Založ si blog

Sex, SIS, Syfilis a Spermie, možno aj Sinovac (5xS). Sputniku dôverujem.

Po tom, ako bolo začiatkom 2016 roka vylákané číslo môjho bankového účtu a kontaktovaní aj príbuzní (reči príbuznej zo Zbehov aj napriek mojim negatívnym testom), som z recesie pozeral informácie o „Mt. Gox“ (nakoľko na účte som nemal veľa), a do počítača si napísal aj poznámku, že na predvolebnom mítingu nejakých predchádzajúcich volieb som si podal ruku s p,. Ficom (neviem ktorý rok, ale šiel som okolo a vystupoval tam Pavol Hamel). Inšpirovala ma návšteva Busha v Bratislave a jeho podávanie si rúk v rukaviciach.Ak p. Fico mal nejakú pohlavnú chorobu, nech si hľadá iný jej zdroj. A vtedy bol MUDr. Raši (lekár, bývalý minister zdravotníctva) ešte s ním.
Alebo ak aj jeho koaličnému kolegovi p. Dankovi zistili pri predoperačnom vyšetrení v 2016 niečo, nech si aj p. Danko hľadá iný zdroj pohlavnej choroby (ja som p. Dankovi v živote ruku nepodal, ani som ho nevidel na vlastné oči – viď jeho strach z krádeže jeho zdravotnej karty september 2016, asi nie kvôli chrípke).
Kto vie, či niečo nešírila Kočnerova volavka Alena Zsuzsová (minister obrany Glváč, predsedovia parlamentu navrhujúci riaditeľa SIS i nezriaďujúci parlamentnú kontrolu používania ITP p. Danko aj Kollár), a ani p. Fico nebýval od p. Kočnera ďaleko – bol jeho sused – profesionálky vedia ako na to). Sex, SIS, syfilis (a spermie).
A v súvislosti s vykradnutou bitcoinovou peňaženkou „Mt. Gox“ je tu ďalší rozmer – možno realizovali nejakú zlomyseľnosť voči mne a chceli za jej neriešenie odomňa 50% (viď video Počiatek a Slota (Lemikon) – ten mal len Bentley, nie „Rolls Royce“). Viď aj moje príspevky:

A vtedy v 2016 bol MUDr. Raši (lekár, bývalý minister zdravotníctva) ešte s pánom Ficom – viď viac. Zistenie informácie typu „Do Číny sa vrátil syfilis – Mladá populácia nedisponuje prirodzenou imunitou. Alarmujúce je tiež rozšírenie vrodeného syfilisu.“ – viď moje negatívne testy (1, 2, 3 a 4), o ktorých asi vedeli.
Viď aj rozhovor s molekulárnou biologičkou MUDr. Soňa Peková, ktorá hovorí o nekontrolovanom „dizajn baby“ v Číne (18:53).
MUDr. Raši oslabil, opustili p. Fica až po tom, čo sa p. Fico po voľbách 2020 dožadoval zriadenia parlamentnej komisie na kontrolu používania informačno-technických prostriedkov podľa zákona č. 166/2003.

Pokračovanie …

MUDr. Raši mal ako digitálny líder tiež vlažný postoj ku kauze „Huawei“, taktiež p. Pčolinský obhajoval prepustenie p. Haščáka (obchoduje v zdravotníctve s Čínou), viď články:

alebo napríklad:

Pokračovanie …

Čo sa týka MUDr. Rašiho:

  • film „Dvojitá hra“ – https://youtu.be/VI3XZ684lQQ
    Parafráza: Tajná služba ťahá horúce gaštany za nezodpovedných politikov (p. Glvač, p. Danko, p. Gajdoš, MUDr. Raši, p. Pellegrini), ktorí nominovali jej vedenie, pričom sa jej vyskytla možnosť nekontrolovane sa pustiť do omnoho výnosnejšieho biznisu, než je len liek proti plešatosti (pokračuje aj za p. Kollára a p. Naďa), ktorý jej (resp. úzkemu okruhu zainteresovaných osôb – absencia kontroly) môže priniesť osobný prospech na úkor môjho zdravia. Jej výčiny sú však ďaleko za hranicami zákona i medzinárodných dohôd, napr. „Dohovor u ľudských právach a biomedicíne“, e-zbrane a podobne.
  • „Hyde Park – Civilizace – Erik De Clercq – výskumník – vynálezy a patenty“ – https://www.ceskatelevize.cz/porady/10441294653-hyde-park-civilizace/219411058090302/
    5:12 min. – miliardy pre vynálezcu a jeho ústav;
    16:25 min. – patenty.
  • Prednáška na konferencii „New Media Inspiration 2018″ https://youtu.be/MMnB60YEWYA – Patrick Zandl– význam filozofie a náboženstva pre IT informačné technológie. Doteraz nie sú (resp. do môjho prípadu neboli) naskenované komplexné bioalgoritmy človeka (napr. 13:30 min. – Nobelová cena, 16 min., 19:45 min.).

