy – opäť konštatujem, že v práci alebo na záhrade nič také neregistrujem.

Akoby nebolo počítané s kontrolu obsluhy ITP alebo porovnaní moje internetovej histórie spred 2014 s 2016 (vylúčenie Ruskej federácie).

V jednom filme osobe, ktorú zneužili štátne orgány, spôsobili zdravotné problémy, aby kvôli ním vec nedošla na súd a nemohla svedčiť – jej advokát zistil narafičenie, a v druhej časti zas niečo narafičili naňho, a poslali ho do nejakého detečného centra (neviem presne čo to je), z ktorého utiekol. Mimochodom raz keď som poslal žiadosť o riešenie môjho prípadu niektorému parlamentnému výboru tuším v 2019, tak nejaký ten deň nato bola v rozhlase správa, že poslanci alebo nejaký výbor schválil niečo na dostavbu takéhoto centra u nás. Začína to všetko dávať zmysel – miesto transparentného dôkazovania niečoho mne „generujú“ v lepšom prípade dočasné dôkazy – ťahajú horúce gaštana za Kaliňáka, Danka a spol., a chcú ma stiahnuť z obehu, aby som musel v lepšom prípade niečo dokazovať ja.

Posledné dni (písané 14.6.2020):

Po príchode domov silné mravčenie hlavy, šramotenie viac pravej sánky hore pri uchu – pocit „tlakovania“, silné mravčenie viac pravého stehna hore z vnútornej strany (pri intímnom mieste) s presahom, alebo silné masírovanie od brušného svalstva až po nohy. Tiež rôzne generovania frekvencií (algoritmov) v hlave.

Poznámka zo dňa 31.8.2020

Doma silné masírovanie mozgu (striedavé silné napätie na spánkoch a tlak nad očami i nose) i stehien nôh. Cca 14:40 zväzok medeného drôtu (6 m x 4,5 bez izolácie) na hlave ho stlmilo, ale o chvíľu pôvodná úroveň (na základe skenera). Potom na posteli (hore i dole plechy) s drôtom na hlave hlava kľudnejšia, ale silné pomalé masírovanie alebo skôr napätie na stehnách nôh. Aj tam ho znížil medený drôt – ako keby bola generovaná nejaká plazma.

Pri ležaní pri pritiahnutí si pravej nohy, kedy je koleno najvyššie, tak „masírovanie“ stehien a brucha sa presunie viac do lýtka nohy, kedy často nasleduje krč svalu. Aj tam, takmer všade generovanie znížil medený drôt – ako keby bola generovaná nejaká plazma. Ale po čase „vďaka“ skeneru je zosilnenie generovania na predchádzajúcu úroveň.

Inak podobný efekt ako medený drôt má aj 1,5 l plastová fľaša vody, viac v pravej ruke alebo pri pravom uchu (tlmí „šramotenie“ sánky, „masírovanie“ mozgu).

Poslednú dobu pri generovaní silného elektromagnetizmu v nejakých momentoch tlmené dupotania – asi zlomyseľná snaha vyvolať u mňa nejakú reakciu – preto moja dlhodobá snaha o 24/7 kontrolu ITP v hornom byte kamerovým systémom i záznamom zvuku.

Poznámka zo dňa 5.9.2020 – posledné dni

V noci pri spaní miesto drôtu na hlave mám pri pravom i ľavom uchu 1,5 l fľašu vody (spočiatku stačilo pri pravom) – inak ešte nedávno pri slabšom generovaní nebolo treba na posteli pod plechmi nič.. A pri generovaní najúčinnejšie je jeden zväzok medeného drôtu pod bruchom a druhý na bruchu – samozrejme len dočasne – na skeneri vidia pokles a zosilnia.

A včera aj dnes bola stŕpnutá pravá ruka (zvyčajne ju mám na bruchu), ako keby to spôsobilo aj stŕpnutie niečoho iného, a následným tlakovaním pokus o niečo. Keď si správne pritiahnem, ľavú nohu – koleno hore a mierne nakloním doprava (ako kedy), tak tlakovanie (silné masírovanie – mám pocit akoby bolo skúšané rôzne frekvencie) si odnesie lýtko až dostanem doňho krč. Ale občas (asi viem kedy) je výrazné zosilnenie, až šramotí pravá sánka aj s fľašou pri uchu.

