Založ si blog

8. máj – Deň víťazstva nad fašizmom a šifra „1488“ od riaditeľa SIS

V súvislosti s Dňom víťazstva nad fašizmom som si spomenul aj na prípad Kotlebu, ktorý bol odsúdený za propagáciu fašizmu, konkrétne šifry „1488„.

A nakoľko mám podozrenie, že v mojom prípade sú voči mne dlhodobo od 2016 používané fašistické metódy pod dozorom MUDr. Rašiho a prokurátora ÚŠP p. Hrivnáka (bývalý 20 ročný vojenský prokurátor), požiadal som vtedajšieho riaditeľa SIS p. Šafárika o zbavenie mlčanlivosti v súvislosti so zneužívaním špeciálnych ITP a používaním neoficiálnej techniky, techník a pod., viď prílohu „Elektromagnetizmus„:

 • Horný susedný byt:
  Trieda Andreja Hlinku 3, 949 01 Nitra, 5. poschodie, byt číslo 17.
  (p. Bakoš, p. Bakošová + min. 1 osoba počas ich neprítomnosti, predtým p. Strapáková)
  (Žiarič, vysielač signálu, à la anóda, katóda, „Non-Lethal Weapons“ a pod.)
 • Ja bývam u rodičov – byt je medzi nimi:
  Trieda Andreja Hlinku 3, 949 01 Nitra, 4. poschodie, byt číslo 14.
  (Som medzi vysielačom a prijímačom, pod nepovolenými špeciálnymi prístrojmi, technikami a pod.)
 • Spodný susedný byt:
  Trieda Andreja Hlinku 3, 949 01 Nitra, 3. poschodie, byt číslo 11.
  (p, Rízeková – terčík, vysielač/príjem signálu, à la anóda, katóda, „Non-Lethal Weapons“ a pod. – ako 5. poschodie. – takmer permanentné vetranie aj v zime, asi pasívne chladenie nejakej technickej chemikálie alebo počítača.)

A odpoveď od riaditeľa SIS som obdržal 8.8.

Na prvý pohľad by sa to mohlo zdať ako náhoda, avšak:

 • SIS má dokonca na svojom webe uvedené, že disponuje najsofistikovanejšími ľudskými a technickými možnosťami;
 • 14 – je číslo nášho bytu (vid vyššie), a tiež stĺp elektrického vedenia tesne vedľa nášho zatiaľ prázdneho miesta na cintoríne má číslo 14;
 • 88 – spomínaná odpoveď od riaditeľa SIS (dátum 8.8.);

Sofistikovanú fašistickú šifru „1488“ by mohlo potvrdzovať aj ďalšie:

 • otcova matka pochádza z Rakúska – krajiny pôvodu Hitlera;
 • Hitler sa vo svojej knihe „Mein Kampf“ kriticky vyjadroval na adresu diagnózy syfilis;
 • raz som si v počítači napísal poznámku, že otec sa narodil v 1943 počas 2. svetovej vojny a najskôr vedel po Nemecky, alebo že som raz v albume starej mamy našiel fotku nemeckého vojaka (podrobnosti ale nepoznám), a à la Gerhard Schröder som chcel vyhľadať predka. Inak čo týka istej možnej diagnózy 2. alebo 3. generácie, otec bol ako štvorročný operovaný, niečo mu rástlo na hlave a museli mu to odstrániť. 
 • stará mama tiež celý život bývala s jej sestrou, a jej najstarší syn nemá deti (má manželku z Ukrajiny);
 • narodil som sa predčasne v 7. mesiaci;
 • starý otec z matkinej strany bol priamym účastník SNP (po príchode zahraničných vojakov boli v karanténe) – pracoval v nemocnici na infekčnom pracovisku, kde čistili použité sklenené skúmavky – mohlo by sa jednať o citlivú diagnózu druhej alebo tretej generácie, a stará mama pochádza od susedstva Slovenskej Ľupče, kde bola penicilínka, vadili jej výpary a v rodine sú alergie na penicilín;
 • inak z Rakúska pochádzal aj Kurt Waldheim alebo Jörg Haider, ale na druhej strane aj Arnold Schwarzenegger – viď „„Eraser““ (odhalenie vývoja, výroby, používania i predaja nového typu zbrane, pričom svedok je nepohodlnou osobou);
 • film The Postman“ („Posol budúcnosti“) a symbol číslo „8″.
  V 2017 inšpirovaný týmto filmom a nedoručením mojej prvej žiadosti do Národnej rady SR ohľadom zriadená parlamentná komisia na kontrolu používania informačno-technických prostriedkov (ITP) podľa zákona č. 166/2003 tak som si začal programovať demonštračný portál slovensko2.sk.
  Dej tohto filmu sa môže odohrať v ktorejkoľvek krajine, a hlavný hrdina, tak trochu samotár, sa náhodne dostane k uniforme poštára a začne sa vydávať za poštového úradníka, čo u ľudí vyvolá nádej na lepšiu budúcnosť, a získa si aj mnohých nasledovníkov. Avšak tiež to vyvolá nevôľu u generála Bethlehema. A v závečenom súboji sa stretli dve osmičky – poštár a Bethlehem. Podľa Bethlehemovho zákona je ôsmy zákon: „Je jediný trest. Smrť.
  (Poznámka: Vtedajší riaditeľ SIS p. Šafárik bol prezidentom Maltézskeho rádu.)

