Založ si blog

Otvorený list Martinovi Šafárikovi – synovi bývalého riaditeľa SIS

ROZPRACOVANÉ:

• Plagát – The People vs. Larry Flynt:

Vážený pán Martin Šafárik, bývalého vydávateľa pánskeho časopisu „Hustler“ Larryho Flynta sa v minulosti snažili náboženskí fundamentalisti zničiť, a dokonca aj zabiť. Ešte aj nedávno vzbudil u mnohých pohoršenie plagát k filmu od Miloša Formana „The People vs. Larry Flynt“ („Ľud verzus Larry Flynt“).

Plagát – The People vs. Larry Flynt.
• Charlie Hebdo:

V súvislosti s podporou politikov typu Merkelová, Macron a ďalších v prípade francúzskeho satirického časopisu „Charlie Hebdo“ predpokladám, že v súčasnosti by už uvedený plagát nevzbudil taký rozruch. Aspoň nie v civilizovanom svete.


„Charlie Hebdo“ a Emmanuel Macron.

„Charlie Hebdo“ a Angela Merkelová.
• Ospravedlnenie:

Ak je vám pozerať sa na vyššie uvedený plagát nepríjemné, ospravedlňujem sa. Inak ja som ho nezostrojil, len ho zdieľam. Vy však máte možnosť voľby – nepozerať sa naň. Ja však kvôli vášmu otcovi (bývalému riaditeľovi SIS) takú voľbu nemám. A jedná sa o mnoho nepríjemnejšie veci voči mne, ktorú korešpondujú s bezprecedentným zločinom proti ľudskosti.

• Born This Way:

Čo sa týka môjho prípadu, mojim problémom je:
 • že som prišiel na tento svet;
 • že som stále slobodný a bezdetný;
 • niektoré náhodné udalosti, pre ktoré som tiež pre náboženských fundamentalistov nebezpečný (podklad „Born This Way“);
 • že sa zaujímam o digitalizáciu a neuznávam „Status Quo“;
 • zaujímam sa o matematiku, čísla, algoritmy a programovanie, a s pánom Larry Flyntom ma možno spája len poker.
Verím, že tak vás otec (zneužívajúc funkciu riaditeľa SIS) nekonal z dôvodu vašej mediálnej ochrany (inak z jeho strany predpokladám viacero mediálnych ochrán), nakoľko pravdepodobne aj vy ste stále slobodný a bezdetný (či a kedy ste mali naposledy pohlavný styk, mňa nezaujíma).

   

Narodil som sa predčasne v 7. mesiaci a mal som rôzne zdravotné problémy s tým súvisiace (nevyvinuté semenníky a operácia, komplikácie, trombocytopénia a pod.), a pravdepodobne z tohto dôvodu mám pri stoporení istý estetický nedostatok, o ktorom kvôli mojej hanblivosti nikto nevedel (raz som to ale uviedol doktorovi, a tuším som to mal aj v zdravotných poznámkach v počítači – predpokladám ich krádež jeho organizáciou);

Pokračovanie …

Mám podozrenie, že vášmu otcovi šlo len o nekontrolovaný výskum a nakoniec „stiahnutie ma z obehu“, s možnou súvislosťou s článkom Do Číny sa vrátil syfilis – Mladá populácia nedisponuje prirodzenou imunitou. Alarmujúce je tiež rozšírenie vrodeného syfilisu.“
A z tohto dôvodu predpokladám nedoručovanie moje internetovej komunikácie – môj slobodný výber, oslovenie mnou vybraných inštitúcií, zdravotných organizácii a pod. Otázkou je, či sa jedná o ľudskú činnosť, alebo je to vďaka komponentom „Made in China“.

Aj preto moje iniciátívy:
Od 2008 roka som používal Wi-Fi router D-Link Dl-524, pričom niekedy začiatkom 2016 roka som postrehol citeľné spomalenie internetu, a nepomohlo ani resetovanie alebo aktualizácia firmware. 19.2.2018 som ho vymenil za druhý (taký istý). Nakoľko sa mi začiatkom 2016 roka začali diať zvláštbe udalosti, a predtým bol u nás aj príslušník polície ohľadom bezpečnostnej previerky suseda z 5. poschodia (Radoslav Kovačev, aspoň u nás), tak som si to naň poznačil a mám ich oba aj odložené. Bolo to tiež po tom, čo u príbuznej zo Zbehov som postrehol zmenu správania (Lýdia Antošová, jej dvaja synovia sú príslušníkmi MV – ZVJS). Tu mám podozrenie, že poškodenie bránky na záhrade počas volebného víkendu by mohlo nejak s tým súvisieť. Indícia „ľudia z pozadia TA3“. Avšak ani výmenou Wi-Fi routera problémy neprestali, a v septembri 2016 som aj náhodne zaznamenal ďalšie problémy, viď prílohu „Reklamácia“. Následne som si aktivoval dvojfaktorovú autentifikáciu, aj v správcovi hesiel LastPass, ktorý ma neskôr inšpiroval k použitiu GRID karty na slovensko2.sk.

Nakoľko stará mama pochádza z Rakúska, a otec sa narodil počas 2. svetovej vojny (doma rozprávali len po nemecky, je jedináčik a nepozná svojho otca), inšpirovaný bývalým nemeckým kancelárom Gerhardom Schröderom som sa trochu pokúšal cez internet niečo hľadať. A tu analyzujem možnú šifru „1488“ od vášho otca (Hitler sa v knihe „Mein Kampf“ kriticky vyjadroval na adresu istej diagnózy, režim fyzicky aj psychicky nepohodlných tajne fyzicky likvidoval a vzbudzoval voči nim nenávisť u väčšinového obyvateľstva a pod.).
Tu by viac svetla vnieslo zistenie či skutočne je takáto diagnóza (to by ale znamenalo, že nemám Dg. F22, ale som mal dobré analytické schopnosti), a tiež zistenie, aká je predpokladaná zlomyseľnosť v august-september 2016 (či korešponduje s vyššie uvedeným – váš otec ako riaditeľ SIS asi vie viac).
Okrem p. Hrivnáka (špeciálna technológia), MUDr. Rašiho (imunita, lekár, obchodník, bývalí digitálny líder, zvláštna tlačovka a opustenie p. Fica, nekontrolovaný výskum a pod.) predpokladám v mojom prípade aj skorumpovanú žilinskú sudkyňu p. Kyselovú. Kvôli odklonenia prípadu mimo Nitriansku krajskú prokuratúru (v Nitre by zistila používanie ITP).