8:560 už nejakú dobu silné masírovanie stehien z vnútornej strany (silné striedavé napätie na spánkoch, a keď stojím, akoby mi šlo pravú nohu vykrútiť + hore tlmené dupotania). Predtým som tuším napísal, že v Nitre nebol MUDr. Raši a p. Saková – že by toto bol ten dôvod? Ale prečo?

Poznámka zo dňa 8.9.2020

Večer opäť silné ťahanie do spánku, ľahol som si na pár minút, a zobudil som sa o polnoci.

Tlakovanie a jeho zastavenie, resp. zmiernenie akoby bol v noci o niečo ťažšie – tiež som stŕpnutú ruku, a neviem presne, nakoľko akoby bola kvôli skeneru rýchlejšia reakcia, tak mám pocit, že trochu zabral medený drôt pod chrbtom, 1,5 l fľaša vody na bruchu alebo až dve pri pravom uchu, pričom tu mám zas pocit (neviem či zvukový efekt alebo voda zosiluje), akoby som veľmi slabo počul tlmené dupotania asi 2 za sekundu.

Pred 7 ráno dlhší ruch hore v izbe nadomnou, akoby premiestňovali nábytok. Ak šiel Bakoš akože do práce, možno výmena nočného prístroja.

7:48 klopkanie na radiátor – to bola príbuzná ako reakcia na horné tlmené dupotania.

Poznámka zo dňa 10.9.2020

Už asi 3 dni iní algoritmus elektromagnetizmu alebo výrazne silnejší výkon, alebo nový prístroj. Pri „masírovaní“ mozgu (min. pokus o generovanie niečoho) je až jeho rezanie pri pravom spánku, uchu, i výrazné podráždenie medzi bruchom a pravom nohou (akési tŕpnutie). A tiež je generované silnejšie striedavé pulzovanie organizmu i mravčenie stehien z vnútornej strany. Ale nakoľko prirodzenosť – normálnosť sa ani nedá zmeniť, tak predpokladám:

◦ len pokus o generovanie „dôkazov“ a stiahnutie ma z obehu (diskreditácia), aby som aj neviem kde a ako dokazoval normálnosť (preto žiadam medzinárodný tým);

◦ pokus o trvalé poškodenie zdravia (mozgová príhoda a pod.) – zabránenie „dokazovaniu“;

◦ zabitie ma – tiež zabránenie „dokazovaniu“;

Mám podozrenie, že v mojom prípade hrá nejakú úlohu aj prebytok alebo nedostatok nejakých hormónov, enzýmov a pod., a to buď vplyvom 4 ročného vystaveniu ma bezprecedentnému neviem akého nekontrolovanému žiareniu, elektromagnetizmu a pod. (predtým som neabsolvoval žiadne vyšetrenie, testy a pod., a niekde som čítal, že môže niečo vyplavovať aj pri krátkej dobe), alebo inak spôsobený nedostaok alebo prebytok (preto aj v tomto prípade žiadam medzinárodný tým, ktorý môže mať lepšie laboratória a skúsenosti). A pri normálnejšom stave badať silnejší výkon elektromagnetizmu („vďaka skeneru“) – viac námahy na generovanie – pravdepodobne aj z dôvodu eliminácie normálnejšieho stavu (aby nebol na skenery).

Pred odchodom von silnejšie generovania, a pred návratom – už tesne pred dverami tiež začatie generovania – dôvod nepoznám. Tiež doma citeľné zosilnenia v istých situáciách – niektoré možno predpokladám (ak myslím na zloymseľnosti), iné nie.

Vonku po chvíli prestanie šramotenia hlavy, ale asi po hodine na semafore rapkanie začalo slabo generovať len všeobecné pulzovanie.

Doma mám má test mužskej plodnosti a otestujem sa. Ak bude 0, neviem čo urobím.