„The Postman“ (Posol budúcnosti).

Obdobný prípad v súčasnosti rieši aj JUDr. Ružena Sabová s obžalovaným predsedom ĽSNS Marianom Kotlebom ohľadom kontroverzných šekov vystavených na sumu 1488 eur.

Podľa českého znalca z oblasti nacizmu, fašizmu a neonacizmu Jana Uhlířa číslo 1488 je neonacistická šifra, a tiež pripomenul, že nemecký nacistický režim fyzicky a psychicky postihnutých (aj inak nepohodlných) ľudí tajne fyzicky likvidoval a vzbudzoval voči nim nenávisť u väčšinového obyvateľstva – viď článok „Kotleba spochybnil znalca v kauze sporných šekov, proces odročili na apríl.“

V minulosti som čítaval literatúru faktu od V. P. Borovička a iných, alebo pozerával filmy s takouto témou, a pokúsil som sa využiť a infiltrovať do kotlebovej strany (inak považujem ho za menej nebezpečného ako odídencov), a poslal som mu v tejto súvislosti aj emaily alebo osobne hodil do schránky list, vid video. Kladiem si otázku, či mu boli doručené, a či ho niekto nechráni, alebo či chráni aj p. Šafárika.

V tejto súvislosti pripomínam môj nedávny článok „Pripravuje Michal Aláč pád premiéra a znovunezvolenie prezidentky?“ a kladiem si otázku, čo boli doručené aj tieto uvedené moje dokument:

Viď aj rozpísaní príspevok Môže Kolíková usvedčiť Matoviča, Pellegriniho s Rašim aj p. Fica so zločinu proti ľudskosti a objasniť aj vraždu Kuciaka a jeho partnerky, a preto sa jej potrebujú zbaviť?“

Viď aj môj príspevok „Žiadosť o preverenie u p. Michala Aláča (nominanta na post riaditeľa SIS) zneužívanie funkcie na osobný prospech a tiež zdroj financovania zvláštnej činnosti.“

Mohla by odhalila aj MUDr. Rašiho i prokurátora ÚŠP p. Hrivnáka (bývalý 20 ročný vojenský prokurátor) v súvislosti ako indíciou článkom  Do Číny sa vrátil syfilis – Mladá populácia nedisponuje prirodzenou imunitou. Alarmujúce je tiež rozšírenie vrodeného syfilisu., čo u nejakého ich lekára kvôli mojim stále negatívnymi testom mohlo vyvolať záujem o mňa. Inak Penta obchoduje s Čínou (inak SIS sa štandardne k ničomu nevyjadruje, ale v prípade prepustenia p. Haščáka to p. Pčolinský obhajoval).

A v tejto súvislosti i s nekontrolovaným používaním ITP voči mne (elektromagnetizmus nespĺňajúci normy a bez certifikátov) a článkami:

nakoľko som bol očkovaný vakcínou od Pfizer (vtedy iná ešte nebola) si kladiem otázku, či bola doručená moje korešpondencia:

a či sa prípadným zmarením mojej korešpondencie nejedná o úmysel poškodiť ju v prospech čínskej vakcíny Sinovac. Spomenul som si aj vlažný vzťah bývalého digitálneho lídra MUDr. Rašiho ku kauze „Huawei“ a tiež ilustračný článok „Jak si Čína kupuje svou cestu do Evropy.“

Aj na základe ďalších informácií si kladiem otázku, či predpokladaní MUDr. Raši i prokurátora ÚŠP p. Hrivnák fatálne nezlyhali, a z tohto dôvodu sú schopní čohokoľvek (aby neskončili na medzinárodnom súde). Aj preto „2021-01-01 – MS – Žiadosť o riešenie môjho prípadu medzinárodnými tímami Kanada, Veľká Británia a Izrael a to za každých okolností.“
Bez zahraničnej pomoci by sme fašizmus pred mnohými rokmi neporazili.Vyššie uvedená fotka je z 9.9.2019 počas návštevy Banskej Bystrici v „Deň obetí holokaustu a rasového násilia“. Na základe kníh od  V. P. Borovička (napr. „Vyzvedači z Tel Avivu“) aj na základe tejto fotky si kladiem otázku, či ma niekto nepovažoval za „Zohan: Krycie meno Kaderník“.