A čo sa týka nekontrolovanej činnosti (elektromagnetizmus, skener), na základe článku Do Číny sa vrátil syfilis – Mladá populácia nedisponuje prirodzenou imunitou. Alarmujúce je tiež rozšírenie vrodeného syfilisu.“ mám podozrenie, že mal v úmysle získať moje spermie (či už generovaním polucie (p. Matovičovi sa hrabali v byte počas jeho neprítmomnosti) alebo z prvých domácich testov mužskej plodnosti).
Viď rozhovor molekulárnej biologičky MUDr. Soni Pekovej o nekontrlovanom „dizajn baby“ v Číne (18:53). Inak prvý krát som mal pomer začiatkom septembra 1993, posledný v júny 1994, a od 2016 som pod 24/7 kontrolou vášho otca a jeho nástupcom (kedy mali naposledy pomer oni, oblsuha ITP a ich lekár, predpokaldaný sudca, prokurátor (možno sú tichý spoločníci) mňa nezaujíma).
Dúfam, že od konca 2016 roka (zvláštne udalosti vo vchode), presnejšie skôr od 2018 (generovanie polucie, ako elektrický prúd) prípadne 2020 (moje domáce testy mužskej plodnosti na záhrade) – Matovičovi, keď nebol doma, sa hrabali v skrini, u mňa sa mohli na záhrade v smetnom koši alebo počas neprítomnosti doma aj v koši na prádlo na pranie, tak dúfam, že nedošlo niekde v Číne k počatiu (bez môjho výberu a mojej asistencieja chcem byť pri tom).
Inak sused aj jeho manželka v tesnej blízkosti záhrady sú lekári (on súdny), a raz s ním mala matka výmenu názorov ohľadom susedského sporu, a raz sa suseda pýtala, či nemáme záhradu na predaj. Bývajú tam necelých 20 rokov, a predchádzajúci majiteľ pracoval tuším na veľvyslanectve v Maďarsku. Keď som raz pozeral list vlastníctva, dom tam tuším nebol zakreslený a nedal sa zistiť majiteľ (neviem aký je terajší stav). Aj z tohto dôvodu mám obavu (takých známych prípadov ako ja asi nie je veľa) aj o svoj život (COVIDO-om možno ospravedlniť všetko), a tiež aj o to, čo bude so mnou potom. Nakoľko máme aj urnové miesto, preto som uviedol v TO (strana 11/24 – zametenie stôp – zabránenie neskoršiemu šetreniu, akým dávkam elektromagnetizmu a iným žiareniam som bol vystavený a pod., prípadne moje zmiznutie)). Avšak ak nebola adresátom duručená táto moja korešpondencia (1 a 2), tak v súvislosti s týmto príspevkom som sa zmýlil v obviňovanej osobe – viď obsah „Má Boris Kollár (SME-RODINA) erektílnu dysfunkciu?“ Z druhej strany záhrady (o 16 m ďalej) je sused tiež lekár (akupunktúra). Raz bola u nich na návšteve p. Antošová, a až k nám som počul, ako ma ohovárala kvôli dedičstvu (záhrade). Preto som si v 2015 napísal na ňu TO, aj keď som ho nemal v úmysle podať (kvôli psychohygiene – rád píšem). A mám podozrenie, že mi bolo ukradnuté z počítača, a na základe neho bola začiatkom 2016 kontaktovaná (resp. jej synovia – ZVJS).
Mimochodom, doma od začiatku 2017 roka nepoužívam Wi-Fi, kvôli podozreniu z jej zneužitia 2015/16 a množstvu susedov v paneláku, ale na záhrade áno.
Kladiem si otázku, či by prípadný môj biologický potomok („create-baby“, nakoľko pomer som mal naposledy v 1994), či by nemal nejaký vplyv na moje vlastníctvo záhrady v súvislosti s „Súboj o záhradu“ alebo rozhodovaním, čo so mnou, ak by sa mi niečo prihodilo.
Nakoľko som od 1994 nemal pomer, na čom si zakladám (keď už nie sľub predmanželskej čistoty, tak aspoň mať vzťah len s osobou pripravenou si ju vziať za celoživotného partnera)jedna z mojich „kultúrno-etický tém“ (niečo ako váš celibát), vyššie uvedené by mohlo spadať ako ďalší krok ich eliminácií. Kladiem si otázku, či to nemá niečo spoločné aj s Poľskom – viď bod „Skyfleet“ alebo „Makó, Bödör, Suchoba, Vorobjov, Gašpar a iní, Dubaj a ja („Ľubomír Tóth z Nitry“ à la „Muž z Acapulca“)“.
Spomenul som si aj na „Čítanie zo zahraničnej tlače“ na „Rádio Slovensko“ 1.2.2021 o 10:12 o reportáži „Rádia slobodná Ázia“ o politickej a náboženskej neslobode v Číne a tiež o prieniku čínskeho kapitálu do Anglicka a s tým spojené politické ovplyvňovanie, a v súvislosti so starším príspevkom „Boris Kollár a Jednota dôchodcov“ aj vyššie uvedeným na reportáž „Poľské babičky“ – opozícia voči Jarosławovi Kaczyńskemu. V „Rádiožurnál o 12:00“ (15:50) zas uviedli, že v Nemecku majú otvoriť kaderníctva.


