Založ si blog

Milujte a množte sa s helikoptérovou Viagrou

Pán Matovič odkázal mladým, aby sa milovali a množili. Pri tejto príležitosti som si spomenul, ako bývalý minister zdravotníctva MUDr. Šagát v rámci osvety rozhadzoval ochranu zo vzdušného balóna. Tiež som si spomenul, ako v čakárni i urológa bol mladý pár, a rozprávali sa o erektílnej dysfunkcie (kto vie, či mal odvahu to povedať urológovi). Nakoľko táto téma je tabu, možno je takých mnoho, ale hanbia sa, nemajú odvahu to riešiť. Tiež som si spomenul, ako p. Pellegrini chcel zadarmo rozdávať liek Ivermektin.

Ak by som bol ja premiérom, ja by som zo vzdušného balóna alebo z helikoptéry rozhadzoval Viagru (alebo aj iný podobný liek – slobodný výber).

Predsedníčka Výboru NR SR pre zdravotníctvo mi s realizáciou projektu možno pomohla.Podľa mňa by toto bolo najefektívnejšie celoplošné propopulačné opatrenie.
Podľa mňa by to ani žiadny politik nekritizoval (a keď, tak len z povinnosti, aby pred verejnosťou demonštroval, že nemá erektílnu dysfunkciu, pričom pod helikoptérou by bol prvý, alebo jeho partnerka) a minister obrany p. Naď by možno bol celkom prvý.

Som presvedčený, že so sloganom „Milujte a množte sa s helikoptérovou Viagrou“ (alebo iným podobným liekom – slobodný výber) by som vyhral predčasné alebo riadne voľby.

Pán Pellegrini bude ponúkať Ivermektin, ja afrodiziakum. Koho by ste volili vy? (Moji rodičia p. Pellegriniho.)

Osveta – Ak máte erektílnu dysfunkciu, nehanbite sa vyhľadať lekára.

Eduard Heger: „Odkrývame perinu a potrebujeme to priniesť na svetlo“, 2012 – 2016, 17. november a „Čistý deň“.

12.06.2021

Snemu SAS v Pezinku sa zúčastnil aj premiér Eduard Heger, ktorý na margo budúcotýždňového odvolávania ministra vnútra p. Mikulca a situácie v NAKA i SIS povedal, že: „Odkrývame perinu a potrebujme to priniesť na svetlo.“ Ja Edovi dôverujem. O zriadenie nástroja (parlamentnej komisie na kontrolu používania informačno-technických prostriedkov (ITP) podľa zákona [...]

Ľubomír Tóth: Rozhovor

10.06.2021

ROZPRACOVANĚ: Tento príspevok je inšpirovaný divadelnou hrou od Václava Havla: Audiencia. Ľubomír Tóth: Rozhovor: XY: Koľko máš rokov, aký si ročník? Ja: Šestesiaty ôsmi.XY: To je ten …Ja: Áno ten. Počatý som bol za relatívnej slobody, ale na svet som už prišiel do neslobody. Taktiež rodičia mali naplánovanú svadbu v jednej dobe, alebo bola už v druhej.XY: Aj ten [...]

Snívalo sa mi, že som chcel kúpiť spermie bývalého riaditeľa SIS p. Jána Valka.

09.06.2021

ROZPRACOVANĚ: Inšpirácia: od 2012 – „Skyfall (2012) – HEINEKEN Commercial with Lubomir Toth“; „Спартак Москва (Spartak Moskva)“ do 2016 (vrátane) – ľsťou vylákanie číslo môjho bankového účtu; „Matematika, čísla, algoritmy, programovanie a „president SK““ cez internet som si vyberal model [...]

biden, psy

Biely dom je opäť bez domácich miláčikov. Zomrel Bidenov pes

19.06.2021 20:47

Champ robil Bidenovcom "stáleho a váženého spoločníka" 13 rokov.

Recep Tayyip Erdogan

Stovky žien žiadali, aby Turecko neodstupovalo od Istanbulského dohovoru

19.06.2021 20:24

Turecko má od dokumentu oficiálne odstúpiť od 1. júla.

pride, varšava

Varšavu obsadili dúhové vlajky, gay pride z čela viedol primátor

19.06.2021 19:17

Na najväčšom pochode sa zúčastnili tisíce ľudí.

Matej Bílik

Na štúdium na Oxforde po brexite potrebuje peniaze, hľadá dobrodincov

19.06.2021 19:00

Matej Bílik má jedinečnú možnosť študovať na Univerzite v Oxforde. Po brexite sa však pri financovaní svojho štúdia musí spoľahnúť na pomoc dobrodincov.

Ľubomír Tóth

Predstavivosť je dôležitejšia ako poznanie. Poznanie je obmedzené, predstavivosť obklopuje svet. (A. Einstein)

Štatistiky blogu

Počet článkov: 87
Celková čítanosť: 43823x
Priemerná čítanosť článkov: 504x

Autor blogu

Kategórie