Kladiem si otázku, či v súvislosti so zdravotným stavom nie sú vydieraní niektorí politici. Spomínam si, ako raz bol prinútený p. Sulík verejne ukázať nejaký test. Možno by oni mohli tiež ukázať svoj, tu je môj (1, 2, 3). Viď aj moje osvety a príspevok:

Viď ilustračne aj:

 • film „Dvojitá hra“ – https://youtu.be/VI3XZ684lQQ
  Parafráza: Tajná služba ťahá horúce gaštany za nezodpovedných politikov (p. Glvač, p. Danko, p. Gajdoš, MUDr. Raši, p. Pellegrini), ktorí nominovali jej vedenie, pričom sa jej vyskytla možnosť nekontrolovane sa pustiť do omnoho výnosnejšieho biznisu, než je len liek proti plešatosti (pokračuje aj za p. Kollára a p. Naďa), ktorý jej (resp. úzkemu okruhu zainteresovaných osôb – absencia kontroly) môže priniesť osobný prospech na úkor môjho zdravia. Jej výčiny sú však ďaleko za hranicami zákona i medzinárodných dohôd, napr. „Dohovor u ľudských právach a biomedicíne“, e-zbrane a podobne.
 • „Hyde Park – Civilizace – Erik De Clercq – výskumník – vynálezy a patenty“ – https://www.ceskatelevize.cz/porady/10441294653-hyde-park-civilizace/219411058090302/
  5:12 min. – miliardy pre vynálezcu a jeho ústav;
  16:25 min. – patenty.
 • Prednáška na konferencii „New Media Inspiration 2018″ https://youtu.be/MMnB60YEWYA – Patrick Zandl– význam filozofie a náboženstva pre IT informačné technológie. Doteraz nie sú (resp. do môjho prípadu neboli) naskenované komplexné bioalgoritmy človeka (napr. 13:30 min. – Nobelová cena, 16 min., 19:45 min.).
 • Tiež si kladiem otázku, či niekoho nemohlo zaujať to, že rodičia 78 a 74 rokov sú na svoj vek vitálny, a napríklad otec už nemusí chodiť na onkologické kontroly.

Kladiem si otázku, či o tomto prípade vie nový minister zdravotníctva (vojak), alebo či sa na ňom aj podieľa. Verím, že nie, a zatiaľ mu dôverujem.

Nakoľko si dnes pripomíname „Deň víťazstva nad fašizmom“, na záver viď aj časť poznámok starého otca, ktorý bol priamym účastník SNP.

Eduard Heger: „Odkrývame perinu a potrebujeme to priniesť na svetlo“, 2012 – 2016, 17. november a „Čistý deň“.

12.06.2021

Snemu SAS v Pezinku sa zúčastnil aj premiér Eduard Heger, ktorý na margo budúcotýždňového odvolávania ministra vnútra p. Mikulca a situácie v NAKA i SIS povedal, že: „Odkrývame perinu a potrebujme to priniesť na svetlo.“ Ja Edovi dôverujem. O zriadenie nástroja (parlamentnej komisie na kontrolu používania informačno-technických prostriedkov (ITP) podľa zákona [...]

Ľubomír Tóth: Rozhovor

10.06.2021

ROZPRACOVANĚ: Tento príspevok je inšpirovaný divadelnou hrou od Václava Havla: Audiencia. Ľubomír Tóth: Rozhovor: XY: Koľko máš rokov, aký si ročník? Ja: Šestesiaty ôsmi.XY: To je ten …Ja: Áno ten. Počatý som bol za relatívnej slobody, ale na svet som už prišiel do neslobody. Taktiež rodičia mali naplánovanú svadbu v jednej dobe, alebo bola už v druhej.XY: Aj ten [...]

Snívalo sa mi, že som chcel kúpiť spermie bývalého riaditeľa SIS p. Jána Valka.

09.06.2021

ROZPRACOVANĚ: Inšpirácia: od 2012 – „Skyfall (2012) – HEINEKEN Commercial with Lubomir Toth“; „Спартак Москва (Spartak Moskva)“ do 2016 (vrátane) – ľsťou vylákanie číslo môjho bankového účtu; „Matematika, čísla, algoritmy, programovanie a „president SK““ cez internet som si vyberal model [...]

biden, psy

Biely dom je opäť bez domácich miláčikov. Zomrel Bidenov pes

19.06.2021 20:47

Champ robil Bidenovcom "stáleho a váženého spoločníka" 13 rokov.

Recep Tayyip Erdogan

Stovky žien žiadali, aby Turecko neodstupovalo od Istanbulského dohovoru

19.06.2021 20:24

Turecko má od dokumentu oficiálne odstúpiť od 1. júla.

pride, varšava

Varšavu obsadili dúhové vlajky, gay pride z čela viedol primátor

19.06.2021 19:17

Na najväčšom pochode sa zúčastnili tisíce ľudí.

Matej Bílik

Na štúdium na Oxforde po brexite potrebuje peniaze, hľadá dobrodincov

19.06.2021 19:00

Matej Bílik má jedinečnú možnosť študovať na Univerzite v Oxforde. Po brexite sa však pri financovaní svojho štúdia musí spoľahnúť na pomoc dobrodincov.

Ľubomír Tóth

Predstavivosť je dôležitejšia ako poznanie. Poznanie je obmedzené, predstavivosť obklopuje svet. (A. Einstein)

Štatistiky blogu

Počet článkov: 87
Celková čítanosť: 43818x
Priemerná čítanosť článkov: 504x

Autor blogu

Kategórie