Jeden z viacerých domácich testov mužskej plodnosti.

„Biologička MUDr. Soňa Peková – Dizajn baby“ – https://youtu.be/gG7oEmuVrH0?t=1133

„Szidi Tobias – Chlap z kríža“ – https://youtu.be/jT9s5v6WUZU

Da Vinciho kód – Dokument.
Pravdepodobne sa inšpiroval „pripadom kardinala Berana“ z minulého storočia, ktorému vyše roka vtedy ŠTB podávala afrodiziaka, aby ho nafilmovala v nevhodnej situácii, a všade mala skryté odpočúvacie zariadenia a miesta pre kamery.V 21. storoči afrodiziaka vystriedal elektromagnetizmus a skryté kamery zas skener.
Inak napr. Azerbajdžanskej novinárke dali do spálni alebo postele len skrytú kameru (nič čo by jej ubližovalo na zdraví a pod. – pasívna činnosť)https://svet.sme.sk/c/6820766/azerbajdzanskej-novinarke-dali-do-postele-kameru.html
Ako stredoškolák som bol majstrom okresu i Západoslovenského kraja v rádiom orientačnom behu (ROB), čo mi pomohlo pochopiť správanie horných susedov i elektromagnetizmus (moja priestorová orientácia i analyzovanie signálov podľa ich intenzity – to je prenasledovanie ma s nejakým elektromagnetickým prístrojom a generovanie napätia, pola, prúdov, čo je aj citiť).

V súvislosti s novými susedmi (obsluhou ITP) rod. Bakošovou à la manželia agenti z „Rainbow Warrior“ (Trieda Andreja Hlinku 3, 949 01 Nitra, 5. poschodie, byt číslo 17″), som si spomenul, že keď ich otec/svokor pracoval v Ázii (inak ešte predomnou), tak ubytovacia základňa bola jeden čas v karanténe. A vzhľadom na ich nekontrolovanú činnosť a inšpirovaný článkom o Toxoplazme „Jak parazit Toxoplasma řídí naše osudy“ (majú aj psa, a kto vie, čo všetko vonku oblizuje; tiež p. Bakoš nie jeden krát aj zavýjal, aj keď to skôr pripisujem zlomyseľnosti), tak občas sa stretávame na prízemí pri výťahu (napr. oni z neho vystupujú a ja nastupujem, alebo idem hore výťahom po nich a pod.), a po nich som sa dotýkal rôznych vecí, napr. tlačítka alebo dverí na výťahu, madla na zábradlí schodiska (často parkujú pri zadnom vchode ako ja), kľučky na dverách zadného vchodu a pod., tak pre pocit istoty som si niekedy v 2017/18 kúpil v lekárni nejaké tabletky proti parazitom, a tiež sa dal začiatkom 2018 roka otestovať (pre pocit istoty – výsledky ako vždy negatívne). A je vysoký predpoklad, že boli v kontakte aj s vašim otcom (aj jeho nástupcom p. Pčolinským (čo by mnohé vysvetľovalo), či už priamo alebo prostredníctvom ich nadriadených, a dokonca musí s nimi spolupracovať aj nejaký lekár). Ja nie som lekár, možno som len trochu hypochonder, nakoľko v prípad figurovanie nejakých rečí predpokladám, že by ma vo februári 2020 nepustil letecky do Berlína, Mníchova, Bruselu alebo Londýna – viď „Letecký súboj o Slovensko“ – aj z tohto dôvodu bude potrebné zriadiť parlamentnú komisiu na kontrolu používania informačno-technických prostriedkov podľa zákona č. 166/2003 (ja sa o jej zriadenie snažim od apríla 2017 (na oplátku tiež vo sviatok „Zelebý štvrtok“; analyzujem vtedajšiu úlohu MUDr. Rašiho v strate žiadosti o jej zriadenie), a naposledy snahy o jej zriadenie zmaril p. Pellegrini, MUDr. Raši a spol. po voľbách 2020), a tiež bude potrebné vyšetrovanie medzinárodným týmom (viď „Alexej Navaľnyj verzus Ľubomír Tóth a Kanada i Anglicko“ alebo „2021-01-02 – MS – slovensko.sk – Doplnenie – Žiadosť o riešenie môjho prípadu medzinárodnými tímami Kanada, Veľká Británia a Izrael (a to za každých okolností).“). Mám podozrenie, že nebola doručená moja korešpondencia odoslaná zo zahraničia, a aj e-maily mnou zvoleným subjektom (konzultácia).

Mám podozrenie, že váš otec (aj jeho nástupca p. Pčolinský – p. Kollár, ktorý ho nominioval, už tiež nie je najmladší) aj MUDr. Raši, p. Pellegrini a spol. konajú aj z osobných pohnútok, či už finančných alebo zdravotných (ich erektílna dysfunkcia a záujem o jej liečbu). Indície:
 • Ilustračne film „Dvojitá hra“https://youtu.be/VI3XZ684lQQ
  Parafráza: Tajná služba ťahá horúce gaštany za nezodpovedných politikov (p. Danko, p. Gajdoš, MUDr. Raši, p. Pellegrini), ktorí nominovali jej vedenie, pričom sa jej vyskytla možnosť nekontrolovane sa pustiť do omnoho výnosnejšieho biznisu, než je len liek proti plešatosti (pokračuje aj za p. Kollára a p. Naďa), ktorý jej (resp. úzkemu okruhu zainteresovaných osôb – absencia kontroly) môže priniesť osobný prospech, rozprávkové bohatstvo na úkor môjho zdravia. Jej výčiny sú však ďaleko za hranicami zákona i medzinárodných dohôd, napr. „Dohovor u ľudských právach a biomedicíne“, e-zbrane a podobne.
 • „Hyde Park – Civilizace – Erik De Clercq – výskumník – vynálezy a patenty“https://www.ceskatelevize.cz/porady/10441294653-hyde-park-civilizace/219411058090302/
  5:12 min. – miliardy pre vynálezcu a jeho ústav;
  16:25 min. – patenty.
 • Prednáška na konferencii „New Media Inspiration 2018″ https://youtu.be/MMnB60YEWYA – Patrick Zandl– význam filozofie a náboženstva pre IT informačné technológie. Doteraz nie sú (resp. do môjho prípadu neboli) naskenované komplexné bioalgoritmy človeka (napr. 13:30 min. – Nobelová cena, 16 min., 19:45 min.).