Pod posteľou nebolo šramotenie hlavy, ale pulzovanie áno, a keď som si dal na brucho medené drôty, čo ho o niečo stlmilo, tak hore ruch a akoby činnosť na vyše 100%. A keď som prisunul nohy a zdvihol kolená, tak pod nimi pocit pálenia.

Podvečer a večer to ešte zosilnilo – pomalé ale silné masírovanie hlavy, nôh i pod bruchom, a potom rýchle pulzovania pod bruchom asi 2-3 za sek. Pri ležaní pomáha niečo 1,5 l fľaša vody pozdĺž zdvihnutej nohy. Mám pocit, akoby niekto chcel zmariť zajtrajší test mužskej plodnosti (doba).

Poznámka zo dňa 14.9.2020

14.9.2020 Rýchle mravčenie-rezonovanie hlavy (teraz je šramotenie menej výrazné, ale pocit tlaku okolo očí, nosa i uší) a hlavne bruchu a pod ním, a tiež vpravo pod pečeňou, až pocit tvrdnutia + tlakovanie, po chvíli trochu pálivý pocit ako je pravé koleno ale odzadu.

Pri ležaní bolo akési aj keď nie silné stŕpnutie pravej nohy, ktorá ja na konci posteli (ľavá bola stiahnutá) – akoby zhora obtekala striešku postele nejaká plazma, Skúsim kúpiť nejaké tvárne oceľové dlhé kábliky, a dať ich visieť od plechov na strieške postele až dole a územniť.

Na posteli je trochu menšie mravčenie – ale ťažko experimentovať, ak majú hore skener a môžu manipulovať s výkonom elektromagnetizmu. Ak dám hlavu tesne pod strop krytu postele (je vo výške 1,8 m a nad ňou sú plechy), šramotenie zoslabne. Tiež na chvíľu zoslabne, keď sa vyzujem do bosa. To isté aj keď chytím 1,5 l fľašu vody (nakoľko je originálna neotvorená a už ju používam zopár dní, kto vie, či neobsahuje nejaké stopy elektromagnetizmu).

12:55 Vonku začali kosiť trávnik, a ten zvuk kosačky akoby pocitovo trochu narúšal generovanie rezonancií zhora – ale opäť záležitosť skenera zvýšenia výkonu.

Poznámka zo dňa 14.10.2020

Už pár dní je nejaký silnejší algoritmus, ale dnes cca 23:00 je najsilnejší. Ako by mala prasknúť sánka alebo lebka hore pri pravom uchu (striedanie napätia). Silné napätie pod obama kolenami ale zozadu bo bokoch (trochu aj na stehnách z vnútornej strany), a tlaky na bruchu (bránenie alebo pokusy o generovanie – na podnety z počítača alebo z okolia). Tiež tlaky okolo očí, nosa a pocit, akoby mnou pretekal prúd. 1,5 l fľaša vody stlmí šramotenie sánky i trošku zmierni pálenie zozadu kolien, ale potom nasleduje silnejší výkon.

Keď stojím, akoby bol väčší výkon, až akoby pálili uši.

23:30 akoby som počul striedavý zvuk z nejakého generátora (transformátora).

Poznámky zo dňa 24.10 2020 a 25.10.2020

24.10.2020 Na záhrade som mával zapnutý elektrický olejový radiátor tesne vedľa postele, čo pomáhalo stlmiť elektromagnetizmus, Aj dnes zrána, ale pri spánku cca 11:20 ma zobudil 1 – možno 2 krát tak silný elektromagnetizmus – aj pri radiátore silný krč do pravej nohy a šramotenie hlavy aké doteraz nebolo. Doma totožné pokračovanie, a keď si dám 1,5 l fľašu vody vedľa hlavy, tak to pomáha len pár sekúnd. Včera príbuzný povedal, že počas môjho pobytu poobede na záhrade Bakoš sťahoval asi nejaký nábytok (ťažkú vec).

Doma cca 13:00 bolo občas zhora počuť akoby kruhový pohyb a akési šuchnutia cca 4 za sekundu.