Rok 2016 sa dá tiež považovať za nástup výskumu technológií stimulujúcich mozog, organizmus externými signálmi:

Ja Sputniku dôverujem.Na tento svet som prišiel o niečo skôr, a lekárov stálo nemalé úsilie, aby ma udržali pri živote. Bez umelého zásahu – inkubátora by som tu nebol. Taktiež mi boli po narodení podávané rôzne lekárske prípravky, pomerne často som chodil na kontrolné vyšetrenia, a absolvoval som všetky v tej dobe štandardné očkovania, pričom istotne niektoré vakcíny boli v tej doba vyrobené aj v Sovietskom zväze (RVHP). Tiež som bol počas môjho pobytu v Ázii (bývalý Sovietsky zväz) očkovaný proti cholere a už ani neviem proti čomu všetkému, i pri drobnom úraze ošetrený proti tetanu. A žijem.


 


Eduard Heger: „Odkrývame perinu a potrebujeme to priniesť na svetlo“, 2012 – 2016, 17. november a „Čistý deň“.

12.06.2021

Snemu SAS v Pezinku sa zúčastnil aj premiér Eduard Heger, ktorý na margo budúcotýždňového odvolávania ministra vnútra p. Mikulca a situácie v NAKA i SIS povedal, že: „Odkrývame perinu a potrebujme to priniesť na svetlo.“ Ja Edovi dôverujem. O zriadenie nástroja (parlamentnej komisie na kontrolu používania informačno-technických prostriedkov (ITP) podľa zákona [...]

Ľubomír Tóth: Rozhovor

10.06.2021

ROZPRACOVANĚ: Tento príspevok je inšpirovaný divadelnou hrou od Václava Havla: Audiencia. Ľubomír Tóth: Rozhovor: XY: Koľko máš rokov, aký si ročník? Ja: Šestesiaty ôsmi.XY: To je ten …Ja: Áno ten. Počatý som bol za relatívnej slobody, ale na svet som už prišiel do neslobody. Taktiež rodičia mali naplánovanú svadbu v jednej dobe, alebo bola už v druhej.XY: Aj ten [...]

Snívalo sa mi, že som chcel kúpiť spermie bývalého riaditeľa SIS p. Jána Valka.

09.06.2021

ROZPRACOVANĚ: Inšpirácia: od 2012 – „Skyfall (2012) – HEINEKEN Commercial with Lubomir Toth“; „Спартак Москва (Spartak Moskva)“ do 2016 (vrátane) – ľsťou vylákanie číslo môjho bankového účtu; „Matematika, čísla, algoritmy, programovanie a „president SK““ cez internet som si vyberal model [...]

biden, psy

Biely dom je opäť bez domácich miláčikov. Zomrel Bidenov pes

19.06.2021 20:47

Champ robil Bidenovcom "stáleho a váženého spoločníka" 13 rokov.

Recep Tayyip Erdogan

Stovky žien žiadali, aby Turecko neodstupovalo od Istanbulského dohovoru

19.06.2021 20:24

Turecko má od dokumentu oficiálne odstúpiť od 1. júla.

pride, varšava

Varšavu obsadili dúhové vlajky, gay pride z čela viedol primátor

19.06.2021 19:17

Na najväčšom pochode sa zúčastnili tisíce ľudí.

Matej Bílik

Na štúdium na Oxforde po brexite potrebuje peniaze, hľadá dobrodincov

19.06.2021 19:00

Matej Bílik má jedinečnú možnosť študovať na Univerzite v Oxforde. Po brexite sa však pri financovaní svojho štúdia musí spoľahnúť na pomoc dobrodincov.

Ľubomír Tóth

Predstavivosť je dôležitejšia ako poznanie. Poznanie je obmedzené, predstavivosť obklopuje svet. (A. Einstein)

Štatistiky blogu

Počet článkov: 87
Celková čítanosť: 43822x
Priemerná čítanosť článkov: 504x

Autor blogu

Kategórie