Možno niekto realizoval nejakú zlomyseľnosť, ktorá by (aj) nekorešpondovala s nižšie uvedeným, a nakoľko ich chránil, musel byť zvedavý – istý estetický nedostatok pri stoporení, o ktorom kvôli mojej hanblivosti nikto nevedel (a tiež mi moja prvá partnerka povedala slovo „мяккий“, aj keď neviem v akej súvislosti (možno len povahou), avšak faktom je, že už nie som najmladší). Aj preto predpokladám v mojom prípade skener zo susedného bytu:
 • páčia sa mi ázijské dievčatá a iné som ani nepoznal (tiež som to už v 2004 uviedol doktorovi). Vlastne som nikdy nemal bližší vzťah so Slovenkou, ani s kresťankou, viď moju osvetu proti fažizmu (ako neskúsený mladík som vycestoval do Ázie).
 • páči sa mi aj pekné tetovanie (aj keď ja žiadne nemám);
 • páčia sa mi pekne oblečené ženy a tiež ženy s peknými účesmi (v rodine kdareníctvo a móda od puberty);
 • a neviem ako vám alebo vášmu otcovi, ale mne sa páčia aj ženy s prednosťami;
 • à la protiklady sa priťahujú, tak mňa zas tak trochu „hriešnice“ (à la Mária Magdaléna), ale som nesmelý a taktiež mám istú fóbiu.
A to ešte pred nástupom vášho otca do funckie riaditeľa SIS.


„美女一族 A lot of Beauty.“ – https://youtu.be/lYiCEflF0YQ
V počítači som mal v TrueCrypt/VeraCrypt zväzok „Erotika“ (potom „E“), kde som mal erotické videá pekných exotických ázijských žien pri orálnom sexe (inšpirácia (2:42), aj hand… už neviem ako sa to volá – nesplniteľné tužby), alebo aj fotky pekných japonských modeliek s veľkými prednosťami.


„Umberto Tozzi – Tu („Tu“ ako „Tupolev“)“ – https://youtu.be/bwL8JtkQ-Iw?t=162
Dúfam, že váš otec po ich krádeži tieto informácie nezatajil. Napríklad som kontaktoval EP a aj Europol kvôli zámeru porovnať moju internetovú históriu s pred 2014 (Ukrajina, Krym, sankcie, naposledy ma koncom 2013 kontaktovala moja prvá kamarátka z Ázie – vylúčenie Ruska) s august-september 2016 (predpokladaná zlomyseľnosť voči mne a začatie oficiálneho používania dokonca špeciálnych ITP voči mne). A kladiem si otázku, či boli moje korešpondencie doručené (či sa nestratili ako moja prvá žiadosť z apríla 2017 do NR SR na zriadenie parlamentnej komisie na kontrolu používania ITP – potom mal zvláštnu tlačovku MUDr. Raši), a či neprávom podozrievam predsedkyňu EP – viď príspevok „Ako ma „SIS“ sexuálne obťažuje, a „Ursula von der Leyen“ to toleruje.“

V 2005 som sa zoznámil s prvým (a zatiaľ posledným) našim dievčaťom (keď som častejšie chodil do papiernictva kvôli začatiu SZČO – pečiatka; chodili sme si požičiavať DVD filmy, písal som je životopisy, chodil na konkurzy, keď papierníctvo skončilo, aj som jej uhradil nejakú tu faktúru za mobil). Inak milé, slušné dievča (ale asi som aj moc náročný, čo sa týka predností). Ale k ničomu som sa nemal, potom odcestovala do Anglicka navštíviť kamarátku, a vrátila sa v druhom stave. Potom som jej ešte pomáhal vybovavať nejaké doklady (telefonicky ma poprosila, mal som auto; bol som taktný, nevyzvedal som, ale mám pocit, že bol problém s otcovstvom). Neskôr som ju náhodne stretol, a opät bola v druhomn stave. <!–
Dnes (26.2.2021) som si uvedomil, že odkaz „88“ od vášho otca mohlo, okrem šifry „1488“, mať aj iné posolstvo. (Viac ale po zistení predpokladanej zlomyseľnosti v august-september 2016.)–>
Raz mi zúfalá doktorka asi zo žartu povedala, že nech zájdem do istého salóna. Na to som odvahu nemal, ale na internete som len zo zvedavosti hľadal priváty. Bola mi sympatická jedna s prednosťami (malo by to byť aj v mojej internetovej histórii, ešte pred nástupom vášho otca do funkcie). V Nitre boli za 20 €, čo ani v tej dobe nebolo veľa. Keď som zo zvedavosti pozeral ruské stránky (boli tam aj ázijské ženy), tam boli za 100 USD. Asi som naozaj „мяккий“, pohodlný, lenivý.