25.10.2020 Doobeda akoby bola nahraná moja aktivita mozgu, a potom pokusy slabším stálym napätím + pulzovním pokusy o napodobňovanie. Po polievka a krátkej prestávke v izbe horeo koby rýchlejšie pílenie umakartu, mäkké drevo apod. – ale uvedomil som si, že zvuk resp. frekvencia môže pripomínať intímnosť – asi pri napätí pokus o vyvolanie niečoho.

Pri generovaní cítiť mravčenie okolo pečenie a občas dusenie na kašeľ – konflikt medzi prirodzeným bioalgoritmom a generovaným.

Včera alebo predvčerom som si v posteli medzi plechmi zdvihol ruku hore, a bolo na dlani

prstoch cítiť akoby slabé masírovanie raz do jednej a potom do opačnej strany cca 0,5/sek tam a potom 0,5 nazad. Aj dnes v obývačke – asi stále.

Včera som dal hlavu tesne pod plech hore, a prestalo mravčenie, ala o asi cca 2 min. znovu začalo.

Poznámka zo dňa 10.11.2020

Po polnoci – nadránom pocit akoby tvrdé krátke pulzy v oblasti intímneho miesta. Mal som nastavený budík na 6:00, ale vôbec som ho nepočul. Po príchode domov najskôr akoby vykrúcanie pravého kolena, potom mravčenie v oblasti pečene, následne akoby začatie tŕpnutia hlavy a potom šramotenie pravej sánky hore pri uchu. Keď som sa chytil plechu nad posteľou, tak šramotenie prestalo. Potom ale pocit silnejšieho masírovania i brušného svalstva i stehien nôh (a al elektroliečba), viac pravé, a asi po 30 sekúnd znovu začína šramotenie.

Poznámka zo dňa 13.11.2020

Ráno po príchod domov bol iný algoritmus – pocitovo akoby dva súčasne – rýchle celkové brnenie a masírovanie v oblasti intímneho miesta.

Na ľavom zápästí ruky (asi 5-7 cm vyššie) mám drobné presilenie, naobed/poobede som doma občas pociťoval slabšie rozonovanie (akoby vibrovanie fitnáramku pri dosiahnutí nejakého cieľa).

Na stole mám podkovu, dal som si ju na hlavu, a akoby narúšala nejakú frekvenciu (na hlave, nohy nie – tie ale možno len kvôli zosilnenému výkonu).

Pred spaním son jeden plech oprel o posteľ pri hlave na výšku 1,2 m. Spočiatku to pomohlo, hlava nešramotela. Ale pod brucho nebolo kryté, tiež som ležal otočený na ľavý bok, a po 2:00 som sa zobudil na obťažovanie. Tiež v hlave n´bol blbší pocit, ako inokedy.

Je občas aj na ušnom bubienku cítiť tlakové impulzy.

Večer som na chvíľu ľahol, zobudil som sa cca o 23:00. Ráno ma budík nezobudil (nebolo to prvý krát).

Poznámka zo dňa 15.11.2020

Ešte silnejšie masírovanie mozgu a šramotenie pravej sánky hore pri uchu, a tiež „elektroliečba“ v oblasti brucha i na oboch stehnách nôh. Na stole má podkovu pre šťastie, a keď si ju dám nad hlavu, tak šramotenie na hlave citeľne zoslabne, a tiež o niečo „elektroliečba“ nižšie. Ale po chvíli na základe dát zo skenera nasleduje zosilnenie.

Včera pri silnom napätí, generovaní bolo v hornom byte aj súčasné pravidelné klopknie. Keď mi do izby prišla iná osoba, tak klopkanie prestalo, a nasledoval silnejší výkon (asi špeciálne ITP s nejakou stratégiou obsluhovala len jedna osoba).

Poznámka zo dňa 24.11.2020

Posledných pár dní je intenzívnejší algoritmus. Po príchode najskôr akoby tŕpnutie hlavy, potom šramotenie, a ak je väščí výkon, tak silný tlak na pravej sánku hore. A nohy, najskôr keď stojím, tak akoby mi šlo vykrútiť hlavne pravú nohu v oblasti kolena, a potom pri sední intenzívne (nie rýchle ale silné, občas aj rýchlejšie – podľa algoritmu) masírovanie stehien a la elektroliečba, občas pocit akoby tečenie svalov (oboch, pravé viac, pred časom ľavé nie) odspodu s presahom (pokus o niečo), i pod bruchom, a často cítiť akoby pnutie, mravčenie, šteglenie v oblasti pečene.