Pripomínam vám, že vášho otca do funkcie riaditeľa SIS nominoval p. Danko, ktorého zas dostala do parlamentu televízia TA3, ktorá tiež poskytovala mediálny priestor p. Kočnerovi.
A v tejto súvislosti si spomínam, ako váš otec pred vraždou p. Kuciaka a jeho partnerky v parlamente hovoril, že nemá poznatky, že by niekto sledoval novinárov. Viď príspevok „Ako ľudia z pozadia TA3 zabili Kuciaka, a teraz som na rade ja.“

Čo sa týka ešte televízie TA3, v súvislosti s náboženstvom som jej pred niekoľkými rokmi poslal e-mail, a možno ma mali vo svojej databáze. A možno váš otec na základe viacerých mojich životných udalosti alebo skôr súhrne náhod (viď „Born this way“) dostal obavu, že by niekto mohol napísať „Evanielijum podľa Luboša“. A tak sa ma váš otec rozhodol dať ukržovať (žijeme už v 21. storočí a on nekontrolovane disponoval najsifistikovanejšími technickými a ľudskými možnosťami). Viď rozhovor s hercom Jim Caviezel-om a jeho doslova elektrizujúce zážitky. Nakoľko mám však od narodenia trombocytopéniu, ešte stále žijem – spomenul som si na biblické „všetko zlé je na niečo dobré“.


Čo sa týka p. Danka, raz som miesto kňaza, ktorý je viazaný spovedným tajomstvom, vyhľadal lekára, ktorí všetko napíšu do počítača, pričom nie všetci dodržujú Hippokratovu prísahu. A po tom, čo mi boli v 2016 ukradnuté zdravotné informácie, a chcel som zistiť, kto si pozeral moje záznamy v informačnom systéme zdravotného zariadenia bez môjho súhlasu, tak p. Danko začal na tlačovkách hovoriť (aj 1.9.2016 na Deň ústavy), že chce niekto získať jeho zdravotný kartu. Buď mal p. Danko v karte uvedenú nejakú citlivú diagnózu (pohlavnú chorobu – viď nižšie, erektílnu dysfunkciu a pod., zverejnenia prekonania chrípky by sa si nebál), alebo bol vašim otcom využitý na moje zastrašovanie, aby som nezistil, kto bez povolenia sudcu nielen zneužíva ITP a takto získané informácie na vydierania, zlomyseľnosti a pod., ale sa aj hrabe v zdravotnej dokumentácii nepohodlných osôb bez ich súhlasu.
Nakoľko, poľa p. Matoviča, bola televízia Markíza poslednou nezávislou, predpokladám (min. z pozadia TA3) participáciu na kočnerových zmenkách (jej mediálnu eliminácia).
„Anna Belousovová reaguje na situáciu v SNS.“

Internet používam od 1997/8 roka (na svoje narodeniny som začal chodiť na IT počítačový kurz – niekto by povedal, že nejaké znamenie). A vo voľnom čase som sa začal ako samouk učiť programovať, čo je inak časovo dosť náročné, zvlášť pre samouka. Napríklad HTML, PHP (spočiatku PERL), CSS a naposledy začal učiť i AJAX, taktiež používať databázu MySQL i server Apache.
A vyprovokovaný vašim otcom (strata moje prvej žiadosti do NR SR ohľadom parlamentnej kontroly používania ITP) a zastrašovaný MUDr. Rašim, avšak aj a inšpirovaný filmom „Posol budúcnosti“ (The Postman) som si začal demonštračne programovať portál slovensko2.sk. Napríklad jeho zdrojové kódy majú doteraz vyše cca 20.000 riadkov vo vyše 100 súboroch, pričom by stačilo vynechať napr. jednu bodkočiarku a už by nefungoval, k čomu je potrebné trochu logické a analytické myslenie.
A váš otec (neviem, či nejak participoval aj MUDr. Raši) mi od jari 2018 zmaril pokračovať na jeho realizácii. Od spôsobovania mi zdravotných problémov elektromagnetizmom (à la Non-Lethal Weapons) som napísal len zopár riadkov zdrojového kódu. Viď:
Čo sa týka vyššie uvedených bodov, tie sa skôr týkajú terajšieho riaditeľa SIS p. Pčolinského. Kvôli objektívnosti ale musím povedať, že váš otec mi len ubližoval na zdraví. Za Pčolinského mi už ide o život.
A čo sa týka môjho projektu, považujem ho za najkomplexnejší. Ako jeho autor sa pokúšam o jeho realizovanie kde sa dá (aj v zahraničí). Mám však obavu, že p. Pčolinský mi túto moju snahu marí. MUDr. Raši povedal o p. Matovičovi, že má na svedomí 5.000 životov (a tuším aj podal trestné oznámenie). V prípade jeho marenia má p. Pčolinský omnoho viac (asi ja podám naňho, nech polcíia prešetrí, či všetka moja korešpondencia bola doručná – a la „Postman“ a tlačovka MUDr. Rašiho v apríli 2017).


slovensko2.sk
Neviem, koľko rokov má váš otec, ale čo sa týka IT, predpokladám, že patrí k tzv. starej štruktúre (nemyslím to peoratívne, ak sa mýlim, ospravedlňujem sa). Aj keď ja tiež už nie son najmladší, ale nakoľko internet používam už takmer 25 rokov (štvrťstoročie) možno som akýsi „prototyp“ človeka 21. storočia. V tejto súvislosti vám dám do pozornosti príspwevok „Osobná digitalizácia“. A takmer všetky moje dokumenty mám digitalizované (od rodného listu, preukazov totožnosti – cesta do zahraničia, kariet – na fyzických som zoškrabal CVV pre prípad straty až po zdravotné informácie a iné doklady). A tiež mám v počítači vyše 20.000 takmer výlučne rodinných fotiek, naskenované aj staré papierové i kinofilmy.
A váš otec porušil tabu. Buď stál za krádežou mojich dokumentov z počítača bez povolenia sudcu, alebo kryl páchateľov. Plus zdravotné informácie. A keď hrozilo moje odhalenie (koncom augusta 2016), tak ma nechal prostredníctvom p. Danka (SNS) zastrašovať, a nechal voči mne realizovať nejakú zlomyseľnosť, aby seba alebo svojich kumpánov chránil.
Pokiaľ nebude riadne prešetrený začiatok 2016 roka, žiadny občan nebude mať istotu z krádeže a zneužitia dát z jeho počítača, mobilu a pod. Keď som sa znovu pokúsil v apríli 2018 o zriadenie parlamentnej komisie na kontrolu používania ITP (už ako Pokus o zmier), tak nechal mi bezprecedentne ubližovať na zdraví elektromagnetizmom (rod. Bakošová a spol.). Domnievam, že váš otec a lekár spolupracujúci s ním sú horší ako Hitler a Mengele.

Váš otec možno minimálne toleroval (ak nie aj dal podnet) aby noví susedia Bakošový à la manželia agenti z „Rainbow Warrior“ (Trieda Andreja Hlinku 3, 949 01 Nitra, 5. poschodie, byt číslo 17″) nadobudli status chránenej osoby a ten aj zneužívali (nevymenil oblsuhu ITP; aktívna činnosť začala tuším až po jeho nadobudnutí – možno ochrana alebo sťaženie kontroly, vyšetrovania à la p. Majský, možnosť predlžovania – zámer eliminácie, resp. vyrovnanie „kultúrno-etický tém“, a tiež aby boli schopní všetkého), tak by bolo aj zaujímavé dať nadobudnutie tohto statusu aj do časovej osi s vraždou p. Kuciaka a jeho partnerky – nasťahovali sa k nám pred jeho vraždou – do konca 2017 roka mali povolenie na rekonštrukciu. Inak obsluhou ITP je ohrozovaná aj maloletá osoba v ich domácnosti, čo minimálne toleroval, a aj ostatní obyvatelia vchodu. Z tohoto dôvodu by sa po verifikovaní jej používania ITP o prípad mohla zaujímať minimálne sociálka.

SIS asi nemá moc v láske prezidentov, nakoľko jej vidia na prsty, a zvlášť po tom, čo nie sú volení parlamentnou väčšinou, ktorá nominuje aj riaditeľa SIS, VOS a pod.
A koncom 2017 roka, kedy sa k nám nasťahovali noví horní susedia Bakošovi (viď vyššie), mal technické problémy letecký špeciál, ktorý mal s prezidetom letieť do Mexika. Bol kúpeným od Francúzov (lietal na ňom francúzsky prezident).
Analyzujem súvislosť, že pochybnú politickú kariéru si náboženský fundamentalista Jarosław Kaczyński vybudoval na tragickej leteckej nehode v Rusku, pri ktorej zahynul jeho brat Lech Kaczyński, ktorý bol prezidentom.
A Mexiko nepovažujem za náhodu:Čo sa týka Jarosława Kaczyńského a spol, kto vie, akoby zareagovali, keby si ich potomok chcel vziať za celoživotného partnera osobu s vrodeným syfilisom?


„Co ocenzurowali w „Seksmisji“!? – Mikrofilm“ – https://youtu.be/zD-JAHKw8xY
Na základe toho, že aj príslušníci polície majú zmysel pre symboliku a podobne (analyzujem aj „logo NAKA“), mám podozrenie, že niekto kvôli nášmu možnému nepohodlnému svedectvo z 2006 roka (viď dokument „GOVNET“) a môjmu záujmu o „matematiku, algoritmy, čísla, programovanie“, viď aj 17. november, hrá so mnou hru „Casino Royale“. Tiež mám podozrenie, že technické problémy nášho prezidentského leteckého špeciálu do Mexika bolo odkazom, narážkou na „Skyfleet“ (indície: James Bond – „Casino Royale a Poker“, moja prezývka „president SK“, „Mexico – Spectre“ a dohľad, Liberec a možno i iné).


„Casino Royale • You Know My Name • Chris Cornell“ – https://youtu.be/U0PS2oZwWP0
A tomu predchádzali udalosti uvedené v príspevku „Makó, Bödör, Dubaj a ja (Ľubomír Tóth z Nitry)“.


„Rengers-Plavci: Balíček karet“ – https://youtu.be/Xj3ZOqhFdYE
Mimochodom, ak nejaká infekcia (možné reči – viď moje negatívne testy, ale niektoré baktérie (TP) zostávajú v organizme stále, aj keď neaktívne) figurovala v oficiálnom dôvode nasadenia ITP (skutočný je nepohodlnosť), prečo ma váš otec a s ním spolupracujúci lekár pustili vo februári 2020 letecky do zahraničia? Viď voči mne používané ITP a tiež rozhovor molekulárnej biologičky MUDr. Soni Pekovej o „mutáciách“ (18:10), nediagnostikovateľnosť štandardnými protokolmi a pod.
Som presvedčený, že váš otec, jeho lekári i obsluha ITP budu min. vyšetrovaní medzinárodným tímom. Z tohto dôvodu mám obavu, aby som sa po tom, čo ma „stiahnu z obehu“ alebo zabijú (viď Lučanský a článok „Sú zabíjaní nepohodlní svedkovia?“), nestratil (máme urnové miesto – zabránenie neskoršiemu dokazovaniu elektromagnetizmu). V tejto súvislosti som kontaktoval ministerku spravodlivosti (kto vie, či obdržala dokmenty):
Následne kvôli mediálnej eliminácii niečoho mylne očakávaného bola tiež prostredníctvom iných medializovaná kauza „Čistý deň“.
Osobne sa prikláňam k citlivým diagnózam p. Danka, nakoľko aj mám testy vždy negatívne. Jedine ak by boli nejaké reči, a zlomyseľníci nevedeli o mojich negatívnych testoch. Po opätovnom mojom testovaní (osveta) začiatkom 2018 roka (všetky podľa očakávania negatívne) bol teatrálne zavraždený p. Kuciak, došlo k výmene p. Fica, a k začatiu voči mne aktívnej činnosti.