Doma (predpoklad zhora) a paradoxne aj na záhrade (predpoklad zdola) nie sú moc veľké rozdiely, a napríklad rovnako pomáha dať si ruku alebo fľašu z vodou nad hlavu (šramotenie hlavy sa utlmí, masírovanie nôh moc nie), ale po asi minúte (ako kedy) je silnejší výkon, a šramotenie znovu začne.

A na ušnom bubienku počuť, resp. cítiť generovanie pulzov/tlakov.

Poznámky mám na vyše 200 stranách.

Ľubomír Tóth – prejav (rozpracované)

30.07.2021

Steve Jobs na jednej prednáške povedal, že raz za čas príde revolučný produkt, ktorý všetko zmení. A ja dodávam, že aby takýto produkt prišiel, niekto musel mať víziu, a revolučný produkt bol len jej zhmotnením. Niekedy postačuje aj jestvujúce produkty skĺbiť do jedného. Steve Jobs to mal v úvodzovkách „ľahké“. Šéfoval súkromnej firme. Ak ale niekto chce [...]

Analyzujem „Rolls Royce“, „Nikita“, „Heineken“, 2012 – 2016 a 17 november.

28.07.2021

Analyzujem „Rolls Royce„, „Nikita„, „Heineken“ a 2012 – 2016. Vyrastal som za minulého režimu, a pesničku od Eltona Johna – „Nikita“ poznám z rakúskej televízie. Zaujala ma aj z toho dôvodu, že viem trochu po rusky a mám kladný vzťah k tomuto regiónu. Viď aj doma odložené časopisy „Móda“ alebo sovietsku [...]

Nedeľná chvíľka poézie: Ľubomír Tóth – Politika

25.07.2021

Nedělní chvilka poezie – znělka Siskár Aláč zneužíva ITP, a z nepohodlných robí ZŤP. Konali tak aj jeho predchodcovia,ktorých nominovali politickí vodcovia. Valko, Šafárik, Pčolinský, Aláč,každý z nich má na niekoho naháč. Možno by niektorí závideli Topolánkovi,a financie Valkovi. Burza, zmenky, Bitcoin, Skrill,kde len Valko 50% zo všetkého skryl? Po Valkovi [...]

Alí Chameneí

Ajatolláh Alí Chameneí udelil milosť viac než 2 800 väzňom

31.07.2021 22:50

Iránsky najvyšší duchovný vodca udeľuje milosť väzňom niekoľkokrát do roka pri príležitosti náboženských alebo štátnych sviatkov.

Nosorožec

Pytliaci zabili v Juhoafrickej republike počas prvých šiestich mesiacov tohto roka najmenej 249 nosorožcov

31.07.2021 21:44

Nárast pytliactva súvisí zrejme s uvoľnením lockdownu, ktorý bol zavedený v dôsledku šírenia covidu.

Prezidentský palác / Polícia /

Polícia svoju úlohu pri protestoch zvládla, tvrdí šéf polície Kovařík

31.07.2021 19:50

"Kritika zo strany politikov, verejnosti a pseudoodborníkov nemení nič na fakte, že nedošlo k ujme na živote, zdraví a majetku,“ zdôraznil policajný šéf.

NAKA / Polícia /

Kajúcnici motajú situáciu v polícii aj na prokuratúre

31.07.2021 18:13

Situácia tak v polícii, ako aj na generálnej prokuratúre sa zamotáva. Dôvodom sú kajúcnici a najmä otázka, či niekto a ako ovplyvňoval výpovede svedkov v najtoxickejších kauzách.

Ľubomír Tóth

Predstavivosť je dôležitejšia ako poznanie. Poznanie je obmedzené, predstavivosť obklopuje svet. (A. Einstein)

Štatistiky blogu

Počet článkov: 39
Celková čítanosť: 22771x
Priemerná čítanosť článkov: 584x

Autor blogu

Kategórie