Váš otec si uvedomil, že v realizácii zlomyseľnosti voči nám v 2016 ako nepodlným svedkom so všetkým, čo to obnáša (viď dokument „GOVNET“) sa dopustil „faux pax“. Pána Fica nahradil p. Pellegrini, ktorý je tiež slobodný, bezdetný a má dobrý vzťah s rodičmi, a tiež v 2018 navštívi Slovensko na moje narodeniny francúzsky prezident p. Macron, ktorý má manželku vo veku, že by mohla byť jeho matkou.
Viď ďalší možný odkaz – Logo NAKA.


Odkaz „Logo – NAKA“.

Netreba zabúdať aj na MUDr. Rašiho (a jeho tlačovku po moje prvej „stratenej“ žiadosti na pošte), ktorý spolu s p. Pellegrinim opustili p. Fica po tom, čo sa aj p. Fico po voľbách 2020 dožadoval zriadenie parlamentnej komisie na kontrolu používania informačno-technických prostriedkov podľa zákona č. 166/2003.
Mám podozrenie, že niekto bezprecedentne fatálne zlyhal, či už nejaký prokurátor, lekár alebo sudca. Zvlášť, ak pred nasadením špeciálnych ITP som neabsolvoval žiadny pohovor, vstupné lekárske vyšetrenie, nevyplňoval som žiadny dotazník, nič som nepodpisoval a pod. (v minulosti som tiež pracoval 4 roky v Ázií a nikto nepoznal dôkladne môj zdravotný stav, viď skôr túto moju obavu) – viď aj dokument „Nikto so mnou nekonzultoval viaceré informácie.“
A preto sa snaží nekontrolovaným elektromagnetizmom generovať „dôkazy“ aj za cenu môjho zdravia alebo života.
Viď „Zneužíva sa Pellegriniho tzv. červené tlačítko?“

Pokračovanie …


Anton Šafárik
   
Vladimír Pčolinský

Pokračovanie …

Pokúsil som sa o uchádzať o funkciu riaditeľa SIS, a vystriedať vášho otca v nej. Túto funkciu však obsadil „zametač“ p. Pčolinský (nominant p. Kollára z kauzy „Čistý deň“ – kto vie, či p. Kollár vzhľadom na jeho životný štýl nemal pohlavnú chorobu, a aj jeho mediálne chrání), ktorý mi chce minimálne trvalo poškodiť zdravie alebo niečo viac (zabrániť mi vystriedať jeho).
Inak viac krát som žiadal „Národnú radu SR“ o zriadenie parlamentnej komisie na kontrolu používania informačno-technických prostriedkov podľa zákona č. 166/2003. Neúspešne.

Inak ja som za povinnú sexuálna výchova v školách.Vyrastal som za minulého režimu, kedy bola sexuálna téma tabu. Spomínam si na film „Fontána pre Zuzanu 1“, kedy sa neskúsený mladík hanbil, nedovážil si v drogérii niečo kúpiť, alebo i na film „Som nesmelý, ale liečim sa“ (viď opak). A keď už nie sľub predmanželskej čistoty, tak aspoň mať vzťah len s osobou pripravenou si ju vziať za celoživotného partnera (opak p. Kollára). Inak v rodine sme mali prípad, kedy bol dodržiavaný sľub predmanželskej čistoty, a po svadbe sa ukázalo, že mladomanžel nebol schopný manželských povinností (erektílna dysfunkcia) a manželstvo bolo rozvedené alebo vyhlásené za neplatné. A nakoľko ani ďalšie nemalo potomka, kládol som si otázku, či to nemá niečo spoločné s možnou rodinnou anamnézou.
O to viac si ale spomínam na film „Stepujúca stonožka“ alebo na zábavnú súťaž na RTL „Tutti Frutti„.
Spomínam si aj na bývalého ministra zdravotníctva p. Šagáta, ktorý v rámci osvety rozdával až rozhadzoval ochranu z balóna. Možno sa budú na mňa niektorí náboženskí fundamentalisti hnevať, ale podľa mňa povinná sexuálna výchova a ochrana by bola najlepšie prevencia (niečo ako „Rúško – Odstup – Ruky“ v súvislosti s COVID-19; na druhej strane, keby boli všetci taký ako ja alebo vy, tak by ľudstvo vymrelo). Trochu zábavy a možno aj osveta:


„Bezpiecznych lotów z Durex“ – https://youtu.be/j4_LCfrkTYg

„Umberto Tozzi – Tu („Tu“ ako „Tupolev“)“ – https://youtu.be/bwL8JtkQ-Iw

„Aeroflot Russian Airlines Flight Safety Video“ – https://youtu.be/Rt6o0uF_Y98

„Opatrované kartičky od sympatickej ruskej letušky.“

„Kate Ryan – Ella Elle L’a“ – https://youtu.be/ZjJJwnfHyYc

„Jerusalema Dance Challenge | Austrian Airlines“ – https://youtu.be/vH-zGql7Y_A
U p. Pčolinského predpokladám aj ochranu „status quo“ nie len v oblasti digitalizácie (pokus zabránenia jej realizácie ak nie doma, tak v zahraničí).
Postrehol som, že vášho otca aj p. Pčolinského nominovala za riaditeľa SIS strana (strana jedného muža – p. Danko aj p. Kollár), ktorá aj predsedu parlamentu (nezriadenie predmetnej komisie na kontrolu používania ITP).


„Elektromagnetizmus“
Cirkev je proti využívanie ľudských embrií na výskum, klonovaniu, genetike, modifikovaniu DNA a pod. Ja si dovolím tento zoznam rozšíriť. Nakoľko žijeme už v 21. storočí, v dobe prudkého rozvoja nových technológii, nástupu umelej inteligencie a podobne, tak by malo dôjsť aj k regulácii (mám na mysli kontrolnú činnosť) vývoj a hlavne používaniu technológií, rozhraní na stimulovanie mozgu externými signálmi a pod. Viď bod elektormagnetizmus (mikrovlnné frekvence mohou ovlivňovat i mozkovou činnost lidí; vysokofrekvenční elektromagnetické záření, v závislosti na nosném kmitočtu a výkonu, narušuje činnost mozku a centrální nervové soustavy; elektromagnetické polia sú zodpovedné za indukciu časovo premenných elektrických nábojov na povrchu aj vnútri tela, stimuláciu nervových a svalových buniek; následky sú aj rozkmitanie tkaniva, bolesti hlavy, semenníkov a pod.).
Ilustarčne uvediem jeden nedávny prípad, kedy elektrický prúd zabil dvoch ľudí na vlakovej stanici, pričom sa ani nedotýkali trolejového vedenia.
Činnosťou, ktorá začala za vášho otca v máji 2018, ide zatiaľ len o pokusy o stoporenie môjho pohlavného orgánu elektromagnetizmom. Avšak elektromagnetický výkon sa neustále zvyšuje. Pripomínam, že bez skenera by to nebolo možné a ani nedávalo zmysel. Nebolo by to možné ani už za asi 2-3 roky mnou požadovanou 24/7 kontrolou obsluhy ITP v susedných bytoch (ako u STK a pod.).
Podľa môjho názoru by váš otec mal byť exkomunikovaný, rovnako ako p. Pčolinský. Neporušoval len cirkevné pravidlá, ale aj medzinárodné dohody, ako napr. „Dohovor u ľudských právach a biomedicíne“ a pod.

Ak vám je vyššie uvedené nepríjemné čítať, ospravedlňujem sa, ale vášho otca môžete vyspovedať (spovedné tajomstvo).
Možno som tiež ovplyvnený podporou satirického časopisu „Charlie Hebdo“.

Možno som kvôli nepriazni osudu a hlavne vďaka vášmu otcovi stratil na čas vieru, avšak sú tu aj autority, ktorým možno dôverovať.

Čo sa týka digitalizácie a nových technológií, je mi sympatický Pápež Frantíšek, ktorý ako prvý pápež naprogramoval riadok zdrojového kódu a tiež sa fotil selfie.
A nakoľko som z Nitry, spomenul som si aj na návštevu pápeža Jána Pavla II. v Nitre ešte v 1995 roku, a jeho stretnutie s mladými, kedy povedal: „Zobor je taký kopeček, plný mladých oveček.“ alebo predniesol posolstvo „Nebojte sa“.

Eduard Heger: „Odkrývame perinu a potrebujeme to priniesť na svetlo“, 2012 – 2016, 17. november a „Čistý deň“.

12.06.2021

Snemu SAS v Pezinku sa zúčastnil aj premiér Eduard Heger, ktorý na margo budúcotýždňového odvolávania ministra vnútra p. Mikulca a situácie v NAKA i SIS povedal, že: „Odkrývame perinu a potrebujme to priniesť na svetlo.“ Ja Edovi dôverujem. O zriadenie nástroja (parlamentnej komisie na kontrolu používania informačno-technických prostriedkov (ITP) podľa zákona [...]

Ľubomír Tóth: Rozhovor

10.06.2021

ROZPRACOVANĚ: Tento príspevok je inšpirovaný divadelnou hrou od Václava Havla: Audiencia. Ľubomír Tóth: Rozhovor: XY: Koľko máš rokov, aký si ročník? Ja: Šestesiaty ôsmi.XY: To je ten …Ja: Áno ten. Počatý som bol za relatívnej slobody, ale na svet som už prišiel do neslobody. Taktiež rodičia mali naplánovanú svadbu v jednej dobe, alebo bola už v druhej.XY: Aj ten [...]

Snívalo sa mi, že som chcel kúpiť spermie bývalého riaditeľa SIS p. Jána Valka.

09.06.2021

ROZPRACOVANĚ: Inšpirácia: od 2012 – „Skyfall (2012) – HEINEKEN Commercial with Lubomir Toth“; „Спартак Москва (Spartak Moskva)“ do 2016 (vrátane) – ľsťou vylákanie číslo môjho bankového účtu; „Matematika, čísla, algoritmy, programovanie a „president SK““ cez internet som si vyberal model [...]

biden, psy

Biely dom je opäť bez domácich miláčikov. Zomrel Bidenov pes

19.06.2021 20:47

Champ robil Bidenovcom "stáleho a váženého spoločníka" 13 rokov.

Recep Tayyip Erdogan

Stovky žien žiadali, aby Turecko neodstupovalo od Istanbulského dohovoru

19.06.2021 20:24

Turecko má od dokumentu oficiálne odstúpiť od 1. júla.

pride, varšava

Varšavu obsadili dúhové vlajky, gay pride z čela viedol primátor

19.06.2021 19:17

Na najväčšom pochode sa zúčastnili tisíce ľudí.

Matej Bílik

Na štúdium na Oxforde po brexite potrebuje peniaze, hľadá dobrodincov

19.06.2021 19:00

Matej Bílik má jedinečnú možnosť študovať na Univerzite v Oxforde. Po brexite sa však pri financovaní svojho štúdia musí spoľahnúť na pomoc dobrodincov.

Ľubomír Tóth

Predstavivosť je dôležitejšia ako poznanie. Poznanie je obmedzené, predstavivosť obklopuje svet. (A. Einstein)

Štatistiky blogu

Počet článkov: 87
Celková čítanosť: 43832x
Priemerná čítanosť článkov: 504x

Autor blogu

Kategórie